Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajniutki jest Matrix i widac, ze ma "pieskie" zycie, w nalepszymtego slowa znaczeniu oczywiscie :D

Tilia, nazwijmy to tlo artystycznym nieladem i od razu zdjecie staje sie calkiem wysublimowane :wink:

Pozdrowionka

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

Matrix Cieszę się, że się cieszysz :D

Tilia Hmm, mnie się wydaje, że tło jest całkiem w porządku... :P

Widzę, że funkcja charta jako "zasłaniacza" jest bardzo popularna!

e tam, ta baba między paskami a kwiatkami wszystko psuje :P

a zasłaniacze rzeczywiście niezłe, no za moją Zuzę to by mi było ciężko się schować :lol:

Link to comment
Share on other sites

e tam, ta baba między paskami a kwiatkami wszystko psuje :P

a zasłaniacze rzeczywiście niezłe, no za moją Zuzę to by mi było ciężko się schować :lol:

No w sumie... Musiałaby być w kratkę żeby pasować do tego pstrokatego chaosu w tle :D

A schowanie się za Zuzą byłoby prawdziwą gimnastyką artystyczną :)

Link to comment
Share on other sites

Aleksander

Arika i Amor = prawdziwe rodzenstwo :D Arika tez wszystkich chce powąchac i zaczepiac, ale jak zanim do kogos podejdziemy szarpnę ją za oboroze i powiem "zostaw" to nie zaczepia :D

Ale ciesze sie :) No to super, ze bedziecie.

BTW, zauwazylam, ze na tym zdjeciu Amorek ma szeleczki czarne z tasmy - prawda? Arika ma takie same :) CHodzi na szelkach i obrozy charciej czarnej :)

Link to comment
Share on other sites

Aleksander, aby wystawic Amora potrzebujesz tylko ringowki w kolorze czarnym, bo Amor jest czarny podpalany (albo cienkiego lancuszka - ja osobiscie polecam ringowke). No i jeszcze kilku dni cwiczen zeby psiaka przyzwyczaic do ruchu klusem po okregu, od i w strone sedziego po prostej (rowniez klusem) oraz pozycji stoj. To bardzo wazne, szczegolnie dla mlodego psa, a w sumie wystarczy ok.7 - 8 dni po 5-10 min. dziennie.

Zycze powodzenia w Swornychgaciach. Ja sie nie wybieram z moja mala.

Moze rowniez wybierzecie sie do Swierklanca? Bardzo polecam i zapraszam. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...