Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Greven']Frania biorę ja :mad:
Bo Franio to staffik, jak Klementyna, a od kogo jest Klementyna? Ode mnie! Więc zabieram oba psy! i wiem, gdzie vectra mieszka, a Wy nie, ha![/quote]

Franio jest moj i basta!!!mam bullowatego wiec sie dogadaja!!!Ja tez moge wiedziec gdzie Vectra mieszka ;) ps. cos mi sie dzieje i nie oge wstawiac Emotioikonki?? wie cos ktos na ten temat???

Link to comment
Share on other sites

Żyje :diabloti: nie cieszcie się :diabloti:
Wczoraj spędziłam cały dzień na zakupach , a dziś dopieszczaliśmy łazienkę ;)


A co nowego w świecie psów ? ano Lalka ,,Franio i Klementyna odbywają już wspólne spacerki :multi: po powrocie ze spacerku razem wchodzą do domu , razem są puszczane luzem w kuchni i pare minut razem sobie pomieszkują .. robie maleńkie sesyjki by się przyzwyczajały.

No i jak na razie jest cacy :kciuki:

Lalka z Klementyną siedziały razem pół godziny , tyle że była mega euforia bo wpuściłam Klementynę tak z marszu bez spacerowania , no i dziewczyny szalały jak wściekłe :mad: jednak ja mam w kuchni taki meksyk , że nie ma miejsca na szaleństwa .. z Franiem jeszcze trzeba przyzwyczajać .. robiłam próbę Klementyna w klatce ,Franio luzem ... no i było powiedzmy nieźle :evil_lol:

O i Klementyna była wczoraj niebieska :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Żyje :diabloti: nie cieszcie się :diabloti:
Wczoraj spędziłam cały dzień na zakupach , a dziś dopieszczaliśmy łazienkę ;)


A co nowego w świecie psów ? ano Lalka ,,Franio i Klementyna odbywają już wspólne spacerki :multi: po powrocie ze spacerku razem wchodzą do domu , razem są puszczane luzem w kuchni i pare minut razem sobie pomieszkują .. robie maleńkie sesyjki by się przyzwyczajały.

No i jak na razie jest cacy :kciuki:

Lalka z Klementyną siedziały razem pół godziny , tyle że była mega euforia bo wpuściłam Klementynę tak z marszu bez spacerowania , no i dziewczyny szalały jak wściekłe :mad: jednak ja mam w kuchni taki meksyk , że nie ma miejsca na szaleństwa .. z Franiem jeszcze trzeba przyzwyczajać .. robiłam próbę Klementyna w klatce ,Franio luzem ... no i było powiedzmy nieźle :evil_lol:

O i Klementyna była wczoraj niebieska :diabloti:[/quote]

Vectra zyje Franek moj!!!Klementyna w fudze sie wytarzała????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']Vectra zyje Franek moj!!!Klementyna w fudze sie wytarzała????[/quote]
W farbie , ja malowałam , Klementyna sprawdzała czy równiutko :diabloti: przy tym tak się cieszyła że ały ogon był niebieski , uszy niebieskie , łeb niebieski , nos niebieski

śliczna była :loveu: zważywszy że niebieski to mój ulubiony kolor :loveu:
miałam już zielonego pitbulla umazanego fugą , teraz mam skrzyżowanie staffika z nietoperzem niebieskiego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']przepraszam , więcej się to ie powtórzy :diabloti:
wybijcie sobie z głowy mojego Frania :mad: :diabloti: nie oddam , Klementyny też nie oddam :eviltong:[/quote]
a kota to z przyjemnością się pozbyłaś tak ????
ciotki trza zrobić jakąś wizytę poadopcyjną , sprawdzić warunki itd. Myślę ,że trzeba będzie jej te zwierzęta po prostu odebrać !!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']a kota to z przyjemnością się pozbyłaś tak ????
ciotki trza zrobić jakąś wizytę poadopcyjną , sprawdzić warunki itd. Myślę ,że trzeba będzie jej te zwierzęta po prostu odebrać !!!:evil_lol:[/quote]
a myślisz że mój kot Cię wpuści :cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']wybijcie sobie z głowy mojego Frania nie oddam , Klementyny też nie oddam[/quote]
Same weźmiemy! :mad:

Fajnie, że żyjesz, ale w sumie trochę weszłaś nam w drogę - tu już nastąpił podział Twojego majątku (ja biorę oba staffiki), więc ładnie to tak pojawiać się znienacka?! :mad: Trochę konsekwencji poproszę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a może i macie racje :hmmmm: może zabierzcie to bydło ode mnie :cool3: teraz będę miała taki śliczny czyściutki domek :loveu: i kupię sobie jorczka :loveu: i będę miała ślicznie, nic nie zniszczone , nic nie zaszczane , nic nie zapiaszczone :multi: i cichutko i spokojniutko i tyle czasu wolnego :loveu: bo z jorkiem nie trzeba wychodzić , bedzie siusiał do kuwetki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Same weźmiemy! :mad:

Fajnie, że żyjesz, ale w sumie trochę weszłaś nam w drogę - tu już nastąpił podział Twojego majątku (ja biorę oba staffiki), więc ładnie to tak pojawiać się znienacka?! :mad: Trochę konsekwencji poproszę :diabloti:[/quote]

hola hola jakie oba stafiki!!!!Franek jedzie do Rzeszowa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...