Jump to content
Dogomania

Bullomaniacy spotkanko co wy na to ???


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dariaopole']kiedy chceta !!!

aha ja od środy do niedzieli mam wolne a w czwartek mój M wyjeżdża na kilka dni więc jestem sama na wsi z moimi trikolorkami , jakby któraś cioteczka chciała wpaść to zapraszam ;)[/quote]
skoro juz o tym wspomnialas to ja tak sobie mysle co by sie zjawic u ciebie w sobote :p ale to zalezy od pogody (motorem w deszczy ciezko by bylo :cool3: ) no i od mojego M i tego czy nie wypadnie mu jakas robota ;)
Jakby co bede cie informowac na biezaco :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']wiec stawiamy na zlocik w Wisle :p jako ze nie bylo protestow mysle ze to bedzie dobre miejsce :eviltong:
teraz pozostaje kwestia kiedy i na ile :cool3: jako ze wiekszosc z nas jest kompletnie zapsiona to mysle ze najrozsadniej bedzie spotkac sie rano i wieczorkiem powrocic do naszych czworonogow ;) (choc nie ukrywam ze moze jednego z moich psiaczkow wezme ze soba :diabloti: ... tylko ktorego :roll: )[/quote]

Dominika rozmawialam z Olgą na temat wyjazdu do Wisły. Mówiła ,ze od nas to w weekend bedziemy miały jakies 5 godzin jazdy:evil_lol: Poza tym dodała ,że to dziura i nie ma tam nic fajnego oprocz pensjonatów.
To tak Wam tylko przekazuje taką informację od osoby ktora tam była skoro my nie bardzo wiemy jak tam jest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']mnie tam wsio ryba powiem szczerze, może być i dziura, ważne ,żeby sie spotkać !!! ale pomysle jeszcze może o jakiejś innej miejscowości ale jak łeb przestanie mnie boleć bo od rana umieram :cry:[/quote]

Daria ty lepiej przygotuj trio do wizyty bo jak na chwile obecna wszystko wskazuje ze w sobote zjawie sie u ciebie :diabloti:

Co do Wisly Sylwia to niekoniecznie musi byc wlasnie tam ;) szukamy miejsca gdzie bedzie milo i z dala od miasta ... gdzie mozna posiedziec jakies pifko wypic :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Daria ty lepiej przygotuj trio do wizyty bo jak na chwile obecna wszystko wskazuje ze w sobote zjawie sie u ciebie :diabloti:

Co do Wisly Sylwia to niekoniecznie musi byc wlasnie tam ;) szukamy miejsca gdzie bedzie milo i z dala od miasta ... gdzie mozna posiedziec jakies pifko wypic :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]
Tengusia - super , że mnie odwiedzicie !! :multi: trio są zawsze gotowe do przyjęcia gości, tylko jakoś mało ciekawie wyglądają bo wczoraj miała miejsce walka o zabawkę i trikolorki sie pogryzły, johny ma teraz całe fafle pogryzione - bidulek.(tak uprzedzam , żeby potem nie było, że na walki je trenuję :)) no niestety mogą się bawić w trójke jedynie patykami bo o wszystko inne się gryzą, nie będę też ich kąpać więc przygotuj sie , że wyjedziesz ode mnie brudna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']Tengusia - super , że mnie odwiedzicie !! :multi: trio są zawsze gotowe do przyjęcia gości, tylko jakoś mało ciekawie wyglądają bo wczoraj miała miejsce walka o zabawkę i trikolorki sie pogryzły, johny ma teraz całe fafle pogryzione - bidulek.(tak uprzedzam , żeby potem nie było, że na walki je trenuję :)) no niestety mogą się bawić w trójke jedynie patykami bo o wszystko inne się gryzą, nie będę też ich kąpać więc przygotuj sie , że wyjedziesz ode mnie brudna :evil_lol:[/quote]

troche blotka to nawet tak dla zdrowka jest dobre hihihi jakas maseczka czy cos :diabloti: powiedz mi jesli bysmy przyjechali w sobote rano bedzie szansa zebysmy mogli przenocowac do niedzieli (mozemy wziasc swoj namiocik :razz: ) ???

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to nie ma roznicy wazne by wyrwac się z domu:eviltong: Tylko chyba wiecej czasu spedzimy z Olgą w samochodzie niz z Wami dziewczyny ale mniejsza o to;)

Szkoda ,ze ja ide na weselicho bo do Opola mam nie tak daleko i znow fajna ucieczka z domu:eviltong:
Wspołczuje tylko Kazikowi bo bidula sam zostanie ( tzn bez swojej pańci)chyba zakrzyczy sie na smierc:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tengusia - przecież ugoszczę was w domu, zresztą na ogrodzie lepiej nie rozbijac namiotu bo nie wiadomo gdzie się kryje przypadkiem jakaś koopka :diabloti: nie bede was narażać na takie atrakcje :evil_lol: remont jeszcze nie zaczęty wiec pokój na dole wolny.
A z błota to one nie są ale jak tak całymi dniami na dworze siedzą to są lekko "obkurzone: , że tak powiem :p

ano szkoda ruda, że nie możesz przyjechać !

Link to comment
Share on other sites

Tengusia jesteś ??? nie mam do Ciebie numeru więc piszę tu. Sprawy się niestety skomplikowały. Tzn. zaproszenie oczywiście nadal aktualne i bardzo bym chciała żebyście przyjechali ale niestety nocleg odpada bo jestem na 19 zaproszona na 10 rocznicę ślubu brata. Rocznica miała być za tydzień ale , że mój brat musi wyjechać służbowo na 3 tygodnie to robią imprezę jutro :angryy: nawet prezentu nie mam ani nic. bardzo bardzo mocno was przepraszam , strasznie mi głupio :oops: . jeśli jednak mielibyście ochotę przyjechać rano to byłoby świetnie, zobaczycie psiaki, pojedziemy sobie gdzieś na fajny obiad a imprę z noclegiem zorganizuje się kiedy indziej . Co wy na to ??? :oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie jak narazie to tylko ja podrozuje sobie (choc Dari zazdroszcze wizyty w wawie .... zobaczyc na zywo Mambusie, Alterka, Bulleta, Bastera i Nane ktore podobno na zywo sa jeszcze piekniejsze niz na foteczkach :loveu: ... mam nadzieje ze i tam dojade :razz:
Jak narazie mam w planach nawiedzic Sylwie i mojego ukochanego Kazia :diabloti:

A co do zlotu to w sumie nie wiem moze ustalmy konkretna date i wtedy bedzie mozna zaczac cos ustalac ;) co do miejsca to sama juz nie wiem ... chyba ze spotkamy sie u Sylwii :siara: bo Daria chyba remoncik nie dlugo zaczyna wiec nie bedziemy dziewczynie zwalac sie na glowke :p
Bo w Katowicach to jakos tak bez sensu, chyba ze Zbroslawice, tam we wrzesniu jest Pitbull Show i ja napewno sie tam zjawie :roll: jest tam tez mozliwosc wynajecia noclegu albo rozbicia namiotu .... co wy na to ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']Zbroslawice, tam we wrzesniu jest Pitbull Show - a dokładnie ktorego?[/quote]

wlasnie o Pitbull Show mi chodzi :p a dokladniejsze info jest tutaj [URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=11026&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...