Jump to content
Dogomania

Bullomaniacy spotkanko co wy na to ???


Recommended Posts

Tak sobie rozmawialysmy z Daria, Basia i Agnieszka ... wymyslilysmy ze moze by urzadzic maly zlocik :knuje:

A wiec tak sobie myslalam i myslalam ... co powiecie na spotkanie w drugiej polowie sierpnia (moze nawet poczatek wrzesnia :roll: ). Mam dwa pomysly pierwszy to wyrwac sie w gory (Beskidy) na dwa dni (piatek sobota) a drugi to zwalic sie komus na chate :megagrin: hmmm a ze Daria ma domek ... :siara: no i Sylwia (Ruda) tez chyba ma jakis domeczek z ogrodkiem :siara:
Oczywiscie liczba osob jak najbardziej nieograniczona :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: no i kto ma psiaka ktory nie gustuje w swoich psich kolegach to moze zabrac ze soba :peace:

Co wy na to ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ciotki klotki jeśli chodzi o mnie to tak : od początku września pracuję pełną parą , nawet w weekendy, zresztą wyjazd z noclegiem w moim przypadku odpada bo nie mam co zrobić z psiakami, a moja Happy nie do końca dogaduje się z kazdym czworonogiem niestety :mad:

u mnie ok, jeden duzy pokój jest wolny ale niedługo zaczynamy ostry remont bo w banku muszę przedstawić do końca września wszelkie zakończone prace na które wziełam kredyt, a jest tego dużo łącznie z cyklinowaniem całej góry więc będę musiała z psami i z mężem zamieszkać na jakiś czas na dole w tym właśnie pokoju. Nie wiem kiedy to się zacznie a kiedy skończy , nie mam pojęcia bo nie nadaję się do jakichkolwiek remontów :shake: oczywiście nie mówię że spotkanie u mnie odpada calkowicie !!!!
dla mnie nie jest problemem wsiąść rano do auta i przejechać choćby 300 km żeby się z Wami spotkać choć na kilka godzin na piwie lub kawie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Spotkanie jak najbardziej jest w fazie planow wiec czas i miejsce pewnie ulegna jeszcze zmianie :p mysle ze termin poczatek wrzesnia jest najlepszy bo juz po porze urlopowej a jeszcze wystarczajaco cieplo by zrobic np grilla :razz:
Dlatego czekam na propozycje ... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za i nawet Olgę w to wciągam bez jej wiedzy ale napewno pojedziemy.- jesli to bedzie wyjazd to bez problemu :p

Natomiast jesli chodzi o mnie to ja nie mowie nie ( chociaz odbieracie mi mozliwosć wyrwania sie z domu tylko moj Tz ciagle gdzies lata ale coż:evil_lol: ) chociaz chetnie bym gdzies pojechała bo nawet urlopu nie mam w tym, roku.

Jest tylko jeden problem ,ze spodziewamy sie dzieci a usg mamy dopiero we wtorek i wtedy wszystko bedzie wiadomo.

Dominika wsadzaj wszedzie tą informację gdzie sie da :evil_lol: moze duzo bullowatych lub zaprzyjaźnionych wyrazi chęc spotkania

Link to comment
Share on other sites

a 12 sier. (w niedzielę) jest zlot u Malagos, totalna mieszanka z przewagą kundlowatych ale bullowaci też będą :lol: , co Wy na to? zaproszenie dotyczy wszystkich chętnych :cool3:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76062[/url]

zresztą kto mówi, że nie może być drugiego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wiec stawiamy na zlocik w Wisle :p jako ze nie bylo protestow mysle ze to bedzie dobre miejsce :eviltong:
teraz pozostaje kwestia kiedy i na ile :cool3: jako ze wiekszosc z nas jest kompletnie zapsiona to mysle ze najrozsadniej bedzie spotkac sie rano i wieczorkiem powrocic do naszych czworonogow ;) (choc nie ukrywam ze moze jednego z moich psiaczkow wezme ze soba :diabloti: ... tylko ktorego :roll: )

Link to comment
Share on other sites

hmmm kiedy ??? cokolwiek ustalicie to postaram sie dopasować do końca sierpnia weekendy mam wolne a od września pracuję raz w sobotę raz w niedziele, jest to ruchome więc z góry nie mogę napisać kiedy mam wolne więc jak ustalicie to po prostu w pracy tak ustalę dyżur , żeby było dobrze. tak jak pisała Tengusia ja mogę się pojawić tylko na jeden dzień :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...