Jump to content
Dogomania

Lilu, czarna, młodziutka sunia - znalazła Ludzi, którzy nauczą ją się nie bać, SDA


Recommended Posts

Witam Lilu, trochę sie nie zgadzam z Waszym oburzeniem, że Lilu była chowana w bloku. Mój  Borys tez jest psem z"bloku" i mam wrażenie że jest bardziej socjalizowany niż niejeden pies mający ogród. , bo jeżdżę do mamy pod Warszawę i nie widzę spacerujących właścicieli psów ,tylko ujadające psy zza ogrodzeń, a jak się spytałam kiedyś mojej cioci, kiedy była ze swoją sunia na spacerze to aż się zachłystnęła z oburzenia,że po co , bo przecież ma podwórko /a przecież podwórko to taka większa klatka/. Borys ma swoich znajomych w ogródku dla psów, i w parkach , do których chodzimy, a spacery zwłaszcza popołudniowe zabierają nam od 1,5 do 2godz.

Link to comment
Share on other sites

Liluchna, witaj :)

Czytałam, śledziłam , ale wątku nie zapisałam

już mam i będę cię nawiedzać ;)

 

 

Lilu

 Lilunia cudne serdunko

 zaglądam z kciukami i

pozdrowieniami

 domus najlepsiutki

 niechaj się pojawi

 z serduchem kochającym na zawsze

 w kazdenkiej minucie

 w kazdenkiej chwili

 niechaj nie opuści cudnej uroczel Lili

 

Lilu wita Ciocie :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u Lilu. Dziewczynka na spacerze zachowuje się całkiem grzecznie. Co prawda interesuje ją wszystko, ale już nie ciągnie tak strasznie na smyczy, co bezsprzecznie jest zasługą Pani Agaty. Natomiast może mieć domieszkę jakiegoś psa dowodnego, bo jak zobaczyła rzeczkę, to mało siebie i mnie nie skąpała, tak ją zafascynowała woda. Niestety, Mała ma pecha, bo otarła sobie nosek, niegroźne, ale... Zdjęcia wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Tosiu był dogiem lądowym, a Cormac wprost przeciwnie narazie jeszcze nie spotakliśmy takiej wody do której by nie wszedł, w sobotę sarwdzał wytrzyamałość lodu i sie skąpał, tak po kostki, bo wlazł na lód na takim nieiwielki zagłębieniu i o sodem była woda, lód chrupnął, ale ptfffór wodny wcale się nie przestarszył i potaplał w kałuży

Link to comment
Share on other sites

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10672262_734229456691359_7572116832977049252_n.jpg?oh=619e16aae1f9dcbd23c119fee0b0b09e&oe=5554D8A9&__gda__=1431281440_b3b744e158e341a69b7040f41c9a22f8

 

i znów mam banana :)

Lilu kochana,mam, dzięki Tobie, cudowny początek dnia w pracy,

a czeka mnie kilka godzin w archiwum ... przypomnę sobie Twoją minkę i robota w rękach palić się będzie ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...