[email protected] Posted March 12, 2008 Posted March 12, 2008 Hund napisał(a):oczywiście ale najpierw musisz się wybarac do Żywca ;) ...hmmm:lol: Hund Ty złośliwcu;) Quote
Hund Posted March 16, 2008 Posted March 16, 2008 W schronisku nie ma już Urbanka... Urbanek - malutki , 10-letni piesek, dużo szczeka ale jest łagodny i płochliwy. Podrzucony do schroniska 5 lat temu. Quote
[email protected] Posted March 18, 2008 Posted March 18, 2008 Kto da szanse starszemu Psiakowi??? Quote
Hund Posted March 19, 2008 Posted March 19, 2008 One nie mają czasu....Śpieszmy się kochac staruszki, tak szybko odchodzą :( Quote
Hund Posted March 22, 2008 Posted March 22, 2008 **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla staruszkówi i tych którzy im dobrze życzą !!! Quote
Agnieszka Co. Posted March 28, 2008 Posted March 28, 2008 Pieski z doświadczeniem szukają nowych domków! Quote
_bubu_ Posted March 30, 2008 Author Posted March 30, 2008 biedny staruszek Dropsik dzisiaj zostal zaatakowany przez swojego kolege z kojca przy jedzieniu.. powinien mieć w końcu spokojny bezpieczny domek.. Quote
_bubu_ Posted March 30, 2008 Author Posted March 30, 2008 natomiast Miodzik poszedł dziś na swój pierwszy spacerek :multi: A raczej został wyniesiony przez Sabinę ;) czekamy na relacje :) Quote
_bubu_ Posted March 31, 2008 Author Posted March 31, 2008 w schronisku od dawna jest tez 12 letnia suczka Lola - mała , grubiutka i wystraszona. jest płochliwa ale łagdona. Zazwyczaj chowa się w budzie dlatego nie mam narazie lepszego zdjęcia. Quote
[email protected] Posted March 31, 2008 Posted March 31, 2008 _bubu_ napisał(a):natomiast Miodzik poszedł dziś na swój pierwszy spacerek :multi: A raczej został wyniesiony przez Sabinę ;) czekamy na relacje :) ..ojjj czepiacie się:eviltong:... ...to taki nasz sposób z Miodziem na przełamywanie nieśmiałości-nooo może bardziej strachu:roll: ...po tym jak Miodzik dał sobie grzecznie,(acz z przerażeniem w oczkach) ubrać szelki,musiałam go przenieść za płot schronu by zobaczył,że warto!:p ...aaa tam już słoneczko,świeża trawka-którą Miodzik nie omieszkał się poczęstować:loveu: ...w sumie na swoim 1-szym spacerku zrobił jakieś hmm... 6-kroków:evil_lol:,a tak to sobie staliśmy:p:loveu: ...jeszcze zobaczycie nas w dzikim pędzie!!!:painting: :lol: Quote
Hund Posted April 1, 2008 Posted April 1, 2008 Czekam na to ! Miodzik to Twój sukces z którego bardzo bardzo się cieszę !!!!! Quote
Hund Posted April 7, 2008 Posted April 7, 2008 W schronisku są 2 nowe staruszki. Oba niedowidzą lub nie widzą :( jeden wielkości onka drugi maluszek. Oba z depresją :( nie jedzą , nie piją :( jeden niemiłosiernie płacze, drugi udaje że go nie ma , nie rusza się :( Quote
Hund Posted April 7, 2008 Posted April 7, 2008 Z dobrych wiadomości MIODZIK wyszedł ponownie na spacer :) i szło mu o wiele lepiej to spacerowanie :):):) Quote
[email protected] Posted April 8, 2008 Posted April 8, 2008 tak tak Miodzik robi postępy :pKROK PO KROKU Quote
pinczerka_i_Gizmo Posted April 11, 2008 Posted April 11, 2008 Trzeba być dobrej myśli :) Staruszki i młodych sercach spragnionych miłości - na pierwszą! Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.