Jump to content
Dogomania

Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!


Agnie Koty

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnie Koty']Lemo, to są naprawdę ostatnie moje kociki na tymczasie!:oops:
Nie, dzięki, papierowe powiesiłam u nas w zoologach i do netu je wrzuciłam. Jeżeli będzie zupełna bryndza to wtedy Cię wykorzystam....:evil_lol:[/QUOTE]

taaa, aha :diabloti:
ja za kazdym tymczasem mowie sobie...ostatni raz...i siedam i nowych bid wyszukuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Buu, moje tymczasiki odjechały. Pan wziął oba. Teraz to chyba taka moda, żeby dwa brać.... Mieli kiedyś rudego i szukali w necie rudego a że smutno mu było rozdzielać kolegów z miski, to zdecydowali się z żoną na obydwa....
Najsmutniej było kiedy sprzątałam i chowałam do szafy koci plac zabaw.
I to były naprawdę moje ostatnie tymczasy, :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnie Koty']Buu, moje tymczasiki odjechały. Pan wziął oba. Teraz to chyba taka moda, żeby dwa brać.... Mieli kiedyś rudego i szukali w necie rudego a że smutno mu było rozdzielać kolegów z miski, to zdecydowali się z żoną na obydwa....
Najsmutniej było kiedy sprzątałam i chowałam do szafy koci plac zabaw.
[COLOR=Red] I to były naprawdę moje ostatnie tymczasy, [/COLOR]:evil_lol:[/quote]
W tym tygodniu.....:diabloti:
Agnie Ty za dobrą masz ręką w znajdowaniu domków ,żeby koty Ci odpuściły:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnie Koty']Obawiam się po prostu, że ja już w tym roku wyczerpałam limit szczęścia. Ot,co.:oops:[/quote]
Agnie ..obudź sie to nie 31 grudnia ...połowa roku dopiero...połowę limitu wyczerpałaś.:diabloti:.chociaż szczerze mówiąc wolałabym żebyś nie znajdowała bezdomnych kotków... żeby wszystkie zwierzaczki miały gdzie mieszkać....:-(

Link to comment
Share on other sites

Ale ja ich nie znajduję! To inni je znajdują a ja nie potrafię kociakom odmówić, buuu.
Jutro idę fotografować jakieś rude kociaki na osiedlu Kopernika. Kobieta przygarnęła kocicę w ciąży, teraz buja się z kociakami,córka miała dziś dziś cesarskie cięcie... Boję sie jak to się skończy....

Link to comment
Share on other sites

Jowitko, wiesz, że z dorosłymi to nie takie proste. Każdy te kociaki, kociaki, a te kociaki ani sie obejrzysz a będą. dorosłe...
A ja zaczynam się siebie bać...Byłam rano fotografować kociaki, babka zgłosiła sie do mnie na festynie jak byłam na stoisku Straży. Poszłam i ... 17 m mieszkanko bez łazienki, trzy kociaki, na dniach wraca córka tej pani ze szpitala z wcześniakiem. Kotki rozkoszne, dwa rude, jedna szylkretka.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9918/demirel2ft7.jpg[/IMG][/URL]

I przypomniało mi się że wczoraj dzwonił pan w sprawie dżemu morelowego.. I pomyślałam, że zadzwonię do niego i zapytam czy chciałby rudego z ogonem. I chciał. Wzięłam go więc do siebie....Przyjechał po niego z synem.... Zatem zostały dwa. W niedzielę pewnie wylądują w mojej łazience. Tak się umówiłam.:oops: Chyba że przedtem je wyadoptuję.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kaja, ten maluszek ze szpitala wraca, koty by po nim harcowały aż miło.:evil_lol: Byłam w lecznicy obok tej pani, można tę osiedlową kotkę jeszcze ciachnąć z funduszy. A to mieszkanko takie maleńkie.... Ta pani ma naprawdę inne sprawy na głowie niż sierściuchy. Zaproponowałam jej przed chwilą, że ....dzisiaj je wezmę jednak. Będzie mi łatwiej wyadoptować je od siebie niż latać do niej przez pół miasta. To raz. A może jeszcze nie wyczerpałam limitu szczęścia? To dwa....
Moja Nina najbardziej się ucieszyła z tego wszystkiego....

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co Aga, jestes swietna! :)
ciesze sie ze kolejne maluchy maja swoja szanse.

A u mnie zeby bylo malo, Lusia atakuje moja Majke, oj trzeba jej dupe przetrzepac bo po tej sterylce cos jej sie w lebku poprzestawialo.
I do tego Piotrek dzis ma przywiesc malego xczarnego kociaka ktorego nalazl jego kierowca. Zaczynam miec kociego dola :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jowita, ja myślę, że ona jeszcze nie doszła do siebie po tej sterylce. Syczy na Majeczkę Elenę czy wali łapą?:evil_lol: Ciekawa jestem Twojego nowego nabytku, tego czarnulka....
A kociaki już okupują łazienkę, jeszcze są nieco nieśmiałe. Ale słodziaki mówię, Wam. I to już będą naprawdę moje ostatnie tymczasy, muszę je wyadoptować do 23 lipca bo wyjeżdżam z Ninką a na panów to nie ma co liczyć.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...