Jump to content
Dogomania

Timek, Fila[*],Ayo i Miya


sacred PIRANHA

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Oj musisz:loveu:
chyba wiekszosc psow po kapieli glupawki dostaje:evil_lol::loveu:[/quote]
...nie wiem o co im chodzi...czuja sie takie lekkie czy piekne?:evil_lol:
moze to radosc ze to juz koniec meki w lazience?
ja nie wiem, ale ja przysiegam ze ja sie tak nie zachpowuje po prysznicu i nie mam pojecia skad Tim to wzial:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Mi raz dysk wypadl jak czarnucha ciagnelam pod prysznic:evil_lol:
Najgraj kiedys glupawke tima:loveu: chce to zobaczyc:loveu:[/quote]
moj tim idzie do lazienki jak mu kaze sam (zolwim tempem ale idzie a ja mam duzo cierpliwosci wiec nie ma szans zebym zrezygnowala z kapieli) potem wskakuje przednimi lapami na wanne i tyle...dalej to juz ja musze przelozyc jego gruba doope i lapy tylne do wanny:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']a jakie ma objawy alergii?[/quote]
juz mowie...najpierw mial takie czerwone plamy na wewnetrznej stronie ud (tam gdzie nie ma siersci)...chyba go swedzialo bo sie starsznie lizal...a potem dostal lupiezu i zaczelam mu siersc wypadac, drapie sie juz wszedzie łącznie z uszami...myslalam ze przy okazji zapalenie ucha zlapal (czesto sie mu to zdarza) ale wet stweirdzil, ze uszka są czyste i to tez z alergii po prostu wszystko go teraz swędzi....ale ja juz sama nie wiem czy ten wet to ma pojecie na co go leczy:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Origami-7']Jak Twoje zdrówko??? Jak tam z allergią???[/quote]
moje zdrowko zle....i psychizne (dol) i fizyczne...chyba pojade zaraz na pogotowie...
a Tim ma sie srednio...wczoraj go wypralam, bo ma taki lupiez i smierdzi potwornie ze szok:shake: dzis lupiezu nie ma ale dalej sie drapie (choc mniej)wiec sie pewnie pojawi, jutro jade do schroniska zamojskiego i obawiam sie ze przyjade z czyms nowym do domu....jakis kot? (Tim nienawidzi kotow)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']furciakowa zaszalala hihi...a ja jestem chora...tam potwornie boli mnie gardlo, biore jakies witaminki, ale to nic nie daje....chyba przejade sie do lekarza po antybiotyk bo ja po prostu nie moge sie rozchorowac...swiat by na tym ucierpial!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Mam nadzieje ze dotarlas do tego lekarza:mad:

Nie gadaj ze spac poszlas i nie poczekalas na mnie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Mam nadzieje ze dotarlas do tego lekarza:mad:

Nie gadaj ze spac poszlas i nie poczekalas na mnie:placz:[/quote]
jestem jestem, ale do lekarza nie poszlam i teraz zaluje...poczekam na rodzicow i pojade na pogotowie...tak mnie boli gardlo ze nie moge przelukac sliny...a ze wsciekla jestem to sie slinie niemilosiernie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']uff juz myslalam ze tak zle sie czujesz ze spac poszlas:evil_lol:

smigaj do lekarza natychmiast!!! bo jeszcze sie Timek zarazi...[/quote]
no wlasnie sie tego opbawiam...bo mnie tam nic nie zabije ale tim...po co ma go gardelko bolec:diabloti:
nie moge smigac natychmiast bo ja na wsi tera i musze na parentsow poczekac zeby mnie samochodzikiem zawiezli do miasta:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']To se hernbate z miodem zrob... zawsze to cos:loveu:
Znalazlas juz ta karme dla Tima?[/quote]
znalazlam Purine z jagniecina i ryzem i IAMS...drogie jak cholera:shake:
zastanawiam sie czy po prostu nie wroce do gotowania mu zarcia (kiedys zawsze mu gotowalam jakies miesiwo z ogromna iloscia marchewki i ryzem lub makaronkiem) bo za sucha karma to on nie przepada...zjada jak juz jest maksymalnie glodny i potem mu sie zdarza ze go brzusio boli....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...