Jump to content
Dogomania

Jaśminka - we własnym domu już wierzy, że może być kochana, SDA


Recommended Posts

Jaśminka jest piękna. Dość wysoka, z wyrazistą główką i chudziutkimi nóżkami. Na początku nie wzbudziłam w niej zachwytu i oglądała się za Panią Agatą, ale smaczki przełamały pierwsze lody :) Najpierw poznawałyśmy się w boksie, który mimo błota jest czyściutki, a na posłanku leżą dwa kocyki, które Jaśminka, jak na dożynkę przystało, umiejętnie skopuje :) Potem poszłyśmy na podwórko, tam robiłyśmy zdjęcia, a Jaśminka bawiła się z kolegami (chartami). A jeszcze później poszłyśmy na spacer poza teren. Jaśminka po raz pierwszy wyszła poza podwórko. Na smyczy chodzi ładnie, a jeśli ciągnie wystarczy słowna korekcja. Nie jest tchórzliwa, jak jechał samochód, patrzyła z zainteresowaniem, ale nie wykazywała lęku. Smycz daje sobie zapiąć bez problemu, ale nie wolno jej nieść ostentacyjnie, na pewno była bita jakimś sznurkiem i stąd obawa. Ja miałam smycz na szyi i przypięłam ją jej bez brania do ręki, a drugi raz niosłam w ręku i przypięłam bez podnoszenia w widoczny sposób ręki (mam wprawę dzięki mojej Ali :) ) Na jedzenie się po prostu rzuca! Nawet moja Ala aż tak nie robiła. Kupą mnie nie zaszczyciła, ale Pani Agata mówi, że są ok. Więcej wieczorem, jednak jestem w pracy ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich interesujących się Jaśminką :)

 

Wielkoluda jest u mnie juz kilka dni i z dnia na dzień rozkręca się coraz bardziej. Kupki nadal piękne, pachnące i zwarte :)

 Bardzo polubiła się z moimi psami i zabawom nie ma końca. Wychodzi z niej typowy podrostek :)

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.934567433221144.1073741850.641606772517213&type=1Tu sporo zdjęć Jaśminki z dzisiaj. Zapraszam do galerii.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj natrafiłam na wtek Jaśminki /dużo pracy/ i aż sie wzruszyłam, że taka piekna, super tworzyły by parę z Borysem/ dwa czarnuszki/, bo coraz częściej myślę o drugim dogu, co prawda mój TZ się stawia ale przecież do Borysa jakoś go przekonałam,

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj natrafiłam na wtek Jaśminki /dużo pracy/ i aż sie wzruszyłam, że taka piekna, super tworzyły by parę z Borysem/ dwa czarnuszki/, bo coraz częściej myślę o drugim dogu, co prawda mój TZ się stawia ale przecież do Borysa jakoś go przekonałam,

 

Mój sie też stawial jak miał być drugi w domu i z tego stawiania wyszło, ze są trzy :) Tak wymysliłam i urobiłam :) a Jaśminka jest cudna

Link to comment
Share on other sites

Ja mojego męża zawsze na litość biorę, po skrzywdzonego doga poszedłby na pieszo na drugi koniec Polski :).

Jak zdecydowaliśmy się pierwszy raz na adopcję, był to najbardziej chory, chudy i w typie doga piesek ze schroniska na Paluchu........

Jak odbieraliśmy Indiego musiałam męża w samochodzie zamknąć bo chciał kolczatkę wrastającą i krowi łańcuch założyć właścicielowi na szyję..........

Cezara właściciel chciał utopić ......

Rufus był przywiązany w lesie do drzewa......

zawsze jeden psiak był i bardzo skrzywdzony do niego przychodził

No i córka koty przynosiła do domu jak ......Maryna :), pierwszego przyniosła jak miała 6 lat i schowała w szafce w swoim pokoju

Teraz czekam ...............żeby wybawić jakiegoś nieszczęśnika.......... ale się rozpisałam........

Jaśminko przepraszam to Twój wątek

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich interesujących się Jaśminką :)

 

Wielkoluda jest u mnie juz kilka dni i z dnia na dzień rozkręca się coraz bardziej. Kupki nadal piękne, pachnące i zwarte :)

 Bardzo polubiła się z moimi psami i zabawom nie ma końca. Wychodzi z niej typowy podrostek :)

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.934567433221144.1073741850.641606772517213&type=1Tu sporo zdjęć Jaśminki z dzisiaj. Zapraszam do galerii.

 

Witamy Pani Agato :)

Link to comment
Share on other sites

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10929246_719326804848291_2957407930133070413_n.jpg?oh=09da304bd114b7d96cda9a8f3be6c85f&oe=552A57A4&__gda__=1432746524_e28169e7114f6bc59a7c77b7d13916b9

 

Jaśminko, przywołujesz wspomnienia ... nasz jamnik szorpaty był do szaleństwa zakochany w Bardzie,

była jego wielką, w pełnym tego słowa znaczeniu, miłością 

Barda, gdy miała dosyć zalotów, kładła się, brała łeb Aresa w pychol i odpoczywała :) 

 

Nabieraj ciałka kochana, niech każdy kolejny dzień utwierdza cię w wierze,

że już nic złego cię spotkać  nie może

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...