Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='orsini'][quote name='Ka-Vanga']Dobra spokoj ma byc juz :evilbat: .

Niechkazdy zyje po swojemu i bedzie dobrze :D .[/quote]
o nie!!
spokoju nie bedzie jak nas zdradzac bedziesz!!! :evilbat: 0X :evilbat: 0X 0X
juz Ci napisalam: przyjaciel mojego przyjaciela jest moim przyjacielem, widze nie zalapalas odwrotnosci to Ci napisze:
wrog mojego wroga jest moim wrogiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Chyba chciałaś napisać wróg mojego przyjaciela jest i moim wrogiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Orsini , Orsini -Milka we Włocławku wygrała i ja się z tego bardzo cieszę Zawsze z sędziego zadowolony jest ten który jest pierwszy .Agnieszka w tą sukę włożyła bardzo dużo pracy ,a wczoraj miała swój dzień. Cieszę się z tego powodu , że moje rady nie poszły na marne . Nie jest to pierwsza wygrana tej suki , nie spadła z księżyca . ORsini - Krysieńko głowę u sznaucura skubiemy , skubiemy i jeszcze raz skubiemy .Proszę nie rób niepotrzebnych domyśnych TEKSTÓW.Po skubaniu do łysego głowy zrobi się czarna jak ,,dupka murzyna .,,Trochę wytrwałości . A wim co mówię ,bo nagimnastykowałam się zKO-HO ,a póżniej zXeną Doroty.Krysiu i zainwestuj w swojego psa ,konieczny jest dla niego porasol od słońca .Sluchaj ,starszego bo jeszcze dostnie piegów i co z karjerą przyszłego intera .Do zobaczenia .Buziaczki. :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak ,po cichutku -tylko nie mów nikomu ,o przyżeczenia nie będęCiebie już mordować ,wierzę że nikomu nie zdradzisz tej ,,tajemnicy :D :D .Organizator oddział Legionowo -wystawa 30.09.06.-hala sportowa w Nowym Dworze Mazowieckim. 1.10.06 -krajówka .Zapraszamy. Bis gwarantowany.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha wiedzialam ze dla mnie przedluza :wink: :lol: . Co do nagrod to bardzo prosze pucharek dla sznaucera mini czarnego suki w mlodziezy, olbrzyma psa czarnego w championach i suki olbrzymki czarnej w championach ;))))))))))))).

Dorotko wiem wiem ze zglosili, strasznie jestem ciekawa jak on wyglada bo dawnooooo go nie widzialam :D . Wlasnie nie zglosilam do Bialego na IAL, bo w niedziele nie bardzo moge jechac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...