Jump to content
Dogomania

czekoladowy sznaucer mini


jefta

Recommended Posts

[quote name='klusia_82']Witam
Jestem szczęśliwą posiadaczką czekoladowej sznaucerki mniniaturki. Sunia jest piękna i wzbudza wielkie zainteresowanie.[/quote]

To gratuluje;)Ale piękna pod jakim względem?
Budowy,kątowań,długiej głowy itp.,czy pięknej dla "niedoświadczonego" oka?
To jest właśnie ta suptelna różnica o której rozmawiamy;)

a skąd ją masz jeśli można wiedzieć?wstaw nam jakąś foteczke:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wkurzające jest to że kupa psów jest w schroniskach (moje 2 z 3 kundelków) mają taki rodowód, a jakiś pseudo znawca bierze się za rozmnażanie i powstają psy z dysplazją obu stawów (np. mój Tobi- ok 45 cm w kłębie). Też miałam kupę propozycji typu chęć odbioru szczeniaka po Puni - bo "takaa ładna" i "do rasowego podobna" i "inna niż te szare" i przy każdej takiej rozmowie krew mi do głowy uderza :angryy: - niestety głupotę ludzie wypijają czasem z mlekiem matki.

Link to comment
Share on other sites

Barbi ja jestem jednak zdania, ze ludzie sa ciemni i nieuswiadominei. Znam bardzo duzo psow pochodzacych z pseudohodowli, ktore zyja w spanialych domach z kochajacymi wlascicielami w najlepszych warunkach, super pielegnacja i jedzeniem tylko wlasciciele niewiedzieli ze taki bokser to nie bokser i ze jak kupia psa duzo drozej to maja 100% pewnosci ze to bedzie bokser. Ile ludzi mysli ze porodowodowe to rodowodowe, ze ksiazeczka zdrowia to rodowod... ludzie poprostu sa ciemni i niedoinformowani, a prawda jest taka ze zeby sie dowiedziec to trzeba samaemu chciec, bo wiekszosc akcji usiwadamiajacych konczy sie na osobach ktore to wiedza, a np weterynarze tez tego nikomu nie ulatwiaja wpisujac w ksiazeczki zdrowia york miniaturowy. Ludzie poprostu niewiedza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...