Jump to content
Dogomania

LEJDI,cudna cocker spanielka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!


Romka

Recommended Posts

Cieszę się razem z Wami :) Sunia będzie miała bardzo dobrych opiekunów. Będzie kochanym, szczęśliwym, zadbanym psiakiem. Państwo mieszkają na I piętrze, wokół bloku dużo zieleni. Fruzia będzie miała gdzie spacerować.

Napomknęłam Państwu o kosztach transportu. Są otwarci na ten temat.

 

W razie potrzeby - ja też jestem otwarta na temat kosztów transportu.   :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fruzia już po kąpieli, pazurki przycięte, uszy wyczyszczone. Ma sweetaśną różową obróżkę. ;) Jutro rano wyjazd do DS do Krakowa. Pojedzie z pluszowym kumplem - będzie jej raźniej. ;)

 

 

Pięknie i dostojnie wygląda Dziewczynka :)

 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Fruziu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła ?

 

Tak! :) I do mnie i do Martyny. Pani jest zachwycona Fruzią, a Fruzia nie próżnuje. ;) Zwiedza mieszkanie, ogląda różne rzeczy - np. kwiatki, muszelki, wypróbowuje kanapę... Poczęstowała się nawet kotlecikiem ze stołu. ;) Fruzia zostanie Fruzią i na pewno w tym domu będzie wręcz uwielbiana. :)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za szybkie sprawdzenie domu. :)

 

Romka bardzo się bała, że Fruzia się u mnie zasiedzi ze względu na niedowidzenie i zaćmę, a tu takie szybkie i szczęśliwe zakończenie. :)

 

Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty na leczenie Fruzi. Rozliczenie poniżej. 

 

Wpłaty:

70zł - MikAga (pozostało z wcześniej wpłaconych 100zł, 30zł wydane było na fryzjera Olo)

200zł - Loczka

81zł - Lida

200zł - p.Bożena z FB

20zł - Oska1983

30zł - Romka

46zł - Lida

100zł - MikAga

80zł - Romka

96,50zł - hop!

-------------------

923,50zł

 

Wydatki na Lejdi/Fruzię:

20zł - fryzjer 

16zł - odrobaczenie

130zł - wizyta i leki - KLIKNIJ

35zł - krople Maxitrol KLIKNIJ

36zł - antybiotyk KLIKNIJ

94zł - wizyta i leki KLIKNIJ

99zł - wizyta i leki KLIKNIJ

30zł - taksówka w jedną stronę do okulisty

100zł - wizyta u okulisty KLIKNIJ

50,60zł - krople KLIKNIJ

12zł - lek do uszu KLIKNIJ

100zł - USG gałek ocznych KLIKNIJ

43,90zł - krople do oczu KLIKNIJ

108zł - szczepienie i Aurizon KLIKNIJ

49zł - obróżka, amortyzator do smyczy dla Fruzi

------------------------

923,50zł

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z panią Fruzi. Sunia była w lecznicy na przeglądzie, miała wyczyszczone uszy. Weterynarz pochwalił, że Fruzia jest zadbana i w dobrej formie zdrowotnej. Pani kupiła Fruzi obrożę foresto. Sunia się rozhulała, więc zaleciłam wprowadzenie dyscypliny. ;) Fruzi wszędzie pełno, wszystko musi zobaczyć, sprawdzić, dotknąć, spróbować. Skoki po kanapach, wariacje z szaliczkiem to ulubione zabawy. ;) Jest radosna i pomysłowa. A co najważniejsze, wszyscy ją kochają i nie zamierzają oddać. Można zmienić tytuł wątku. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam nareszcie tytuł wątku.Wybaczcie,że mnie tak długo nie było na wątku,ale starałam się utrzymywać kontakt ze wszystkimi telefonicznie.

 

 

Wrzucam też pozostałe zdjęcia Fruzi:

 

957cbeb327a1dbadc77bcc32735a6140,10,19,0

 

d6b1ba32c06dc43e826e9feee52ba791,10,19,0

 

d61f7a57a4d55af94fe6eaa3506ed18e,10,19,0

 

 

Chciałam ,podziękować  wszystkim,którzy pomagali przy adopcji Fruzi.Hop! DLA CIEBIE PODZIĘKOWANIA SZCZEGÓLNE!

Za Twoją pracę z Fruzią i wkład finansowy.

 

Loczka ,dziękuję za 60zł ,które otrzymałam na transport Fruzi na trasie Łódź-Kraków.Transport kosztował łącznie 320zł.Część kosztów transportu 200zł poniósł nowy domek Fruzi,pozostałą kwotę ,60zł pokryła Romka.

 

Tak jak pisze hop! domek jest zachwycony Fruzią,a ja jestem zachwycona domkiem.Cieszę się,że Fruzia tak szybko znalazła dom,niepokoiłam się zasiedzi się u hop!

A tu taki fajny domek!

 

Powodzenia malutka...

Link to comment
Share on other sites

Fruzia jest piękna, a DS nie tylko fajny, ale i odpowiedzialny - Fruzia ma adresówkę :)

 

To adresówka ode mnie na czas podróży i pierwsze dni. Państwo mieli zamówić nową - specjalnie dla Fruzi. :)

 

 

Pani na czyszczenie i kontrolę uszu Fruzi chodzi do weterynarza. Oprócz tego sama obserwuje. Zauważyła, że jedno ucho jest zaczerwienione i od razu odwiedziła lecznicę. Wzięli wymaz z ucha i dali Surolan. Niestety, coś tam znowu zaczęło się dziać. Jak to dobrze, że Fruzia trafiła do tak troskliwej osoby. :)

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo ma problemy z uszami typowe dla spanieli :(

 

Dobrze, że pani szybko zareagowała. Dzisiaj ma być wynik wymazu z ucha. 

 

 

Fruzia poczuła się już bardzo pewnie na nowym terenie. Na spacerze rzuca się na wybrane psiaki. To tak jak u nas. Na początku była neutralna, a potem atakowała bez ostrzeżenia niektóre psy. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią Fruzi. Uszko jest ciągle leczone. Wymaz wykazał bakterię coli. Państwo nie byli zadowoleni z leczenia i poszli do innego, poleconego przez znajomych weterynarza. Fruzia to słodka złodziejka. ;) W sklepie ukradła drożdżówkę (pani za nią zapłaciła), w domu ściąga ze stołu jedzenie np. kiełbaskę, szarlotkę, więc trzeba uważać. Państwo ją bardzo kochają i wybaczają wszystkie psoty. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...