Jump to content
Dogomania

Kubuś już w swoim domu !!!


Poker

Recommended Posts

[quote name='Beata J.']Może przydałby się jakis plakat z Kubusiem, tak żeby można go było wydrukować i rozwiesić w lecznicach, sklepach zoo, może nawet w marketach jak ktos ma takie znajomości
Mamy specjalistów od plakatów/[/quote]
Dopiero trafiłam na wątek ślicznego kudłacza jak Poker dala link na uciechowskim

Myślę, ze akcja oplakatowania wrocka przyniesie dobre efekty- Beata masz speca od plakatów?
Tylko potrzebny bedzie nr tel do Państwa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy dom tymczasowy do końca sierpnia troszkę by pomógł?Jeśli tak,to mogę go dać.Wtedy trzeba będzie intensywnie szukać stałego.Problem u mnie jest taki,że moja córka,która mieszka na drugiej klatce ma na 1 września termin porodu.I trzeba będzie pomóc młodej mamie.A boję sie,że jeśli Kubuś nie dogada się z moimi psami,to nie będę mogła ich zostawić samych i iść do dzidziusia na te parę chwil kilka razy dziennie.Ale gdyby się dogadał,to nie będzie problemu z przedłużeniem tymczasu.
Sami oceńcie co lepsze dla Kuby,dom na chwilę i intensywne szukanie czy schron.Jeśli uznacie,ze jednak dobrze by było żeby był u mnie,to tylko kwestia dogadania się co do transportu i jutro mogę go zabierać.
Jestem z Zielonej Góry,czyli jakieś 2 godzinki od Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

Misiaczek my z mężem mieliśmy bardzo podobnego psiaka na tymczasie. Nawet nie zdążyliśmy się nim nacieszyć bo równo tydzień po tym jak do nas trafił znalazł nowy wspaniały domek.
A jakby co, to taki malutki dzidziuś super śpi na spacerkach. Można spacerować z maleństwem i psem a mamusia może odpocząć;) zresztą chowanie dzieciątka w zbyt sterylnych warunkach sprzyja alergiom :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sonata...wszystko co piszesz,to prawda...tyle,że ja już mam 2 psy i w razie czego,dawka alergenu jest zapewniona :evil_lol:.
W sumie nie mam nic przeciwko trzeciemu,tylko to taki gorący okres dla mojej rodziny.Noworodek i nowy pies.A w takiej sytuacji,coby wszystkie 3 piesy nie miały zbyt dużego stresa w nowych okolicznościach,trzeba im poświęcić czas.Ale jak już napisałam,jeśli Kubuś i moje diabełki się dogadają,to nie będzie problemu z przedłużeniem tymczasu,gdyby oczywiście Kubuś tego potrzebował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...