Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Brando ostatnio rżnie głupa totalnego :P Byliśmy na polu i widze z daleka, że coś w paszczy mieli, krzycze do niego "puść" "wypluj" i podchodze do niego a on morda zamknięta i patrzy się na mnie "ale o co Ci chodzi?" :D a wystaje mu kawałek czegoś zdechłego -.- i musiałam mu siłą otwierać pysk, bo za cholere nie chciał oddać... pierwszy raz mi tak zrobił :P Zawsze jak mu kazałam wypluć, to, to robił xd

Link to comment
Share on other sites

ja jak Neron był mały i byłam z nim na spacerze to czesto mi zjadał reklamówki , takie jednorazówki i tak szybko łapał to w pysk że nie byłam w stanie zareagowac i kiedys też coś tak kłapnął i nie chciał paszczy otworzyć , i tak idziemy a jemu z pyska zaczela krew sie saczyć , takie duze krople , sie wystraszyłam i szybko poleciałam do domu żeby ktoś mi pomógł mu ten pysk otworzyć , cała klatka schodowa pochlastana krwią z jego pyska była , doszłam do domu , zaprowadziłam go na balkon i z mama razem go zaatakowałyśmy żeby zobaczyc co On sobie w ten pysk zrobił , otwieramy mu pysk a z niego wyleciał ............................. zużyty tampon bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fuj , nigdy tego nie zapomne hahahahah

Link to comment
Share on other sites

Noo ciekawie nie bylo :p

Rany tak teraz sobie uswiadomilam, ze jeszcze miesiac i bedziemy w Ostrowie mieszkać... z jednej strony sie ciesze a z drugiej boję. Xd
jutro tam będę to moze wezme któregoś głąba i przejde sie po okolicy, obym sie nie zgubiła ::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...