Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

No coś mi się wydaje,że po tych schodkach to ja się będę gramolić. Misiunia ani myśli po nich chodzić. Biega koło łóżka, bierze rozbieg z szafy, spada albo jej się udaje. Cyrkuśnica z niej straszna. Może jej się kolor tych schodków nie podoba...a może czasu trzeba żeby załapała o co chodzi, zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

Dziewusia pozdrawia. Ostatnio chodzimy na spacery wzdłuż torów kolejowych. Misiunia zarzuca dupskiem przy zmianie kursu, więc łazimy za nią jak barany. Lady jest serdeczną przyjaciółka męża mego, razem grzebią w lodówce i jedzą po 22, nie wiem co to będzie...

Link to comment
Share on other sites

Misiunia się już rozpanoszyła zupełnie w całym gospodarstwie. Ostatnio chodzi z obrażoną miną, bo miski kocie wylądowały wyżej i nie ma do nich dostępu. Biedny Brodzio dzielnie walczy o swoje posiłki, ale bambaryłka jest przebiegła i najczęściej muszę mu pomagać, bo chodziłby głodny. Misia usiłuje codziennie skracać trasę spacerową, udaje,że dziarsko biegnie, potem zasiada tą swoją obfitą dupencją na ziemi i nawraca w stronę domu. 

Link to comment
Share on other sites

Brodzio staruszek niknie w oczach.Taki się zrobił kruchy i delikatny, lekki jak piórko. Misiunia przy nim jak smoczyca. Jak przypuści szturm do misek, to przejdzie po Brodziu, nawet się nie zatrzyma..Wczoraj miała roboczą sobotę i dzisiaj głównie odpoczywała...

Link to comment
Share on other sites

Dziewusia miała dzisiaj bardzo dużo pracy- najpierw trzeba obmyśleć zalecenia po inspekcji, na bieżąco sprawdzać czy sprzątają, pilnować misek. To pewnie dlatego stroila te swoje durne miny i przewracała oczami, że niby zapracowana taka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...