Jump to content
Dogomania

KULKA/ FIZIA-wyrok za niewinność po 14 latach - Odeszła szczęśliwa dzięki Grinajs :(


fizia

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='truskawa144'][LEFT]Dostała informacje,że prawdopodobnie Reno2001 będzie jechać z Częstochowy do Łodzi własnie 1 września i może zabrać Kulkę:multi: Oby się udało!!![/LEFT]

[/quote]
super! czyli za tydzień!!! szkoda, że nie da rady wcześniej:oops:

Link to comment
Share on other sites

Hej, Grinajs.
Na 99% przywioze KUlke 1.09. Dzień wczesniej mój TZ będzie wracał z okolic Szczecina i staram się tak ułozyć, by zabrał ze szczecińskiego schronu dalmatkę, która ma zaklepany tymczas w Krakowie. Sunia nocowałaby u mnie, by w sobote pojechać do Częstochowy. Tu musi ja ktos ode mnie odebrać, bo dalej nie dam rady pojechać. W domu zostawiam moje dwie suki i może byc różne. Tym sposobem mogłabym przejąć Kulkę w Cz-wie i dowieźć ją do Łodzi. No, sie rozpisałam...:eviltong:

Jak widzisz cała skomplikowana logistyka, więc [B]trzymaj kciuki,[/B] by to wszystko zgrać ;) !!

Link to comment
Share on other sites

Reno2001 to świetnie:p
Musiamy sie na dniach umówic co do godziny i miejsca w Łodzi gdzie mi piesię przekażesz.Mam pytanie znasz troche Łódz?
Bo ja myślę nad centrum łodzi-czyli na Placu Wolności-tu zaraz przy poczatku ul.Piotrkowskiej.Po 9 rano jestem w Łodzi już.:p

Truskawo mam prosbę-zmierz piesi obwód szyji bo obróżkę muszę jej kupić i smyczkę.Bo na "oko"nie zamierzam kupowac bo wiadomo-na oko chłop w szpitalu...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

grinajs - troszkę ciężko mi będzie ustalić godzinę.
Po pirewsze jeszcze nie wiem, o której ewentualnie wyjadę do Częstochowy. Chciałabym dość wcześnie np. ok 8 rano. Po drugie nie wiem ile mi zejdzie przekazywanie dalmatki i odebranie Twojej Kulki.
Ty będziesz u kogos w Łodzi?
Bo mogłybyśmy się umówić, że jakieś 30km przed Łodzią zadzwonię i wtedy każda z nas bedzie miała czas na dotarcie w umówione miejsce.
Ja samochodem mogę dojechać w różne miejsca. Prawdę powiedziawszy samo centrum jest kiepskie z tego względu, że tam wszystko rozkopane :angryy: i ciężko dojechać. Ale jeśli tobie bedzie tak wygodnie to OK ;) .
Dam radę :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Abyście się nie martwili,chciałam Wam powiedzieć,że Kulka nie idzie do byle kogo,ale do WSPANIAŁEJ OSOBY-Bardzo,bardzo wrażliwej-mojej Przyjaciółki Grinajs.Ona,to jest taka moja siostra bliźniacza,która tak jak i ja kocha zwierzaki,ale w szczególności stare,brzydkie i kalekie,takie,z najmniejszą szansą na adopcję.
Och [COLOR=DarkSlateBlue][I]Grinajs,[/I][/COLOR]jak to fajnie,że się poznałyśmy,że poznałam Cię z Radosną(choć niektórym się to niepodobało:cool1:)Radosna z Ewatonieja i....tak się to kółko nakręca.[/B][/COLOR]

[B]Ah,jaki ten świat mały,wiesz,że Reno,która będzie wiozła Ci Kulkę,będzie też wiozła Paróweczkę z mego schronu na tymczas:lol:??
[COLOR=DarkOliveGreen][COLOR=Magenta][I] Reno[/I][/COLOR],[/COLOR]Ty chyba zostaniesz nadwornym Taksówkarzem Dogomanii,tzn.Twój TŻ[/B]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amelka0']
[B]Ah,jaki ten świat mały,wiesz,że Reno,która będzie wiozła Ci Kulkę,będzie też wiozła Paróweczkę z mego schronu na tymczas:lol:??[/B]
[B][COLOR=darkolivegreen][COLOR=magenta][I]Reno[/I][/COLOR],[/COLOR]Ty chyba zostaniesz nadwornym Taksówkarzem Dogomanii,tzn.Twój TŻ[/B]:evil_lol:[/quote]

Amelko, zawsze jest ogromny problem z transportem. Co mogę to organizuję. To i tak niestety zaledwie kropla w morzu potrzeb :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Kulke prawdopodobnie bedę musiała zabrać już w piątek.

