Jump to content
Dogomania

Książę Bulbo odszedł za TM :( Bardzo dziękujemy kochanej Hope za piękny ostatni okres życia dziadeczka! PROSIMY O DEKLARACJE DLA NASTĘPNEGO STARUSZKA!


Zosia123

Recommended Posts

I tutaj się przywitam  (nie wchodza mi emotki wrrr)Książę ma się zdecydowanie lepiej. Mocz czysciutki, koo piękne  (dostał nową karmę,w końcu nie ma co drugi dzień biegunki-yuppi!!!)           W końcu się przeprowadzilismy,  jest cudnie (po schodach cielatko jest noszone). Trzymajcie kciuki za kolejne wyniki Ksieciunia 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

za kręgosłup,żeby wytrzymał,nie za rączki ;) Bulbo i tak jest grzeczny,nie wierci się i nie kręci jak co noszę...ale jak przytyje (powinien troche ) to może być...ciężko...coś wy myślę,żeby nam życie usprawnić :)  I póki co...4 dzień bez biegunki mamy za soba- huuuurrrraaaa :D 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Zosia123 napisał:

No to za kręgosłup też :)

 

Ale jak to z tymi biegunkami - dlaczego po Bosch senior miałby mieć, a po Bosch active nie??

a bo ja wiem? może skład inny? tak czy inaczej, koopy normalne są,wzdęcia nie ma,no i active zdecydowanie bardziej mu smakuje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmm...nie chcę zapeszyc, ale  z nie znanych mi przyczyn z lapencjami Księcia jest jakby lepiej. To znaczy-wygląda na to,że Bulbo sobie o nich przypomniał. w sensie,że je ma. Przylapalam go na ćwiczeniu. Sam zginal stopy. Robił to w pełni świadomie, bo w skupieniu patrzył na odnòża. No i w brodziku sam ćwiczy  (próbując mi zwiac ) podnoszenie kupra.  I muszę przyznać,że robi postępy. Kiedyś uda mu się wyjść...jak nadal będzie z takim zapałem ćwiczył  ;-P 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I my pozdrawiamy cieplutko :* 

czy ja już pisałam,że Bulbo jest wybitnie pro ludzki? kocha wszystkich-dorosłych i dzieci. Tylko ja muszę mocno nadzorować jego zawieranie przyjaźni z maluchami,bo jakoś się boję jego reakcji na ciagniecieza uszy np....

Link to comment
Share on other sites

Aniutek Aniuteczek pozdrawunkam calunia druzynke  fc5.gif

 ja na tel nic nie mam ..narazie ale dzwon serce dzwon jak tylko mozesz

 pw wyslalam udalo sie

 sciskam wiosennie sciskam

odwiedzic mam Was  zamiar Aniu dziekuje serce dziekuje

czekej jako najade i jako mis sie spodba

 toc juz bede gosciem czestym ...i i zmierzlym ,,,ha

...alem trabalinska jak zwykle boc Anus wsyckie smski usunac musialam i nie

spisalalm adresikow

Link to comment
Share on other sites

O 12.03.2016o17:40, Hope2 napisał:

hmm...nie chcę zapeszyc, ale  z nie znanych mi przyczyn z lapencjami Księcia jest jakby lepiej. To znaczy-wygląda na to,że Bulbo sobie o nich przypomniał. w sensie,że je ma. Przylapalam go na ćwiczeniu. Sam zginal stopy. Robił to w pełni świadomie, bo w skupieniu patrzył na odnòża. No i w brodziku sam ćwiczy  (próbując mi zwiac ) podnoszenie kupra.  I muszę przyznać,że robi postępy. Kiedyś uda mu się wyjść...jak nadal będzie z takim zapałem ćwiczył  ;-P 

....rotfl.gif

Link to comment
Share on other sites

Książe się na mnie wypiął.  Wyemigrowal do Sebastiana do pokoju. Śpi u niego na łóżku-nawet w dzień. Jak Sebek w szkole,to Ksieciunio drze japę, bo nie lubi być sam. Nawet Hades może wtedy spać razem z nim. Chyba najwierniejszy jest jamnik ;-) 

W nagrodę Bulbo będzie pływał w stawie.Tylko w miarę bezpieczne zejście muszę znaleźć 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...