Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Vectra, sądzę że ruda chiuaua by super komponowała się z Twoimi Szatanami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No i sposoby na nowego mieszkańca ekstra :evil_lol:

Witam :multi::multi:
[/B][/COLOR][/quote]
witaj , nie chce cziułąły , bo już mam :diabloti:
[quote name='malawaszka']hyhyhy noo ja widziałam i aż mi zimno na samo wspomnienie :lol: ale już będzie rewelka :multi:

jak to piwnica zalana betonem??? :crazyeye: :mdleje:[/quote]
No będzie rewelka :loveu: teraz już jest tam mega cieplutko jak w saunie :cool3:

Bo u nas są wysoko wody podskórne (czy jak się to tam nazywa ;) ) i w piwnicy było wody po pas ... To stary dom , fundament był marniutki , trzeba było robić filary pod domem .. Piwnica to było coś niesamoiwitego , cała zbudowana z cegieł , łącznie z sufitem :crazyeye: :evil_lol:

[quote name='Rinuś'][I][B]dzień dobry :loveu:
śpiochu :evil_lol:[/B][/I][/quote]
siemasz , nie śpimy już od dawna :eviltong:

oczekujemy na przesyłki
- żarcie przyszło
- obroża dla Klementyny też

czekam na reszte i szlag mnie trafia :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']witaj , nie chce cziułąły , bo już mam :diabloti:

No będzie rewelka :loveu: teraz już jest tam mega cieplutko jak w saunie :cool3:

Bo u nas są wysoko wody podskórne (czy jak się to tam nazywa ;) ) i w piwnicy było wody po pas ... To stary dom , fundament był marniutki , trzeba było robić filary pod domem .. Piwnica to było coś niesamoiwitego , cała zbudowana z cegieł , łącznie z sufitem :crazyeye: :evil_lol:


siemasz , nie śpimy już od dawna :eviltong:

oczekujemy na przesyłki
- żarcie przyszło
- obroża dla Klementyny też

czekam na reszte i szlag mnie trafia :mad:[/quote]

chcemy fotki z nowa obróżka... a praleczka to moze w nastepnym tysiacleciu przyjdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra'] :crazyeye: :evil_lol:


siemasz , nie śpimy już od dawna :eviltong:

oczekujemy na przesyłki
- żarcie przyszło
- obroża dla Klementyny też

czekam na reszte i szlag mnie trafia :mad:[/quote]
[I][B]jak się pojawi reszta to jak już odbierzesz to co masz odebrać to poszczuj ich psami :diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']chcemy fotki z nowa obróżka... a praleczka to moze w nastepnym tysiacleciu przyjdzie[/quote]
potem fotki , potem , Klementyna teraz śpi :p
Klementyna dziś dostała dwa prezenty :cool3: miseczki i obróżkę :loveu:
looknęłam w status przesyłki i napisano , że wydano ją kurierowi nr jakiś tam , więc jest szansa że może , może tfuuu , tfuuuu :evil_lol: nadzieja matką :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']a jak sie n9e zgodzi oddam go na warunek hodowlany ........[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Iwonko ....TZta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[COLOR=Red][FONT=Arial][B]Witanko prawie poremontowe .....:multi::multi::multi:
MY zaczynamy w styczniu 2008 :diabloti::diabloti::diabloti:....jeszcze nie wiem dokładnie czym się to skończy ...ale napewno pokój :roll:...i coś o łazience słuchy mnie doszly :diabloti:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Iwonko ....TZta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[COLOR=Red][FONT=Arial][B]Witanko prawie poremontowe .....:multi::multi::multi:
MY zaczynamy w styczniu 2008 :diabloti::diabloti::diabloti:....jeszcze nie wiem dokładnie czym się to skończy ...ale napewno pokój :roll:...i coś o łazience słuchy mnie doszly :diabloti:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]

przeciez nie ksieciunia ;) ja mu towarzystwo kombinuje jak moge

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Iwonko ....TZta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[COLOR=Red][FONT=Arial][B]Witanko prawie poremontowe .....:multi::multi::multi:
MY zaczynamy w styczniu 2008 :diabloti::diabloti::diabloti:....jeszcze nie wiem dokładnie czym się to skończy ...ale napewno pokój :roll:...i coś o łazience słuchy mnie doszly :diabloti:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
to akurat będziem łeb w łeb pokoje robić :evil_lol: :evil_lol:
a to się nigdy nie kończy na tym co się wymyśli najpierw :shake: bo koncepcja się za często zmienia :evil_lol:

A jeszcze powiem dlaczego tak ochoczo kupiłam młotowiertarkę :oops:
Bo jak robiliśmy remont nr 1 to ja miałam zadanie , zrobić otwornicą otworki w płytach na kontakty , puszki były już zatopione w cegłach ... no i sobie otworowałam :evil_lol: fajnie było .. tylko wzięłam za dużą otwornice i kontakty wylatują z otworków .Teraz trzeba wykuć nowe otwory w ceglach na puszki i zrobić kontakty w innych miejscach :grins: Bo teraz za każdym razem jak Rafałek jest w pobliżu kontaktu , to słyszę "i coś gamoniu narobiła" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
a to się nigdy nie kończy na tym co się wymyśli najpierw :shake: bo koncepcja się za często zmienia :evil_lol:
[/quote]

aaa noo to jest masakra - ja jeszcze nie zaczęłam wykańczać domu a jużmi siuę sto razy pozmieniało więc aż sie boję co będzie jak już będziemy tam robić :placz:

hahah pamiętam jak pisałaś o tych otworach :roflt: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aaa noo to jest masakra - ja jeszcze nie zaczęłam wykańczać domu a jużmi siuę sto razy pozmieniało więc aż sie boję co będzie jak już będziemy tam robić :placz:

hahah pamiętam jak pisałaś o tych otworach :roflt: :evil_lol:[/quote]
a ja Ci z całego serca współczuje tej wykończeniówki
no i tak od dwóch lat niemal co dzień słucham o tych otworkach :evil_lol:
[quote name='Rybka_39']Witam!
Widze u was od rana wesolutko:cool3:[/quote]
cześć , u nas prawie zawsze wesolutko , bo my wesolutkie wieśniaki som :diabloti:

[quote name='diabelkowa']no budz Klementynke i wstawiaj rozowa fotke :)[/quote]
zrobię , zrobię :cool3: był maraton Klemcia z frisbee teraz mam maraton Frania z piłką.akumulatorek się ładuje :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']to jaki masz przedział kasiorki na jednego psa tygodniowo ;)[/quote]
większy niż na samą siebie :evil_lol::evil_lol: ;)
Na razie Ajda mnie puszcza z torbami , leczenie jej ranki pochłonęło pare stówek plus do tego w uchu coś się nazbierało.
Mnie się te rogzowe szmacianki nie widzą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pimpek']Dzieńdoberek wszystkim :loveu:
Foty psiaków po proszę :cool3:
Wszystkich :diabloti:[/quote]
byli fotki , byli , trzeba się cofnąć :eviltong:

[quote name='diabelkowa']dobrze ze z tych obrozek nie ma rozmiaru dla Loganka bo bym go spedalila fioletowo rozowa obrozka :evil_lol:[/quote]
to jaki Logan ma rozmiar :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...