Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

nie niekoniecznie
chodzi mi o kogos kto porobi ogloszenia dla Pysia
allegro jesli jest to dobrze jesli nie no to kto wystawi na allegro
Paulina zajmie sie moze Marcinem fotkami pysia sprawdzeniem jak mu sie wiedzie w schronisku i kontaktem z pania ze schroniska

co do hmmm milczenia nt zrobionych juz szczepien to mam takie mieszane uczucie lepiej chyba powiedziec pani z Pily by go niepotrzebnie nie kluli i oby tylko o to chodzilo

jeszcze moze jedna prosba z ktora mozna zwrocic sie do nieocenionej [COLOR=Red][B]koss - [/B][/COLOR]podziwiam zaangazowanie i tez konsekwencje w dzialaniu - moze ten wspanialy przyjaciel zwierzat prawnik zwierzolubny moze ..udaloby sie dowiedziec od C.V. moze jeszcze jednak ksiazeczka Pysia gdzies pod dywanem ukryta?

juz go odnalezlismy wiec i rozmowa moze bedzie latwiejsza...a noz widelec bedzie ta ksiazeczka i juz!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ok. tez uwazam, ze nie powinnien byc szczepiony. Paulina jesi nie chcesz mowic w schronie, ze pies jest znow w schronie, to wymysl cos np. ze nie ma jego ksiazeczki a wyjeżdża i musi miec zaswiadczenie szczepienia. To takie małe klamstwo, milczenie zresztą też nim jest.
Szczepionka na wscieklizne to naprawde nie jest syrop. Naprawdę nie.

[COLOR=darkred][B]Paulina mam do Ciebie tak od siebie prośbę...dużo już zostalo zrobione nie tak jak trzeba bylo. Prosze odrzuc teraz jakies osobiste sprawy ze schroniskiem i zrob to co nalezy dla DOBRA tego psa. Tzn. zalatw zaswiadczenie od Was ze schronu, zeby on nie byl raz jeszcze szczepiony!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Calin wyśle mi książeczkę pocztą, o ile to nie było kolejne kłamstwo.

Miejmy nadzieję, że chociaż tyle zrobi dla pysia.

Można marcinowi na maila przesłać plakaciki, on może je wydrukować, ale tylko na czarno-biało bo ma laserową drukarkę.

Jego mail to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]


Paulino87 wczesniej bylo pytanie czy [B]Marcin moze odwiedzic Pysia w schronisku i sprawdzic jak sie ma i zrobic mu fotki.
[/B]
bardzo prosimy bys go zapytala czy [B] MOZE TO DLA NAS ZROBIC?

2/ Co do książeczki - może znowu -[COLOR=Red]poprosic Marcina by od niej ja odebral. O ile jest osobą odpowiedzialną.

Bedziemy pewni, ze jest, a nie czekac w nieskonczonosc.
Troche sie dziwie ze po tylu klamstwach C.V. jeszcze ufasz jej.

[/COLOR][/B]Tym bardziej, ze trzeba bedzie ja pokazac w schronisku w Pile na dowod ze ma szczepienia.[B]

Oczywiscie zastrzegajac nazwisko osoby, ktora po Pysia przyjdzie.


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy mozna zmienic tytul? Ze gluchy foksterier wywalony podstepem do innego schronu,pilnie szuka DT?
I jeszcze jedno,czy zapytac sie Tundry o tego psa,tzn o mozliwosc pokazania go na stronce TSV?Adopcje w Niemczech.Kto jest za?


Paulino,dobrze,gdyby na pierwszej stronie bylo info o aktualnych losach psa,o tym,co sie stało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Czy mozna zmienic tytul? Ze gluchy foksterier wywalony podstepem do innego schronu,pilnie szuka DT?

Paulino,dobrze,gdyby na pierwszej stronie bylo info o aktualnych losach psa,o tym,co sie stało.[/quote]

zdecydowanie :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcik']Allegro Pysio miał, nawet z wyróżnieniem ale skończyło się kilka dni temu. Zaraz go wystawię na nowo.

edit: Już gotowe.[/quote]

dziękujemy:loveu:

teraz tylko czekamy na
1)zmiane tytulu
2) wiesci co z Marcinem i jego oględzinami psa
3) sprawy dotyczące szczepionek.

Mam dziwne wrazenie ze cos tu nie gra. ale ja jestem taka przewrazliwiona;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dziękujemy:loveu:

teraz tylko czekamy na
1)zmiane tytulu
2) wiesci co z Marcinem i jego oględzinami psa
3) sprawy dotyczące szczepionek.

Mam dziwne wrazenie ze cos tu nie gra. ale ja jestem taka przewrazliwiona;)[/quote]


[COLOR=Red][B]Charly[/B][/COLOR]
Mnie tez sie udzielila Twoja "przewrazliwosc".


[COLOR=Red][B]Brazowa[/B][/COLOR] jestem za! Tundra zna temat, ale kropke nad i trzeba postawic zdecydowanie. Podpisuje sie pod tym.


[COLOR=Red][B]Paulina87[/B][/COLOR]
Jesli nie zawiadomisz CV by nie wysylala ksiazeczki to ja wysle..lepiej by oddala komus do reki - bo jeszcze Poczta Polska ja zgubi:cool3:

czy naprawde trudno ci odpowiedziec na pytania ktore od rana zadajemy
.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że COLLIN nie kłamie,przeciez wszystko już zostało nazwane po imieniu, ale rzeczywiście lepiej ,jeżeli ta ksiązeczka przejdzie z ręki do ręki:razz:,a może szczurosława-nie wiem,czy dobrze pamietam, ale czy ona nie jest z Piły???
Dziewczyny ,czy dobrze rozumiem ,Pysio musi być w schronie:shake::shake::shake:[COLOR=red],trzeba szybko zmienić ,jak radzi Brazowa tytuł-[/COLOR] a może płatny tymczas,hotelik-byśmy dały radę poskładać?????( forsę oczywiście)
Najbardziej boję sie tego, o czym pisała Brazowa-PYSIO we wspólnym :-([COLOR=black]boksie [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mysle,ze robimy bład,ze w duzo rzeczy angazujemy Paulinke,ktora musi miec niezły kołowrotek z glowy.W tym momencie to taki sam Pysio Pauliny,jak nasz i mamy praktycznie takie samo pole do popisu jak Paulina.

Do zrobienia jest:kontakt z KIMS z piły,kto odbierze ksiazeczke.Osobiście,niekoniecznie w domu C.,moga sie umowic na miescie,jak sie dziopa boi.Kto procz Pauliny moze skontaktowac sie z Marcinem?

ja jeszcze raz "zmolestuje" Tundre,moze sie uda.Potrzebuje takie dane jak:stosunek do innych psow (o kotach pewnie nic nie wiadomo),czy wykazuje jakakolwiek agresje do ludzi? a,zreszta doczytam na wątku.

I jeszcze osoba,ktora pojdzie do schronu w Pile,zobaczy psa i powie,czy on zyje

Link to comment
Share on other sites

1. Marcin pójdzie do schronu odwiedzić Pysia, i jeśli będzie to możliwe zabierze go na spacer

2. Calin wyśle książeczkę do schroniska w Pile

3. Zadzwoniłam do schroniska, nie będa szczepili Pysia, poczekają na książeczkę.

4. zaraz zmieniam tytuł wątku

5.... o czymś jeszcze zapomniałam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...