Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

2 godziny temu, Ania :) napisał:

Tak , w Czechach można z psami :)  ja bym chciała pojechać na coś typu Safarii ale w Polsce o niczym takim nie słyszałam ... 

Ja byłam w Holandii na takim safari ;) Najpierw "ich" autobusem, a potem jeszcze na te same bilety pozwolono nam wjechać naszym autem ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, łamAga napisał:

A nie ma niedaleko gdzies od nas jakiegoś takie "zoo safari" gdzie właśnie zwierzęta luzem biegają ? coś mi sie kojarzy że gdzies jest nie daleko nawet 

Coś teraz też mi świta ale to chyba takie małe i to takie chyba zwykle zwierzęta chodzą tzn jakieś kozy czy coś ? :p 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ania :) napisał:

Coś teraz też mi świta ale to chyba takie małe i to takie chyba zwykle zwierzęta chodzą tzn jakieś kozy czy coś ? :p 

Kozy itd to chodzą we Wrocławiu w zoo , można je karmić normalnie z ręki ale mi sie kojarzy ze jest takie co własnie autem sie jedzie a zwierzaki w koło biegają takie bardziej "drapieżne " ale nie mogę sobie przypomniec gdzie to było ;( siostra mi kiedyś o tym mówiła , mieliśmy tam jechac ....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ania :) napisał:

Kamil stwierdził , ze trzeba mu kupić większą klatkę :P chyba na suficie ja postawi , bo na większą nie ma miejsca :P

coś wymyślisz :), góra będzie za półkę na książki służyć (ostatnio widziałam jak hodowczyni Shadowa ładnie obszyła swoją klateczkę, całkiem inaczej wygląda). Przy przeprowadzce też naszą zabrałam- bo nie wiem co kiedyś jeszcze mogę posiadać (chociaż demolek Kany nic nie przebije :P)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ania :) napisał:

107x79x81 jakoś tak , w przybliżeniu bo nie pamiętam dokładnie  :)

nie uznaje transportera używanego jako klatka :p 

To wystarczy mu :D 

 

wiesz, ze planuje mikruska, to nie muszę jako tako myslec nad klatką xd tzn z jednej strony klatka w domu wygodniejsza, ale na podrozach i tak w transporterku bedzie xd No i ceny mikro klatek są z kosmosu -_-

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

To wystarczy mu :D 

 

wiesz, ze planuje mikruska, to nie muszę jako tako myslec nad klatką xd tzn z jednej strony klatka w domu wygodniejsza, ale na podrozach i tak w transporterku bedzie xd No i ceny mikro klatek są z kosmosu -_-

No w sumie tak , zapomniałam , ze to mikrusek będzie :p nie orientuje się w ogóle w cenach klatek teraz. Ta moja udało mi się kupić na olx baardzo mało używana za 100zł :) teraz po naszym 1.5 roku używania dopiero gdzie niegdzie zszedł lakier , a tak to wygląda jak nowka. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, angineuuka napisał:

Poebao ich :D drugi transporter mnie taniej wyjdzie :p a za kolorową jeszcze lepiej sobie liczą :P - 189 xd ale to zawsze akurat samemu idzie pomalować. 

te ceny to z kosmosu mają, moja klata ma z 9 lat a wtedy jakoś 220 płaciłam (tyle, że to największy rozmiar)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...