Jump to content
Dogomania

Dingo - młody, ładny, wesoły - czy brak łapki uniemożliwia miłość ?


kosmatypl

Recommended Posts

Dlaczego smutna lub wesoła ?

...bo na razie nie wiadomo co będzie dalej. Znaczy życie psa nie jest zagrożone, ale...

A było to tak:

Tym razem zadzwonili, że na drodze znaleźli psa potrąconego przez samochód i nie mają co z nim zrobić. Czy Kasia go przyjmie ?
A kto go przyjmie, jeśli nie Kasia...

[I]Przytargali mi go ekspresem. Moim zdaniem to niespełna roczne szczenię. [/I]
[I]Wygląda na pieska zupełnie domowego, jest czysty, pachnący i nie ma [/I]
[I]insektów. Pewnie wyglądał za mało estetycznie coby go dłużej trzymać w domu. [/I]
[I]Łapka przednia jest zupełnie bezwładna i chyba bez czucia. Dingo nie daje [/I]
[I]sobie kompletnie rady z kalectwem co wskazuje na to, że nieszczęście [/I]
[I]przydarzyło się mu stosunkowo niedawno. Stara się za wszelką cenę podpierać [/I]
[I]chorą łapka i przewraca się na pyszczek. Paluchy i opuszki ma wytarte aż do [/I]
[I]mięsa i zaropiałe. Po pachą ma świeżą ranę. Całą dupkę ma obolałą i nie daje [/I]
[I]się do niej dotknąć, więc tam też mogą być jakieś uszkodzenia. Ponieważ [/I]
[I]wygląga i chodzi dziwacznie moje psy starają się go zjeść za wszelką cenę. [/I]
[I]Chyba mnie pokarało za zbytnią zapobiegliwość-zostawiłam jeden wybieg na [/I]
[I]"wszelki wypadek" :-/[/I]


Zdjęcia są na allegro, aukcja numer 221353968 - niech jakaś dobra dusza dołączy je do tego wątku, bo ja nie umiem:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='kosmatypl']Zdjęcia są na allegro, aukcja numer 221353968 - niech jakaś dobra dusza dołączy je do tego wątku, bo ja nie umiem:oops:[/quote]

:-)

[IMG]http://amicus.malopolska.pl/lapa2.jpg[/IMG]

[IMG]http://amicus.malopolska.pl/lapa1.jpg[/IMG]

[IMG]http://amicus.malopolska.pl/lapa3.jpg[/IMG]

[IMG]http://amicus.malopolska.pl/lapa4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No coz jesli na razie na allegro nie mozna sprzedawac cegielek to moze ktos tutaj ma zbedny grosz i wpłaci bezposrednio na konto fundacji. Z tego co mi wiadomo Kasia dzisiaj jedzie z Dingo do lekarza a tam niestety nic za darmo nie robia :/ Prosimy jeśli tylko ktoś może o wpłaty z dopiskiem "Na psią łapę" Fundacja Azylu "Koci Świat", Warszawa, Garncarska 37a, rachunek bankowy nr. 92 1060 0076 0000 3200 0095 6342

Link to comment
Share on other sites

Można ponownie wystawić aukcję tylko trzeba coś zaoferować. Na przykład wydruk komputerowy zdjęcia psa, albo samo zdjęcie.
Niestety wiąże sie to z kłopotem ( i kosztami) wysyłania przesyłek ale .... zawsze można podać że koszt wysyłki pokrywa kupujący i podać realną cenę koperty i znaczka.
Nasze Stowarzyszenie oferuje 4-listne koniczynki :-). Baby biegają po łąkach i zbierają

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam dobrych wiadomosci z pierwszych informacji jakie przekazała mi Kasia wynika że Dingo będzie miał amputowaną całą łape aż do barku. On ma dopiero 8 miesięcy a juz tyle się wycierpiał :( w imieniu Kociego świata proszę o wsparcie finansowe na leczenia małego szkraba. Operacja, lekarstwa to są bardzo duże koszty i z kąd na to wszystko Kasia ma brać :( Pomóżmy Kasi pomagać!!!! Fundacja Azylu "Koci Świat", Warszawa, Garncarska 37a, [email][email protected][/email] rachunek bankowy nr. 92 1060 0076 0000 3200 0095 6342 z dopiskiem "psia łapa"

Link to comment
Share on other sites

Niestety, amputacja.. i to wysoka - aż do barku.

Biedna psina - ledwie zaczyna życ i taki pech. Po prostu nic ponad to się nie da zrobić....

Ale cóż - tego już nie zmienimy - zatem róbmy to co możemy zrobić !

W sprawie allegro: aukcje charytatywne są na allegro dopuszczalne po spełnieniu pewnych warunków, które Koci Świat spełnia - zatem po prostu musimy to załatwić - to niestety chwilę potrwa, a Kasia własnie czyni starania aby operacja była dziś (tam już jest ropawica w tej łapie).

Ja muszę dziś wyjechać służbowo do Grudziądza, ale w sobotę wracam i do soboty wymyślę co i jak będę wysyłać w zamian za 'cegiełkę' (może zdjęcia z operacji - niektórzy będą dopłacać, aby nie dostać. Przepraszam, to taki kiepski dowcip...) - bo przecież nie możemy go zostawić bez pomocy i już !


W każdym razie konto "Kociego świata' chętnie powita wsparcie "na psią łapę" ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...