Jump to content
Dogomania

GLIWICE szukam weterynarza


Guest Kaza

Recommended Posts

Hmmm, jaka piękna Kaza... :wink:

Już parę razy ludzie szukali tu weterynarzy na Śląsku, pozwolę sobie zacytować Aishe:

"Pani doktor Schnajder, Gliwice, tel: 237-08-48,

Doktor Jacek Cymbryłowicz, Gliwice, tel. 2705565 - sam ma Husky. Dotychczas zawsze wiedział jak pomóc, przy problemach skórnych Młodej był bardzo skuteczny (polecam)"

Zwłaszcza ten drugi może się przydać...

Z własnego doświadczenia mogę polecić jednego weterynarza w Zabrzu, ale skóry mojemu psu nie leczył... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 years later...

[quote name='Andevil']Czy nadal macie dobrą opinie o dr Szneider?[/QUOTE]
Jak najbardziej, kilka miesięcy temu do pani Schneider doszedł pan Czingon, też świetny fachowiec. Moje zwierzątka są zadowolone z ich opieki :loveu: a są to zwierzątka dość często bywające u weta :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

a gdziue ten wet przyjmuje?? my nadal na dworcowa do Malika uczeszczamy - od roku tylko na sczepienia tfu tfu odpukac;p na toszeckiej tez raz bylam u kostologa;p ale w sumie pogadalam z nim zobaczyl moja sucz.. powiedzial nic nowego;p potwierdizl moje slowa.. i za wizyte nie wzial twierdzac ,ze tylko odpowiedzial na moj pytanie;p a gadalismy chwile i zbadal recznie moja sucz;p

Link to comment
Share on other sites

Schneider i Czingon SC. Przychodnia weterynaryjna
[B]tel. [/B]0 609 08 81 92
[B]adres[/B]
44-103, Gliwice, gen. Sikorskiego 61
woj. śląskie
[B]godziny otwarcia:[/B]

poniedziałek - piątek: 8-20
sobota: 10-14
niedziela: 10-12

Jak powyżej :)
A kto to kostolog? :question:

Ja wybierałam między toszecką, a przychodnią dr Schneider - po tym, co przeczytałam tu na forum i kilku innych forach. Na toszecką niestety nie udało mi się dodzwonić, a potrzebowałam informacji o godzinach otwarcia w święta ;) Mam nadzieję, że ta decyzja wyjdzie nam na dobre.

A żeby uzupełnić <bo nie dla wszystkich może być to jasne>: przychodnia przy ul. Toszeckiej 21 w Gliwicach to przychodnia, w której przymuje m.in wspomniany w drugim poście dr. J. Cymbryłowicz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja lecze moja gromadke (psa i dwa koty) u cymbryłowicza na toszeckiej i polecam! polecam ! polecam! facet zawsze wszytko tłumaczy, zawsze moge zadzwonic do niego na kom jak cos sie dzieje i pomoży niezaleznie czy to wigilia czy sylwester, 8 rano czy 1 w nocy. nie lekcewazy tego co do niego mówie, co robi czesto wielu wetów przekonanych, ze nikt po za nimi nic nie wie. potrafi przyznac sie do niewiedzy i nie kituje ze wie wszytko. jak nie wie to sie doksztalca, szpera, konsultuje albo kieruje do specjalistów. A do tego wszystkiego, co najwazniejsze, jest naprawde dobry. kasuje sporo, ale nie bieze za kolejne wizyty, porady itd. jeszcze raz polecam! ale teraz trzeba sie do niego konkretnie umawiac, bo w lecznicy pracuje wiecej wetów.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że polecacie dr Schneider. Ile ona bierze za wizytę ? A na tej Toszeckiej ?

Weterynarze w Gliwicach dosyć dużo sobie liczą. Na Pszczyńskiej jak kiedyś byliśmy przed sylwestrem z oczami, to weszła nam do gabinetu kobieta, która chciała coś na uspokojenie dla psa. To za same wypisanie recepty (nawet nie wiem, czy to była recepta czy zwykła karteczka z nazwą) policzył sobie 30zł... Dla mnie to odrobinę za dużo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Moja znajoma z Chorzowa, ma problem ze znalezionym kotem...
mówiła, że prawdopodobnie ma coś z jelitami, nie chce jeść i poza tym ciągle leży.
Na razie nie ma kasy na leczenie...
Znacie jakiś weterynarzy co za darmo zbadali by jej go, w Chorzowie, albo okolicach np. w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

[B]Pies przychodzi z katarem a wychodzi martwy i nie słyszymy nawet "przepraszam". [/B]

Zgodnie z wypisem "pies przyszedł z lekką poprawą (temperatura w normie), osłuchowo szmer pęcherzyków (brak szmeru nad krtanią). Po podaniu leków pies wyszedł o własnych siłach, a po paru minutach wrócił z objawami wstrząsu. podjęto akcję reanimacyjną. w czasie terapii nastąpił krwotok. pacjent zmarł". Lekarz: Hubert Kucharski. Gliwicka Klinika Weterynaryjna na ul. Toszeckiej oraz Szobiszowicka 2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[SIZE=3][B]Witam, ja polecam weterynarza na Trynku ul.Zwirki i Wigury, przyjmuje tam Pani dr. Alina Dudek super babka wyleczyła moją suczkę gdzie inni nie dawali jej szans u mnie ma 10\10 wcześniej leczyłem na Toszeckiej ale ceny i dziwna atmosfera mnie zraziły. Pani Alina kiedyś specjalnie mnie przyjeła w środku nocy jak były problemy z moją suczką.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Polecam Gliwicka Klinika Weterynaryjna ul.Toszecka 19 w Gliwicach. Przyjmuje tam Pani dr Magda Cymbryłowicz, która zajmuje się dermatologią. Wyleczyła psa od znajomego,który borykał się z problemami , a wcześniej był leczony w innych lecznicach bez żadnych sukcesów... Polecam wszystkim !!!

[url]www.wetgliwice.pl[/url] albo możecie znaleźć ich też na Facebook'u jako "Gliwicka Klinika Weterynaryjna" .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hubert Kucharski -  ja ogromnie polecam, wyleczył mojego psa z poważnej choroby nerek, mojemu kotu wydłużył życie (choroba nieuleczalna). I całą resztą zwierzyńca opiekuje się mega profesjonalnie. To, że zwierz dostał wstrząsu.. no przykra sprawa ale organizm zwierzeńcia jak i człowieka - każdy reaguje w różny sposób. Gościu jest w porządku. POLECAM!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Mojego psa potrącił samochód, ok. godziny 6:00. Spanikowałem mocno, bo trzeba było natychmiast jechać do weterynarza. Od ręki przyjęli mnie w wetgliwice.pl. Od razu rentgen, leki przeciwbólowe, ocena obrażeń, możliwość hospitalizacji. Zajęli się moim psem bardzo profesjonalnie. Mogłem bez nerwów pójść do pracy. Bardzo polecam zapisanie kontaktu, bo wypadki jednak chodzą po ludziach. Sam się o tym nieszczęśliwie przekonałem.

Moim zdaniem warto się przejść po wszystkich klinikach i ocenić sterylność oraz koszty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...