Mysle,że dla Kulki najlepsze będą szelki,nie wiem czy jest nauczona chodzić na smyczy a na szelkach łatwiej i wygodniej dla niej. Kup albo duże dla małych psów albo dla średnich które da się bardzo zmniejszyć,ja nie będę miała możliwości jej zmierzyć bo będę ją widziała dopiero w piątek i wtedy ją zabiore do siebie.
Dajcie mi znac do piątku czy wszystko aktualne żebym wiedziała czy na pewno ją zabierać.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Amelko[/B]-dziekuję siostra;) za te szczere słowa:smile: :B-fly: (emotek obrzucany kwiatkami to Ty)hehe
[B]Reno2001[/B]-ja do Łodzi przyjezdam po 9 rano z OLą(takaradosna) do łódzkiego schroniska po piesia jej-Spiderka vel Chuderlaczka(na dzień dzisiejszy-spaślaczka Mańka:roflt: ) i raczej TAM bedę bo do rodziny nie specjalnie na Bałutach chce mi sie zagladać-oni nie wiedzą,że adoptuje psiaka i ja im tego nie chce mówić bo zaraz bedzie ze "zwariowałam itp" a po co mi to wysłuchiwać.Mam prawie 30 lat na karku i nikomu nie zamierzam się tłumaczyc z moich wyborów.
Musze teraz z OLą ustalic jak wracamy PKP osbówkami bo nie chcemy pośpiechami-wiadomo drożej i nie zawsze jest tak,ze współpasazerowie sie godza na to by ktos podróżował ze zwierzakiem(w anszym pzrypadku z 2 piesami) w "ich"pzredziale.A w osobówce to jest luzik :)

Link to comment
Share on other sites

Reno2001 no to super :) My pociagi powrotne mamy z Żabienca:
tym-będziemy najbardziej chciały wracać bo ok połączenie:
14;08(z pzresiadką w Kutnie)
i..17;50:cool1:
Ale co my bedziemy robić do tej 17;50?wiec mysle sobie teraz tak-czy wstepnie mozemy sie umówic na dworcu pkp Łódz Zabieniec?o 13 badz 13;30?Tobie bedzie pasować?MOje przemyślenia sa również hipotetyczne.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grinajs']Reno2001 no to super :) My pociagi powrotne mamy z Żabienca:
tym-będziemy najbardziej chciały wracać bo ok połączenie:
14;08(z pzresiadką w Kutnie)
i..17;50:cool1:
Ale co my bedziemy robić do tej 17;50?wiec mysle sobie teraz tak-czy wstepnie mozemy sie umówic na dworcu pkp Łódz Zabieniec?o 13 badz 13;30?Tobie bedzie pasować?MOje przemyślenia sa również hipotetyczne.:p[/quote]

Grinajs - jeśli tylko damy radę to wrócimy na 13. do Łodzi. Będę miała na uwadze Wasz pociąg o 14.08. Jak cos spokojnie możemy sie umówić na dworcu.
na razie komplikuje sie sprawa przewozu Paróweczki ze Szczecina. Potrzebujemy kogoś kto dowiezie ją ze [B]Szczecina do Wałcza lub Poznania[/B]. Tu przejmie ją mój TZ i dalej to prawie dograne (jeszcze kwestia przejęcia małej ode mnie w Częstochowie). Jeśli nawet najgorszym scenariuszem( nawet nie chcę o tym mysleć :shake: ) dalmatka nie przyjedzie ze mna (tfu, tfu, tfu) to ja i tak pojadę po Kulkę. O to się nie martw.

Link to comment
Share on other sites

nastąpiła mała zmiana planów-ja przyjeżdzam sama bez takiejradosnej bo ona sie dziś dowiedziala ze ma szkołę w tych dniach(zaocznie) i ja z nią nie przyjade ale pewnie przyjade z moim TŻ.Mieszka w Ozorkowie i podjedziemy busikiem.A czy pod manufakturą mogłybyśmy się spotkać?na parkingu od str ul.Zachodniej?Około 14:00 lub pózniej :)
Przyjechałabym po prostu z Ozo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grinajs']nastąpiła mała zmiana planów-ja przyjeżdzam sama bez takiejradosnej bo ona sie dziś dowiedziala ze ma szkołę w tych dniach(zaocznie) i ja z nią nie przyjade ale pewnie przyjade z moim TŻ.Mieszka w Ozorkowie i podjedziemy busikiem.A czy pod manufakturą mogłybyśmy się spotkać?na parkingu od str ul.Zachodniej?Około 14:00 lub pózniej :)
Przyjechałabym po prostu z Ozo...[/quote]

Niema problemu ;) .

A w takim razie kiedy takaradosna zabierze swojego psiula???

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Muszę wiedzieć czy na 100% zabierzesz Kulke w sobote? Pojade po nią już w czwartek,w piątek i sobote bedę miała auto u mechanika i nie będzie ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI zabrania jej wtedy ze schroniska wiec musisz być zdecydowana do czwartku. Schronisko jest 25 km od Częstochowy,w lesie i nie da się do niego dojechać niczym innym poza samochodem!!
Reno my się umówimy pod McDonaldsem koło tesco (na pewno zauważysz,sa dwa,ten jest w kierunku na Łódz i Warszawe),będzie chyba najprościej,ja mam tam blisko a nie wiem czy auto zdąze odebrać od mechanika wiec zawsze będę mogła tam podejśc na piechote,ktoś mnie podwiezie lub sobie pożycze na chwile auto od ojca.
Zaraz Ci wyśle mój numer kom na PW,daj mi znać tak na godzine przed naszym spotkaniem. Choćby smsem. Wyślij mi tez w razie czego swój nr.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...