Jump to content
Dogomania

brak apetytu - czy to cieczka?


Nayantara

Recommended Posts

Witam!
Mamm suczkę goldena która teraz w sierpniu skończy 8 miesięcy i jakoś straciła apetyt niechce jeść gotowej karmy tylko gotowane je teraz jej gotuję bo co mam zrobić ale zauważyłam też że psy za jią sie oglądaja i nachalnie wąchają jej to miejsce czy ona zaniedługo powinna dostać cieczkę i czy to dlatego straciła apetyt?
bo niewiem gotowanie mnie wyczerpuje a jak nigdy się niezdarzyło karm,a stoi w misce i jej nieruszy może mieliscie taki przypadek i wiecie o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Nie odpowiem Ci konkretnie bo się na tym niestety nie znam-[B]ale mój pies traci apetyt na suche jak dostanie gotowane. [/B]

Ostatnio prawie wogóle nie je-ale ja się nie roztkliwiam bo wiem, że jak dam mu cos gotowanego to juz bedę musiała gotowac zawsze. Ponadto teraz jest gorąco i psy tez mniej jedzą-nie ma sie co dziwić-jak jest na dworze patelnia to człowiek też najchetniej by tylko pił.Jak psu oprucz utraty apetytu nic nie dolega to nie ma powodów do zmartwień-mój wet zawsze mówi-nie chce, niech nie je-może nie ma ochoty-ponadto jak sie przegłodzi to nic mu nie będzie.

Nie jestem znawcą-pisze jedynie co zaobserwowałam u swojego psa ale mam znajomych, którzy mają suki i nie słyszałam o utracie apetytu. Jak masz fajnego weta to zadzwoń i spytaj. Dobry wet, który prowadzi psa od małego zawsze pomoże. Ja mam swojego weta od zawsze (jedynego) i moge dzwonic o każdej porze dnia i nocy-zawsze mi odpowie na pytanie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='maziak']Witam!
Mamm suczkę goldena która teraz w sierpniu skończy 8 miesięcy i jakoś straciła apetyt niechce jeść gotowej karmy tylko gotowane je [B][COLOR=Red]teraz jej gotuję[/COLOR][/B] bo co mam zrobić ale zauważyłam też że psy za jią sie oglądaja i nachalnie wąchają jej to miejsce czy ona zaniedługo powinna dostać cieczkę i czy to dlatego straciła apetyt?
bo niewiem gotowanie mnie wyczerpuje a jak nigdy się niezdarzyło karm,a stoi w misce i jej nieruszy może mieliscie taki przypadek i wiecie o co chodzi?[/quote]
juz cie widze przed garami :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...