Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='malawaszka']:o o rany ale jazda z tą przemianąmaterii :o

Boluś wcina bardzo łapczywie i szybko - zostało mu po schronisku :-? on to nawet tabletki bez niczego wcina z ręki, z miski - jakkolwiek :lol:[/quote]

ja kiedys juz chyba pisalam ze moja Zadra to lekomanka i tez wszytkie tabletki wcina bez problemu :) zwlaszcza te moje ktore mi przez przypadek upadna hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no i fajnie ze nas tu coraz wiecej!!!
ale chyba trzeba powrocic do starego zwyczaju kar :evil: :evilbat: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: za brak fotek oczywiscie na dziendobry :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

ta jasne :) kary chce wymierzac a sama malo co wstawia :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

i w naszej tfurczosci tesh wkleilam z zurawi:)))))
teraz jak przejezdzam pociagiem obok....qrfaaaaa skosili te pola, a ja mialam osty i zarosla mokre od rosy po pas!!!!a teraz to bym te zurawie bez wysilku fotografowala...a tak to one uslyszaly ze ide i sruuuuu polecialy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']i w naszej tfurczosci tesh wkleilam z zurawi:)))))
teraz jak przejezdzam pociagiem obok....qrfaaaaa skosili te pola, a ja mialam osty i zarosla mokre od rosy po pas!!!!a teraz to bym te zurawie bez wysilku fotografowala...a tak to one uslyszaly ze ide i sruuuuu polecialy....[/quote]

no tak ptaszydla piekne :P
a nastepnym razem ubierz sie barwy ochronne i sie skradaj :)

Link to comment
Share on other sites

Witam baaardzo serdecznie dobrą znajomą Heathclif i jej dwie urocze dziewczynki!!! :lol:
Co do jedzenie to i ja coś dorzucę, że moja to raczej też wszystkożerna, oczywiście najchętniej gotowane jedzonko, suchą karmą też nie gardzi ale najlepiej jak jest serwowana w kuli smakuli, wtedy sobie gupelek wyobraża że jedzenie się rusza a ona niego poluje :P Natomiast jak jest w gościach u moich rodziców gdzie jest staffik, którego sobie w 100% podporządkowała, to nie ma wybacz staffik przechodzi na dietę, bo moja Beska zjada wszystko co zostanie podane zarówno jej jak i jemu, nawet suchą karmę w misce, co jest ewenementem bo w domu z miski suchej nie tknie :o

Właśnie gdzie ta Ka-Vanga!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Ola kurcze szukalam w formie elektronicznej pewnego textu i nie znalazlam...masz moze fax jakis?tzn. nie teraz bo jest w domku, ale jak wysle do hotelu to chyba niedobrze?to moze zwyklym listem???[/quote]
Nie spoko, można do hotelu, powiem zmiennikom ;-) Podam Ci na gg numer fax'u, i dzięki z góry za ten tekst!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...