Jump to content
Dogomania

Timek, Fila[*],Ayo i Miya


sacred PIRANHA

Recommended Posts

Tim nie jest pijany...pomylilo mu sie cos...on jest nacpany:)
bral zastrzyki antyalergiczne i uspokajacza, zeby sie nie czuchal tak namietnie jak to robil (siersc z tylka sobie wygryzl:( )...teraz jest juz oki, siersc przestala wypadac, on sie juz nie drapie...czekamy az bedzie mozna go wykapac i az siersc odrosnie i znow bedziemy szpanowac na miescie:)

Link to comment
Share on other sites

o nie ma tak dobrze, jak ja go do kompa puszcze to on sie poumawia i juz ja nie zapanuje nad tymi jego randkami...przez 8 lat mi sie udalo to teraz tak latwo nie odpuszcze:)...na kompa to on sie moze tylko poprzygladac...co do kompa to spryciula umie wylaczyc kompa(wie ktory to przycisk wystajacy "power") i czasem "przez przypadek" go wylaczy...akurat podejdzie tam i z pelna besczelnoscia w oiczach nacisnie przycisk power...i glupek sie potem cieszy jak ja sie wsciekam...udaje ze nie wie co zrobil!! cwaniak!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']tylko uwazaj zeby go jakas na ciaze nie zlapala bo bedziesz miala bardzo "wesolo" w domu... a alimenty sporo kosztuja.[/quote]
tfu tfu tfu wez to wypluj!!
tylko tego mi teraz brakuje....dzieci!!
szkoda ze on juz taki stary...na kastracje za pozno...tzn za duze ryzyko, chyba bym sie nie podjela:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']czyli co... rodzice zaczynaja sie lamac i wezmiesz suczydlo ze schronu:cool3:[/quote]
cos ty...mama powiedziala " w zadnym wypadku!! zapomnij o tym!!"
a tato "tobie juz calkowicie odje****!"
...ale sama powiedz, jak juz wezme taka mala bide do domu...to co zrobia (oprocz awantury i wypominania przez miesiac) odwiozą ją do schronu? ...nie tego nie zrobia napewno...wiec juz jak bedzie to zostanie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Timek chodzi ze mna wszedzie...wiec do baru tez...dzis cwiczylismy skupienie na panci w trudnych rozpraszajacych warunkach( za barem):cool3:

[IMG]http://img469.imageshack.us/img469/7995/sk2mz8.jpg[/IMG]

oczywiscie pomagaly nam w tym ukochane przekąski tima..chlebek:evil_lol:
[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9339/chlebekyr3.jpg[/IMG]

piesek byl grzecny, wiec zasluzyl na nagrode...jak mu oczy lsnią:cool3:
[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/7688/chlebek2op6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tim wyprowadza sie do domu...w związku z tym, ze do maskotek on nie nalezy kazano mi kupic tabliczke ostrzegajaca potencjalnych gosci przed nieumyslnym wtargnieciem na posesje :diabloti:
Timowi sie ta tabliczka nie spodobala:cool1:
[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3049/zlypiesvq1.jpg[/IMG]

mi tez sie za bardzo nie podoba...ja chcialam mu kupic taka z napisem
"zastanawiasz sie czy wejsc? wejdz...ja jestem glodny!"
"pokonuje 100metrow w kilka sekund...a jak szybko ty biegasz?"
"wchodzisz na wlasne ryzyko, ale od czegos trzeba umrzec"
"mozesz wejsc jesli chcesz, ale czy napewno wyjdziesz?"
...mialam niezly ubaw czytajaca te tabliczki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']niki:multi: masz juz neta??

matko swieta psa demoralizujesz:shake: jeszcze sie chlopak rozpije za tym barem i co wtedy:evil_lol:[/quote]
a widzialas zdjecie z poprzedniej strony...on nie pije nic a nic...to narkoman jest:eviltong:
nie mam neta jeszcze ale przeciez ze mnie diablica niezla jest wiec...zeruje na innych:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']hehe tylko pozadnie tam pasozytuj zebym miala z kim gadac:diabloti: bo te nocne marki to sobie w kulki leca:shake:[/quote]
no ja wlasnie widze, ze jak mnie tutaj nie ma to jakos sie nie kreci...na jakies czaty chca przechodzic:shake: ...ło matko boska:shake:
marudzą ze im sie spac chce...po pierwszej ledwo:crazyeye:
...ach furciaczek...normalnie nie moge cie zostawic!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...