Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mysle ze przyjma go bez problemu. Ale trzeba pamietac ze Pysio jest w Pile juz prawie 1,5 miesiaca...zdarzyl sie juz pewnie przyzwyczaic i teraz znow nowe miejsce, bo kto wie co on ma w glowie, moze nie pamieta juz Ostrowa. Ciezko mi decydowac. Teraz nie bedzie mnie w schronisku w Ostrowie bo na praktyki wyjezdzam. Proponuje zeby Paulina zadzwonila do kierowniczki i razem zadecydowaly co robic.

Link to comment
Share on other sites

pamieta Ostrow.Byl tam kilka lat.
Najgorzej,ze nikogo z Piły nie ma.Nikt nie moze zajac sie psem,nikt nie wie,czy on bezpieczny,czy dopcha sie do miski,nikt nie ma najmniejszego wpływu na jego los.To wszystko bedzie mial w Ostrowie

w tym momencie wiemy tylko,ze Pysio jest w Pile i nic poza tym.

Link to comment
Share on other sites

POMYŚŁ BRAZOWEJ jest naprawdę b.dobry:loveu:: 6 lat contra 1 i1/2 mc.to jednoznaczny wynik !!Wpłacę 50 zł na benzynę na przewóz Pysia do "domowego schronu",prosze niech ktos zamieści piesa na wątku transportowym,( ja jestem zupełna guła wtej materii) za wykup -jeżeli schrony sie nie dogadają tez deklarujesie zapłacić , nie moze to przeciez byc duza suma??- TYLKO kto w Pile moze sie podjąć zabrania i przewiezienia Pysia?????????????????? Wiecie,za chwile deszcze,coraz zimniejsze noce-tam gdzie był,klimat niby ten sam ( geograficznie) ale ...:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']POMYŚŁ BRAZOWEJ jest naprawdę b.dobry:loveu:: 6 lat contra 1 i1/2 mc.to jednoznaczny wynik !!Wpłacę 50 zł na benzynę na przewóz Pysia do "domowego schronu",prosze niech ktos zamieści piesa na wątku transportowym,( ja jestem zupełna guła wtej materii) za wykup -jeżeli schrony sie nie dogadają tez deklarujesie zapłacić , nie moze to przeciez byc duza suma??- TYLKO kto w Pile moze sie podjąć zabrania i przewiezienia Pysia?????????????????? Wiecie,za chwile deszcze,coraz zimniejsze noce-tam gdzie był,klimat niby ten sam ( geograficznie) ale ...:oops::oops::oops:[/quote]


pomysl z przewiezieniem Pysia do schroniska macierzystego popieram takze!

moze Szczuroslawa?
Krajenko nie jest daleko ...moze [B]jutro dalaby rade pojechac sobota odebrac i zawiezc do Ostrowia?[/B]

Paulinko masz chyba do niej kontakt telefoniczny
Odbierala w pile, czy przewozila Pysia z ostrowa, o ile dobrze pamietam

pomysl bardzo dobry!

Link to comment
Share on other sites

Moja współlokatorka wpadła na trochę inny pomysł (Manndy86).

Żeby jechać po niego w poniedziałek 22 września. I żeby został u nas w Poznaniu przez 5 dni i przez ten czas możnaby poobserwować jak się zachowuje w domu, co by pomogło w szukaniu DS. I w weekend 27 września pojechałby do schroniska. Przez te 5 dni zawsze byłaby Manndy w domu więc nie zostawałby sam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Moja współlokatorka wpadła na trochę inny pomysł (Manndy86).

Żeby jechać po niego w poniedziałek 22 września. I żeby został u nas w Poznaniu przez 5 dni i przez ten czas możnaby poobserwować jak się zachowuje w domu, co by pomogło w szukaniu DS. I w weekend 27 września pojechałby do schroniska. Przez te 5 dni zawsze byłaby Manndy w domu więc nie zostawałby sam.[/quote]

Pomysl niby niezly. ale jak to się na psie odbije..Schron, dom, schron, dom, schron....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Pysio jest ze schroniska w Wysocku Wielkim koło Ostrowa Wlkp. To ulubieniec pracowników i wolontariuszy. W miarę możliwości wolontariuszy chodził regularnie na długie spacery (we wakacje codziennie).
W boksie był zawsze umieszczany z łagodnymi psami tak żeby go nie "męczyły".[/quote]

paulino czy nie mozesz pojechac po Pysia jutro do schroniska w pile
tam zrobic mu czip i paszport, bo moze u was trudniej
i bylby gotow do podrozy?

to bardzo bardzo wazne do 20go musi byc gotow

badz inaczej formuluje to pytanie:

[B]Kto moze przewiezc Pysia ze schroniska w Pile do macierzystego
jest szansa by pysio pojechal do Niemiec 25 wrzesnia
ale do 20 go musi musi miec
paszport
czip
szczepienia tj ksiazeczke aktualna

wiec bardzo prosze zebrac mysli i ..pieniadze by to wszystko zalatwic
inaczej nastepna okazja PRZEPADNIE!!!!

i nie wiem co wtedy ?

hopanie, placz, zgrzytanie zebow...

dajcie mu te szanse!!! byc moze jedyna!

tyle czasu juz czeka!

[I]
/wiadomosc mam z pewnego zrodla[/I][/B][I] - wyjasnilam juz brazowej[/I]1/

[B]
sadze ze to jest jedyny dzien na to by po Pysia jechac[/B] w tej sytuacji
no i jeszzcze zalatwic nawet u weta w PILE czip i paszport
jesli trudniej na miejscu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...