Jump to content
Dogomania

Lilu, czarna, młodziutka sunia - znalazła Ludzi, którzy nauczą ją się nie bać, SDA


Recommended Posts

Ależ ona jest piękna, aż się serce wyrywa! Podobna do mojej suki tylko chyba sporo większa. Będę "małej" kibicować :)

 

Cieszymy się z Liliu z nowej fanki :)

Byłam dziś u małej. Jest bardzo fajna, coraz grzeczniej chodzi na smyczy, co prawda czasami musimy uściślać kierunki, ale przestała ciągnąć jak mały parowóz :)

 

10989185_735712316543073_128277934615082

 

No i czasami się zawęszy, ale w końcu spacer ma sprawiać psu przyjemność :)

 

10968486_735717933209178_586709462160558

 

Poza tym Lilunia bardzo jest spragniona pieszczot i czułości :) Wyściskałam ją od Was Wszystkich!

 

10959681_735718169875821_863551794439061

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u Lilu i miałyśmy mega socjalizację - spotkaliśmy 4 osoby z kijami (niektórzy ludzie mają dziwnie - spacerują z kijami). Lilu troszkę na początku burczała, ale się nie wyrywała. Państwo zatrzymali się, kazałam zrobić Lilu "siad'. Dziewczynka komendę wykonała, dostała smaczka, uspokoiła się. Państwo okazali się psiarzami, pogadaliśmy, Lilu dała się pogłaskać. A mi serce rosło,. że to taka mądra i grzeczna dziewczynka!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może kobieta akurat źle ubrala w słowa mysli. Moze chciała zapytac czy Lilu szczeniaków nie miała i tak jej sie niefortunnie powiedziało

 

To dlaczego na moje pytanie: "O co pani chodzi?" się rozłączyła?

 

Albo może chodziło jej o sterylizację...

 

W ogłoszeniu jest informacja, że sunia do adopcji pójdzie wysterylizowana...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...