Jump to content
Dogomania

Znaleziony BOKSER w Poznaniu


SimonK

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. schronisko nie wie, co to dom tymczasowy więc broń Boże tam nie dzwońcie i nie pytajcie
2. w chwili gdy pies przekracza próg schroniska, kończy się wpływ "świata zewnętrznego" na to, co się z nim stanie i do jakiego trafi domu
3. jest właśnie tak, jak ktoś napisał - kto pierwszy, ten lepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SimonK']No niestety, ale nie jest to powazne zachowanie!
Czytac nie potrafia? [/quote]

SimonK ja mam inne zdanie na ten temat. Moim zdaniem gdyby pies Ci zaginął pewnie nie myślałbyś racjonalnie. I uważam, że nie powinno się karcić tych ludzi za to, że czegoś niedoczytali, przecież każdemu się to zdarza. Może masz inne zdanie na ten temat ale swoim zachowaniem możesz kogoś obrazić, a przecież tu nie o to chodzi.

Co do pieska to istnieje jeszcze inna możliwość, żeby nie dostał się w niepowołane ręce (tzn. kto pierwszy ten lepszy) Po kwarantannie jeżeli jesteście pewni, że te osoby napewną chcą wziąść go do siebie to może ktoś od nas (dogo) może go wziąść na parę dni na tymczas zanim sprawdzi się owe domki, wtedy napewno nie pójdzie w niepowołane ręce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziuta-23']Pamiętaj żeby dokładnie sprawdzić uprzedni domek faflunka.........On jest taki śliczny, że może być łakomym kąskiem dla pseudo :angryy: :angryy:
Wiem, że się powtarzam ale tacy ludzie z pseudo robią naprawdę bardzo dobre wrażenie itp.....mówią wszystko to co chcemy usłyszeć :mad: :mad:

Cioteczka HIPPIES na pewno się ze mną zgodzi :eviltong:[/quote]
M<adre słowa . A teraz cisza na watku. Jak cos chcecie to PW.

Dt jest a tyl;ko trzeba psiaka wyrwać przed........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']Umieść go na
[URL]http://zaginionepsy.waw.pl/index.php?redir=1[/URL]
lub ja mogę wstawić, ale z jakim tekstem i na kogo namiary.[/quote]

Miała być cisza na wątku i się dostosowałam..................ale widzę, że Aga napisała o zaginionych psach.......czyli mały zaginął :cool1: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że mamy dobrze zapowiadający się domek we Wrocławiu, dostałam maila:

Mamy bzika na punkcie bokserow. Mielismy juz bokserke. Niestety żyła tylko 11 lat. Bokserek na pewno u nas znajdzie to czego potrzebuje...milosc, zabawe i dom. Za dwa miesiace wprowadzamy sie do naszego nowego domu. Z pewnoscia bedzie mial gdzie biegac. Specjalnie tez nie sadzimy drzewek bo by je zjadl :o) Chcielismy go zobaczyc wczesniej, ale nie ma takiej mozliwosci podczas kwarantanny. Czujemy, ze bedzie naszym pieskiem dlatego pozwolilismy sobie zalicytowac aukcje. Chociaz zakladamy tez, ze ktos pierwszy zabierze go ze schroniska. W kazdym razie najwazniejsze, zeby ktos dal mu dom, w ktorym bedzie szczesliwy.

Tylko teraz szukam kogoś kto będzie móg ten domek we Wrcoławiu sprawdzić na własne oczy...

Link to comment
Share on other sites

[B]SUKCES![/B]

Piesio jest juz w naszych rekach, a nie w schronisku!
Ma sie swietnie, wiek ustalili mu na okolo 8 miesiecy, chce sie bawic, jest wesoly! Siedzi juz w samochodzie caroolci i jedzie na tymczas!
Stamtad trafi najprawdopodobniej do Wroclawia, do nowego domku! :)

Wiecej informacji niebawem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...