Jump to content
Dogomania

BAZYL - pinczer średni: w nowym domu !!!!


JoannaP

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AnceS chodziło raczej o to, że jak pani z fundacji go pozna to nie będzie chciała go wsiąść. Ja jednak trzymam mocno kciuki i mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze. Do 19. już niedaleko więc wkrótce poznamy koniec tej historii i oby był z happy end'em.

Pisałam to przed odpowiedzią AsiK. Czyli niestety sytuacja sie troszke komplikuje :( miejmy jednak nadzieję, że dobrze się to skończy. A nad czym dokładnie się fundacja zastanawia??

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi :(
Na dzień dzisiejszy fundacja nie może zabrać Bazyla, ponieważ dom się wycofał, a przekładanie go 2 dni tu 2 dni gdzie indziej nie wchodzi w grę, tak samo pobyt w hoteliku...:(
Fundacja nie wycofuje się zupełnie, tylko z powodu wycofania się domku docelowego musi wstrzymac jego adopcję...:(
Naprawde bardzo mi przykro i mam nadzieję, że szybko cos mu znajdą...:(

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię afer ani kłótni, ale dostałam taką wiadomość na GG:
"[COLOR=#000080]Możliwe, że się uda i Bazyl znajdzie dom u hodowcy. Pan jest pewien, że sobie poradzi, a jest to dla niego czysty zysk. Bogu dzięki, ze go nie kastrowałam"[/COLOR]
[COLOR=#000080]:(:([/COLOR]
[COLOR=#000080]Ryczeć mi się chce jak pomyślę ile pinczerów z tego pójdzie do schronów albo do uśpienia...:([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Poczekajmy co powie Anna ...
Cały czas mam nadzieję, że to nieporozumienie :shake: dlatego naciskałam na kastrację Bazyla aby żaden pseudohodowca nie połapił się na niego :-( i właśnie aby nie trafił do takich rąk ważne było aby był wykastrowany.
Ania była załamana sytuacją i pewnie bez pomyślunku go oddała aby się poprostu pozbyć problemu... Ciekawe tylko czy Ania pomyślała o warunkach w jakich przeważnie żyją psy w takich pseudochodowlach i myślę że w schronie w tym przypadku miałby lepiej ...

Link to comment
Share on other sites

monia3 - chyba ona wiedziała. Precież to ona napisała - cytuję za aisak

"[COLOR=#000080]Możliwe, że się uda i Bazyl znajdzie dom u hodowcy. Pan jest pewien, że sobie poradzi, a jest to dla niego czysty zysk. Bogu dzięki, ze go nie kastrowałam"[/COLOR]
[COLOR=#000080]:-(:-([/COLOR]
[COLOR=#000080]Ryczeć mi się chce jak pomyślę ile pinczerów z tego pójdzie do schronów albo do uśpienia...[/COLOR]

przecież pisze, że się cieszy, że go nie wykastrowała...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem, który podjął się uratować życie Bazylowi. Nie wiem dlaczego AnkaS jeszcze nie napisała - pewnie odezwie sie za chwilę.
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że państwo S. mają hodowlę zarejestrowaną i ich doświadczenie w obcowaniu zarówno ze średniakami, jak i dobermanami sięga około 20 lat - ja znam ich od wielu lat może niezbyt blisko, ale świat pinczerów jest wystarczająco mały, by natykać się co chwila na siebie i znać opinie o sobie. Nie spotkałam się z faktem by mieli "produkcję", a przez te lata spotkali się z nie jednym trudnym "przypadkiem", z psami po przejściach, psami, które po zamieszkaniu w hodowli nie sprawiają już kłopotów. Pan S. powiedział, że na pierwszy rzut oka nie jest w stanie okreslić wszystkiego na 100%, ale ma zamiar poprowadzić Bazyla najlepiej jak potrafi, bo widzi w psie duzy potencjał psychiczny. Zaznaczył, że jeżeli okaże się, że "agresja" Bazyla jest tylko kwestia wychowania, może nawet pokusi się z nim na wystawy - jak narazie nie mogę mieć podejrzeń, że bez względu na wnioski do jakich dojdzie, będzie bezmyślnie rozmnażał Bazyla.

Link to comment
Share on other sites

Nie, pan podobno jest super, ale to nie o to mi chodzi:
[FONT=MS Sans Serif]a jak sądzicie co bedzie jak on jego rozmnozy i okaze sie, że wiekszosc jego psów bedzie taka jak Bazyl? Czy zawsze trafia do takiej osoby jak Ania? Niee, pójda do kogos, kto przy pierwszym lepszym pogryzieniu wywali go do schronu. Bo to, że teraz nie poszedł byle gdzie to jestem pewna, tylko że ten ktoś bedzie chiał rozmnażać Bazyla dalej...jakie beda tego konsekwencje?[/FONT]
[FONT=MS Sans Serif]I to nie jest pseudohodowla...napewno...:([/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...