Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

No i się nie pomyliłam. Jest kaszel. Dostał antybiotyk. Dla Leona w razie wu też mi przepisał bo mówi że raczej na pewno się zarazi , to kwestia tygodnia. A nie mam za bardzo jak ich odseparowac z resztą już raczej i tak za późno.
Szybko zareagowalismy bo już pierwsze jakieś jego duszności i kichanie/kaszlenie jak zauważyłam to byłam pewna ze to to i pojechalismy do weta więc powinien szybko minąć. Przywiezlismy to po prostu z wystawy. Nawet wet mi powiedzial ze nie jestesmy pierwsi ze już kilka osób u niego było i wszyscy po wystawie w Kielcach.
Następnym razem przed halowka go zaszczepimy.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny ;)
Wiem właśnie. Myślałam że nas to ominie bo minęło 2tyg i żadnych objawów nie było Ś tu jednak ... no ale nic , będziemy zyc :P

Dzisiaj przywieźli w końcu Kamila auto z Francji i mamy 3 auta xd
Muszę to swoje clio wystawić na aukcje niech się szybko sprzeda. Nie chce ktoś ? stan prawie nówka :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mój kolega miał kiedyś lagunę, a my w tym czasie właśnie mondeo. Był ze swojego auta zadowolony, ale jak trzeba było coś przewieść, to i tak my jechaliśmy naszym autem :P A to tylko dlatego, że laguna w kombi ma straszne ścięte pod kątem drzwi bagażnika, a mondeo ma to proste i bagażnik jest bardziej pakowny dzięki temu ;)

majoka jeśli kupicie mondeo, to będzie Ci się bardzo wygodnie jeździć z tyłu ;) Ja jeździłam z tyłu na odcinkach 1000km (do/z Polski). Tam jest tyle miejsca, że ja miałam swobodnie wyprostowane nogi. I kanapa też jest bardzo wygodna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...