Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Tundra']Mnie wyszlo, ze z Ostrowa Wielk. do Gostynia jest 80 km.
W Gostyniu musialby byc 25/26( b.wczesnie!), ale wszystko musi byc dograne do 20.
Bo jesli nie on to moze pojechac ktos inny- kto jeszcze o tym nie wie,i trzeba by go tez do tej podrozy przygotowac[/quote]

80 km do przecież nie dużo. Tak niesmialo pytam Paulina nie moglabys pojechac z nim raz jeszcze te 80 km?

Pociag jedzie o 6:14 i bylabys o 8:44 w gostyniu. Koszt 14 zl + 4 za psa..

Link to comment
Share on other sites

to nie może byc. Paulina czy da się cos z tym zrobic? jest jeszcze ktos z tego Ostrowia? Paulina masz kogos z rodziny, kto ostatecznie bylby to zrobil? albo inną wolontariuszkę ze schroniska? Kogokolwiek kogo moglabys o tą przysluge poprosic. smiem twierdzic, ze to jego ostatnia szansa

Link to comment
Share on other sites

marcik wlasnie opracowuje logistycznie trase
nawet mysli o poproszeniu kogos z Poznania..tzn chce porozsylac do poznania pw

paulina zdeklaruj sie czy mozesz czy nie
przede wszystkim pisalas ze masz teraz 4 dni wolne czy zrobisz ten czip i paszport ?
to jest warunek pierwszy
bo jesli tego nie bedzie to nawet gdyby na piechote isc do Goistynia bez papierow nie pojedzie

sama bym pojechala gdyby nie to ze z Warszawy do Gostynia to juz baaaaardzo daleko

jakie sa koszty tego czipa i paszportu czy dowiedzialas sie?

[B]czy maja 1 paszport dls Pysia [/B]- bo w warszawie nie wszystkie lecznice maja pod reka
trzeba zamawiac prosze sprawdz to jutro chyba ze juz sprawdzilas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Tak ja załatwię ten czip i paszport. Jutro podzwonię po Ostrowskich lecznicach i w czwartek go zaczipuję.

25 i 26 jestem w pracy :shake:... hmm a może Missy mogłaby go zawieść? Napiszę do niej.[/quote]

to sprawa honoru;) On musi tam zajechac. Czyli
1. paszport będzie : do 20 wrzesnia na 100% bez zamawiania?
2. chip też: do 20
3. zaswiadczenie ze byl szczepiony tez jest (?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Tak ja załatwię ten czip i paszport. Jutro podzwonię po Ostrowskich lecznicach i w czwartek go zaczipuję.

25 i 26 jestem w pracy :shake:... hmm a może Missy mogłaby go zawieść? Napiszę do niej.[/quote]


czynie daloby rady juz [B]jutro go zaczipowac i paszport[/B] juz choc tobyloby pewne!
myslalam ze juz dzis sie dowiedzialas mowilas ze masz czery dni wolne,..hmmmm

czy wiesz ile to kosztuje?
jak tylko bedziesz wiedziec jutro a nie bedziesz na dogo daj mi znac smsaem i podam to tutaj.

Paulinko
nie zostawiaj czipowania i paszportu na ostatnia chwile, bo zawsze cos jeszcze wypadnie lepiej miec taka zakladke:roll:

Link to comment
Share on other sites

Pociągi jeżdżą tak, jak napisała Charly.

[B][COLOR=Red]1.[/COLOR][/B]
[U]Ostrów Wlkp[/U] (06:16) - [U]Jarocin[/U] (07:12 - 07:46) - [U]Gostyń[/U] (08:44)
czas jazdy: 2h28
powrót: [U]Gostyń[/U] (9:52) - [U]Jarocin[/U] (10:51 - 11:53) - [U]Ostrów[/U] (12:45 )
czas jazdy: 2h56

[B][COLOR=Red]2.[/COLOR][/B] Opcja późna i zapewne odpada, ale napiszę.
[U]Ostrów Wlkp[/U] (13:10) - [U]Jarocin[/U] (14:00 - 14:32) - [U]Gostyń[/U] (15:30)
czas jazdy: 2h20
powrót: [U]Gostyń[/U] (15:45) - [U]Jarocin[/U] (16:43 - 16:45 ) - [U]Ostrów[/U] (17:36)
czas jazdy: 1h51

CENA BILETU W JEDNĄ STRONĘ: 14zł + 4zł pies

Problem pojawia się w przypadku, gdyby jechał ktoś z Poznania. Nie ma możliwości dojazdu 25.09 tak, żeby wyrobić się na wcześniejszy pociąg do Gostynia. Ktoś musiałby przenocować w Ostrowie.

