Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Justa']Kurcze gdybym nie chodzila do szkoly o moze bylabym na bieżąco, a tak :evilbat: Coś sie dzieje a ja jak zwykle nic nie wiem :-? :evilbat:[/quote]

hahahahaa dzien jak codzien:))
w skrocie orsini wymyslila blekitna rewolucje:))jednego dnia o jednej porze z emblematami DGM RULEZ wleziemy na inne forum, z hymnem na ustach:))
juz nawet wymyslilam:
ole ole ole F...Z...pie**** cie
ladny hymn? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i wpisalam im zapowiedz konca swiata u nich , to mnie skasowali!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

ehhh musze Was niestety opuscic...a szkoda,szkoda:))))
ale weekend wzywa, a ponoc ma byc pikna pogoda!
czyli ROBIMY FOTY-konkurs na poweekendzie:
1.kto najwiecej-tu faworytkami sa: malawaszka, Justa i florance
2.najfajniejsze tu faworytka jestem oczywiscie JA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

bawcie sie dobrze, a jak bedziecie chcieli zasnac, ale niekoniecznie chcecie sobie zdrowie marnowac lykajac jakies prochy nasenne to polecam inne forum:))sen murowany juz na drugiej stronie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]orsini[/b] :o Przerażasz mnie!!! :o

Jakie foty??? Nie no, jak zwykle nic nie wiem :lol:

Znowu sie krew polała chyba na FZ widzę :-? Najlepiej nie wchodzić i sie nie przejmować ;) No i sie nie bić, bo to niehumanitarne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ehhh musze Was niestety opuscic...a szkoda,szkoda:))))
ale weekend wzywa, a ponoc ma byc pikna pogoda!
[/quote]

Nistety Orsini na Łysej Górze ma padać więc u Ciebie deszczyk i nici z Twojego zlotu.

Orsini terrorystka poszła, hura, wyciagać piwka, rozpalać grille, wrzucać muzeczke można sie bawić
:B-fly::B-fly::B-fly: :laola: :B-fly::B-fly::B-fly:
:BIG: :multi::multi::multi::multi::multi: :sweetCyb: :jumpie: :HUT012:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RobinCzWa'][quote name='orsini']ehhh musze Was niestety opuscic...a szkoda,szkoda:))))
ale weekend wzywa, a ponoc ma byc pikna pogoda!
[/quote]

Nistety Orsini na Łysej Górze ma padać więc u Ciebie deszczyk i nici z Twojego zlotu.

Orsini terrorystka poszła, hura, wyciagać piwka, rozpalać grille, wrzucać muzeczke można sie bawić
:B-fly::B-fly::B-fly: :laola: :B-fly::B-fly::B-fly:
:BIG: :multi::multi::multi::multi::multi: :sweetCyb: :jumpie: :HUT012:[/quote]

hihihi :drinking: :eating: :B-fly: :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Chyba sie dzisiaj na rowerek wybiore...taka sliczna pogoda... :D :D :D bosko :D :D :Dmiejmy nadzieje, ze nikt jej nie "odczaruje" :wink:[/quote]

ehh a ja sie zakopie w ksiazkach :( dobrze ze choc nowe butki sobie kupilam to mam jakies pocieszenie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...