Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Też nie mogłabym żyć z krótkopyskowcem, bo bałabym się o jego życie ;). Moim głównym kryterium przy wyborze psiaka jest długowieczność oraz podatność na choroby. Po prostu na punkcie zdrowia mam obsesję. Wytrzymałabym z psem, który nie do końca odpowiada mi charakterem, ale wiem, ile kosztuje mnie nerwów chorowita kotka, nie ma dnia, w którym bym się o nią nie martwiła. A jednak ja lubię z psem robić wszystko: biegać, jeździć rowerem, zabierać go wszędzie ze sobą bez obaw, że mi "padnie" po paru kilometrach.

Link to comment
Share on other sites

I dlaczego mi się podobają psy albo chorowite albo z adhd -.-  ostatnio hipcio shar pei `e mi się spodobały ale wystarczyło ze 30min o nich poczytalam i już go nie chce. Za bardzo schorowana rasa , a charakter nawet spoko... chyba jednak jestem skazana na labki :p Ale chciałam coś ciut mniejszego xd 

A nie mogłabym żyć z psem który by miał charakter fajny ale wyglądem kompletnie nie mój typ. No nie , po prostu nie :p 

Link to comment
Share on other sites

Mi się podoba dużo ras , ale z tego większość się dla mnie nie nadaje :p a raczej ja dla nich :p  

 

Za tydzień w piątek idziemy na wesele , a  ja nie mam jeszcze butów i marynarki - choć ta nie wiem czy będzie mi potrzebna bo zapowiadają upały.. do tego dzisiaj w pracy ledwo wysiedzialam bo choroba mnie bierze :/ gardło potwornie boli i łamie mnie w kościach :( 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Dzięki dziewczyny ;)

I siema Ola :D 

Ból gardła powoli mi ustępuje (fajne do psikania coś sobie kupiłam i mi bardzo pomaga :) ) , za to mam potworny katar i nie mogę oddychać normalnie :/ muszę jutro iść po jakiś cirrus czy coś .. 

Widze że i Ciebie dopadło :/ oby szybko Ci przeszło ;)

Link to comment
Share on other sites

O 21.08.2016 o 21:05, *Magda* napisał:

Ania, napar z ziółek, ręcznik na łeb i inhalacja ;)

Nigdy tak nie robiłam :p Ale kiedyś muszę spróbować. Na szczęście powoli katar odchodzi :) 

 

Ale ... zakochałam się w nowej obudowie tel <3 taka miła niespodzianka od Kamila :p 

2016-08-23 22.22.09.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...