Jump to content
Dogomania

Pies w statyce


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co masz na mysli poprzez lepszy topline? Aussue ma miec gorna linie delikatnie opadajaca w kierunku zadu. Su naturalnie ma wrecz na odwrot, poprzez taki odstawienie tylu gorna linia zdaje sie byc perfect, a przy okazji podkreaslam jej piekne katowanie tylu. Jesli sie myle, napiszcie prosze, przyda mi sie;)

Link to comment
Share on other sites

Su jest dosc krotka jak na aussie. Ze wzorca ASCA: [SIZE="2"]"WRAŻENIE OGÓLNE: Owczarek australijski jest psem o harmonijnej budowie, umiarkowanej wielkości i kości. Jest uważny i żywy, wykazuje siłę i wytrzymałość połączoną z niezwykłą zwinnością.[COLOR="Purple"] Lekko dłuższy niż wyższy[/COLOR], posiada szatę o umiarkowanej długości i grubości o umaszczeniu, które zapewnia różnorodność i indywidualność każdego osobnika. Charakterystyczną cechą jest jego naturalnie krótki lub obcięty ogon. U samców i suk wyraźne jest piętno płci."[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Frytela']cos tu cicho ostatnio...

[url]http://i34.tinypic.com/21kcfuc.jpg[/url]
Chillcha ;) 7 msc[/quote]
Cudnie stoi, prawdziwa gwiazda z niej. Niestety a może stety nie musiałam szukać psiaka na mp w Zabrzu i nie byłam u was. Ale widziałam was na widowni[jak finał mp był] byłam z rodzicami i york nam towarzyszył, może kojarzysz, bo szczekał.

Link to comment
Share on other sites

Zuza - tak własnie kojarze :lol::lol: sobie myślałam ze to ty, ale jakos mm nie wiem czego nie zagadałam... :roll:

Klaudia&manta - Mantowata cudo :loveu: A tak w ogóle, to ja tego tematu pol godziny szukalam :lol::lol:

Kaya - nie ma sprawy, służę chillowatą :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mante podziwiam od kiedy znalazłam temat pięknie pozuje, jestem pełna podziwu ;-) [/QUOTE]
[QUOTE]Klaudia&manta - Mantowata cudo :loveu: A tak w ogóle, to ja tego tematu pol godziny szukalam :lol:[/QUOTE]


Dzięki :loveu: Ja właśnie też nie mogłam go znaleźć , myslałam w pewnej chwili że ktoś go usunał , czy coś ... A tu nagle mi się pojawił u mnie w panelu .. i byłam cała happy :diabloti: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...