[B]Pociągi Poznań - Ostrów 24.09:[/B]
19:51 - 21:43 (17 zł)

[B]Autobusy Poznań - Ostrów 24.09:[/B]
16:15 - 19:05
22:15 - 0:25

CENA BILETU: 16.50 normalny, 10.40 ulgowy



[B]PISAĆ DO LUDZI CZY KTOŚ MOŻE JECHAĆ???[/B]

Link to comment
Share on other sites

Po opisie na GG Missy widzę, że jest w karpaczu na ćwiczeniach terenowych, więc nie wiadomo czy wróci do 25.

Jutro nie moge zalatwic czipa bo nie mam transportu ze schroniska do lecznicy... chyba że uda mi sie cos zalatwić... zobacze.
Ja nie mieszkam w samym ostrowie tylko 10 km od ostrowa a do samego schroniska mam okolo 20 km.

Link to comment
Share on other sites

ja teraz idę spac. jutro trzeba bedziec pomyslec nad kims z poznania kto mogłby odebrac tego psa i zawiesc do Gostynia. tylko ze trzeba go bezdie rano odebrac ze schroniska a jest zamkniete. Paulina czy masz jeszcze jakis pomysł, kogos znajomego u kogo on moglby przeczekac? U Ciebie? gdziekolwiek? gdzie mozna by go odebrac?

Link to comment
Share on other sites

Może poprostu ktoś z pracowników mógłby przyjść do schroniska wcześniej i wydać Pysia. Myśle ze nie byloby z tym problemu.

Z drugiej strony jeśli znalazlby sie ktos z Poznania mógłby go zawieść do Gostynia to ja mogę go przywieść 24 do poznania. Akurat mam dzień wolny w pracy wiec moglabym wczesnie rano pojechac do schroniska i zabrać psa. Koszt biletu to zaledwie 20 zł wiec dużo mniej niz paliwo.

Link to comment
Share on other sites

witam. dostałam wiadomosc od Marcik.
nie mogłam otworzyc linka do wątku, w końcu mi się udało:)
jestem z Poznania.
Mam samochod(ledwo jezdzi, ale jezdzi);p
ale problem z tym , że nie mam prawka:/ dopiero po g16 znalazłby się szofer..
Marcik wspominała, że wyjadz do Niemiec odbędzie się 25. ja 25 mam... egzamin na prawko.;|
jeśli to wszystko dałoby się zgrać w czasie, to mogę pomóc- bardzo chętnie!

Link to comment
Share on other sites

[B]Charly[/B] pisałam do wszystkich osób z Poznania, którzy mieli wpisany na Mapie transport samochodem lub komunikacją publiczną. Wybacz, że nie napiszę nicków, ale do niektórych pisałam na GG bo nie zaglądają na dogo i zostały mi na liście tylko numery.

[B]Pixie:[/B] czy jest możliwość, żeby Pani Iza zabrała Pysia 24 wieczorem? To może być dla niego jedyna szansa.

[B]Paulinko:[/B] propozycja dowiezienia do Poznania aktualna? Weronia martwi się, że jej samochód nie wytrzyma trasy Poznań - Ostrów - Gostyń - Poznań.


Coś się ruszyło! Działajmy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcik'][B]Charly[/B] pisałam do wszystkich osób z Poznania, którzy mieli wpisany na Mapie transport samochodem lub komunikacją publiczną. Wybacz, że nie napiszę nicków, ale do niektórych pisałam na GG bo nie zaglądają na dogo i zostały mi na liście tylko numery.

wybaczam:loveu::evil_lol: NIe chcialam pisac do tych samych, dlatego prosiłam niki albo czy lecialas wedlug alfabetu itp;)


[quote name='Frogg']Czy transport dla Pysia już jest? Czy transport musi się odbyć koniecznie w tygodniu? W weekend jestem w stanie pomóc.[/quote]

Potrzebowalibysmy wtedy jakiegos DT dla Pysia w Poznianiu do 25, 26 wrzesnia. Ale ta opcja jest bardzo dobra. co myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...