Jump to content
Dogomania

Shih Tzu a może pekińczyk MA DOM :)


Ksera

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TZ pozyczył mi laptopa z bezprzewodowym int. :multi:Mogę częściej wpadać na Dogo...
Z tym Japan Chin wstrzymajmy się trochę...Jak na moje oko, to on jest trochę przyduży i przydługi jak na China...Chiny to naprawdę maluchy wielkości papillona czy pomeraniana.. No, ale może tak wydaje się na zdjęciach...Moim zdaniem to już prędzej shih- Tzu i czin ....;)
Malagos kochana cioteczko dla mnie to nie sposób w nich nie gustować...
Zwłaszcza jak się ma taką słodką Majeczkę...
Ksera podaj tel. do schronu i ew. namiary na Ciebie.
Poprosiłam o pomoc w szukaniu domu AgnieszkęVisennę - to ona robiła ogłoszenia dla Kobiego i ludzie jeszcze do niej dzwonią...

Link to comment
Share on other sites

[B]N[/B][B]APRAWDĘ???? IRENKA CZY WIECIE GDZIE POJECHAŁ???
NAJWAŻNIEJSZE ŻE JUŻ NIE SIEDZI W SCHRONIE...
A JA TU ALARMUJĘ NIEPOŁOMICE I WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH...JA SIĘ DOPIERO DZISIAJ O NIM DOWIEDZIAŁAM....
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :multi:[/B]:multi::multi::multi::multi:
CZY DOMEK JAKIŚ PEWNY? BO WPADŁ MI MALUCH AŻ DO SERCA I MARTWIĘ SIĘ BARDZO .....
KOCHANY MALUTEK NIECH MU SIĘ WIEDZIE JAK NAJLEPIEJ W TYM NOWYM DOMKU
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Dziewczyny domek jest dobry, bo Beatka z babką rozmawiała.
A zła wiadomość jest taka, że kolejny pekińczyk siedzi na kwarantannie.[/quote]
[URL="javascript:emoticon('8O')"][IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG][/URL] Pseudohodowla się rozpadła czy co?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie ma co panikować domek jest super rozmawiałam z pania ponieważ ja nie wiedząc że Madzia załozyła mu watek dałam jego ogłoszenie do dzisiejszej gazety krakowskiej.miałam w jego sprawie 2 tel.jedna pani jutro jest w schronisku umówiona bo ona nie koniecznie chce pomóż pekińczykowi ,a druga juz dzwoniła jak dowiedziałm się od koleżanki ,ze własnie pekińczyk jedzie do domku. Z ta pania 2 jestem umówiona wieczorkiem na telefon bo okazuje się ,że w schronisku jest na kwarantannie czarny pekińczyk tylko duzo młodszy ,bo ten ma powyżej 10 lat i ma brak siekaczy. ,Kolezanka wzieła namiary od pani co wzielła biało czarnego i 2 godziny temu z nia ropzmawiałam.Pani ma domek z ogródkiem i 3 psiaki ,a pekin jest 4.Pani bardzo sympatyczna kocha zwierzaki i jak dowiedział sie że jest taka bida w schronisku to zaraz po niego pojechała. Powiedziała ,że jest bardzo grzeczny i napewno u niej bedzie miał dobrze i zebym się nie martwiła.

Link to comment
Share on other sites

Ksera!
Błagam Cię o pomoc. Nie wiem co się stało dzisiaj z tymi pekińczykami ale właśnie w tej chwili dzwoniła dziewczyna, że jest następny podrzucony pekińczyk u jej starszej matki. Nie może tam zostać, może będziesz mogla pomóc bo ten pewnie też trafi do schroniska!!!!!
Podaję kontakt do tej dziewczyny : 607-262-108
Do mnie: 500-18-19-20
Ratujcie, przecież to nie są psy do schroniska!!!
Jasny gwint, żaden pies nie jest to schroniska!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani Ania powiedziała mi własnie, że mama ma bardzo zazdrosnego psa i nie może tam zostać, ale prosiłam, aby przetrzymała pieska i zgodziła się.
Dzwonili również do schroniska i ma do nich ktoś przyjechać i sprawdzić czy to nie ich. Jutro mnie nie ma na dogo, ale Pani Ania obiecała zadzwonić do mnie z informacjami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
Ksera!
[B]Błagam Cię o pomoc. Nie wiem co się stało dzisiaj z tymi pekińczykami ale właśnie w tej chwili dzwoniła dziewczyna, że jest następny podrzucony pekińczyk u jej starszej matki. Nie może tam zostać, może będziesz mogla pomóc bo ten pewnie też trafi do schroniska!!!!![/B]
[B]Podaję kontakt do tej dziewczyny : 607-262-108[/B]
[B]Do mnie: 500-18-19-20[/B]
[B]Ratujcie, przecież to nie są psy do schroniska!!![/B]
[B]Jasny gwint, żaden pies nie jest to schroniska!!!![/B]
[/quote]
a telefony są-można się dowiedziec:mad: -ja Cię muszę porządnie wychłostac MamaDorota[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Biczowanie.gif[/IMG][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Biczowanie.gif[/IMG]i ktoś niech powie, że ładne i pekinki to wszystko pięknie-nie nic bardziej mylnego!!! zazwyczaj suczki ujeżdżane co 6 mies a cóż psy...mamy przykłąd Bambuś bity z buta, inny Pekinek oddany do schroniska po 10 latach-ban siedzi w pace, słodka Gagatka-która w największe mrozy........zginęła ze schroniska, mogę dalej podawac przykłady....

Link to comment
Share on other sites

Madziu ,a dzisiaj się dowiedziałam ,że w krakowskim schronisku są dwa pekińczyki ,jeden rudy juz wyszedł z kwarantanny ,a drugi czarny na kwarantannie .ja mam tylko jeden telefon jeszcze o pekińczyka ale pani wolała by pekinke ,Jutro jestem z pania umówiona na telefon i zobaczymy bo teraz ma 3 do wyboru.
Z ogłoszenia o pekińczyka poszedł dzisiaj psiaczek 8 letni zrzeczony niedawno przez właściciela,który jak by wyszedł na BOKSY TO BY SOBIE NIE PORADZIŁ,a pani nie była w 100 % zdecydowana na pekińczyka, więc koleżanka wolontariuszka z która panią umówiłam pokazała inne bidy .

Link to comment
Share on other sites

Takie małe to szybko znajdują domy, jak jest jeszcze młody to już wogóle się nie martwię, jak tylko wyjdzie z kwarantanny to zaraz idzie do domu, ten czarny chyba jest młody bo to pewnie o nim mówili, że ma mleczaki, które przy kastracji będą wyjmować, ma ok. 1,5 roku. Ja nie chodzę wogóle na boksy bo zaraz mi coś w oko wpada i potem spać nie mogę, a tego biało czarnego wypatrzyłam przez przypadek, bo w tym boksie jest ratlerek, którego mi chcieli zapakować z racji mojego zamiłowania, ale ratler dosyć "ostry" jest :razz: i z Argosem by nie przeszło.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...