Jump to content
Dogomania

Pojemnik na karmę


PALATINA

Recommended Posts

Szukam pojemnika na 20kg. Metalowy byłby lepszy niz plastikowy (szczury mi sie ostatnio dobrały do plastikowego - moje własne szczury, nie dzikie :wink: ).
Czy macie jakieś propozycje?
Gdzie mogę dostac pojemnik?
Na stronie Acany jest inf, ale nie ma żadnej fotki. Pisałam maile z prośbą o zdjęcie, bo pojemnik 40zł kosztuje, a ja nie chce go w ciemno kupic. Niestety firma nie dysponuje żadnym zdjęciem! :evil: Żenada!
Polecili mi jechac na wrocławska wystawę i poszukać stoiska, bo tam bedzie stał taki pojemnik. A ja jestem z Warszawy i nie wystawiam psów!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Palatina, z Acany nie maja pojemnikow na 20 kg karmy :roll: No chyba, ze cos sie zmienilo. Kolezanka ma ich pojemnik, plastikowy i jest bardzo fajny - sadze, ze metalowy tez bedzie solidny - ten plastikowy jest szerszy niz wyzszy ;), dobrze zamykany, dosc mocno i dobrze trzyma - cyzli karma nie wietrzeje.

Link to comment
Share on other sites

Ten metalowy właśnie jest na 20kg - Tak mi powiedzieli, gdy prosiłam o zdjęcie. wiem tylko, że jest czarny i ma logo Acany. :roll:
Czy warto płacić 40zł za coś, o czym nie mam pojęcia, jak wyglada?

A jak jest z innymi firmami?
Mam taki pojemnik z Royal Canin'a (20kg), ale plastikowy i ten własnie mi szczury nadjadły.

Widziałam na jakiejś wystawie pojemnik Eukanuby (też metalowy, ładny), ale nie wiem, jakim cudem można go zdobyc. Na stronce nie ma żadnych info. No i nie wiem, czy jest na 20kg (a ja takie worki kupuję).

Link to comment
Share on other sites

Ja mam właśnie taki metalowy z Acany i jestem bardzo zadowolona.
Może wizualnie nie jest najpiękniejszy ale ma dobrą uszczelkę więc karma nie wietrzeje i nie ma szans żeby jakiś zwierz sobie to sam otoworzył - nawet super inteligentne szczurki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia i Dino'][quote name='dachenoceras'][url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62118554[/url][/quote]
Ja mam taki pojemnik,dostałam przy zakupie karmy.Jest świetny!!
Podobno wchodzi do niego 20 kg,ale osobiście tego nie sprawdzałam :roll:[/quote]

Kupilam ten pojemnik, ale jeszcze nie doszedł. Czekam wiec.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dostałam (zapomniałam wczesniej napisać) - jestem zadowolona, bo juz mnie Klaudia i Dino nastrzaszyła, ale jednak mój pojemnik przybył cały (no moze z wyjątkiem jednego zadrapania, ale malutkiego).
Karmy jeszcze do nigo nie wsypałam, bo czekam na przypływ kasy, ale juz zaraz pojemnik bedzie rozdziewiczony. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Kiedyś pytając poprzez maila dostałem odpowiedź od Acany,że pojemnik metalowy pomieści 18 kg,a plastykowy 15 kg.
Ja mam metalowy od Puriny Pro-Plan(gratis przy zakupie karmy 15 kg) i jest super szczelny.Wsypałem 15 kg i zostało sporo wolnego miejsca,tak wiec na oko mozna sądzic,ze 5 kg spokojnie sie jeszcze zmieści.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Do metalowego pojemnika Puriny Pro Plan spokojnie wejdzie 20 kg karmy o sporych krokietach ;) I jest bardzo szczelny, ja bardzo lekko nakładam przykrywke, bo w przeciwnym razie trudno pojemnik otworzyć. Niezdecydowanym polecam właśnie taki, bo wizualnie też fajny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaczęłam od niedawna kupować Royala weterynaryjnego - dla którego jakoś w żadnej promocji (których zresztą nie ma ;) ) żadnych pojemników się nie daje... Może ktoś ma zapasowy na zbyciu?
Bo - w Allegro już pustka, a w necie tylko z karmą... która mi nie jest potrzebna...

Link to comment
Share on other sites

Z Łodzi... Ale jakby co - to mam przyjacół w Wa-wie - więc nie dowóz tu problemem, lecz sam fakt możliwości kupienia. W necie dostępne są tylko pojemniki Trixie - z materiału - a moja coraz lepiej (na szczęście) czująca się sunia raczej z taką torbą przez 8 godz (dopóki będę w pracy) poradzi sobie ;)
Zależy wiec mi na metalowym i szczelnie zamykanym i na jakieś 14 kg - bo takie są te worki, które kupuję.
Byłam na stronie Acany - i coś mi się wydaję, że to tylko dla kupujących karmę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...