Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziewczyny tak naprawdę to przecież mamy już dane Calin, Paulina pisała że już wie kim jest ta osoba.
A więc Paulino B. z T. - okolice Piły (specjalnie nie piszę nazwiska i całej nazwy miasta) jak widać nie jesteś anonimowa w Internecie. Ja się chętnie dopytam w jakiejś organizacji czy można Paulinę jakoś ukarać, choćby informując szkołę, do której uczęszcza o jej okrutnym postępowaniu (tak Paulino, adres Twojej szkoły także mamy). Osobiście uważam że powinna powstać taka czarna lista rozsyłana po hodowlach, sklepach zoo i schroniskach, gdzie byłyby osoby którym kategorycznie nie powinno się wydawać żadnego zwierzęcia.

Link to comment
Share on other sites

Z wyjazdem do Niemiec nadal nic nie wiadomo, myślę że trzeba równolegle szukać dla Pysia innego domu, choćby tymczasu. Mnie się marzy że Pysio trafi do jakichiś ludzi którzy mieszkają w domku z ogródkiem, żeby Pysio miał swobodę i był bezpieczny. Ech....

Link to comment
Share on other sites

Paulina pisalas ze w Pile maja robic szczepienia
przeciez mial robione wszystkie u Was
nawet jesli nie mamy ksiazeczki to sa dane o szczepionce etc u weterynarza

czy warto go szpikowac po raz drugi?
Dom Tymczasowy hmmm odpowiedz z Niemiec by ulatwila sytuacje, bo wtedy wiadomo na ile czasu
I skad mialby jechac do Niemiec z Poznania? jesli tak to raczej szukac domku w Poznaniu, czy tam gdzie bylby juz do chwili wyjazdu

Link to comment
Share on other sites

Schronisko na razie nic nie wie o tym co się stało z Pysiem. Nie chcę ich o tym informować dopuki nie znajdzie się dla niego jakaś alternatywa, albo gdy będzie musiał wracać do schronu.
Nie chcę na razie nic im mówić bo później już nie będą chcieli wydawać psów do adopcji na odległość.
Z resztą ja już chyba przestane sie bawić w takie przekazywanie psów, teraz jak ktoś będzie chciał psa będzie musiał po niego przyjechać do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

utknęlo w martwym punkcie?
Pysiu taka gonitwa tyle nerwow...i co?

trzeba cos konkretnie ustalic - za ile czasu wiadomo cos bedzie nt domku w Niemczech
potrzebny DT - w Poznaniu, Bydgoszczy, gdziekolwiek byle juz nie siedzial w schronie

Niby bezpieczny ale zawsze to jednak schroniksu a Pysio to kaleka...to nie miejsce dla niego

Link to comment
Share on other sites

Pixie nie dałoby się tego Macka poprosic żeby sprawdził warunki w jakich Pysio przebywa

Paulino może by zmienić tytul, ze potrzebny DT (wiem, że to nic nie da, ale zawsze szansa, choć minimalna). A oprocz tego jak wygląda jego allegro? jest jeszcze? Jest wyróżnione? Czy jest jakis plan w ogóle?

Link to comment
Share on other sites

Paulina wspominala o Marcinie, ktory mial pomagac w rozwieszaniu ogloszen
Jakis jej wirtualny znajmomy i wkleil sie w znajomych Pysia...
Paulino czy go uprosisz? Maciek ten z NK i gg mieszka daleko

moglby moze Marcin przy okazji porobic Pysiowi zdjecia...


[B]Charly:[/B]

DT - w tytule jestem za!
allegro? inne ogloszenia? tez warto!
Charly mozna kogos tu z Mapy pomocy zaprosic zrobisz to prosze?
ja zaraz znikne bede tylko aktywna na gg i skypie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...