Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

Niestety ogonek bez zmian :(

Biedactwo :(

A czy przy próbie podniesienia ogonka ręką, można wyczuć opór, tak jakby Brysiu siłą utrzymywał go w pozycji opuszczonej ? Jeśli byłby opór, to mogłoby znaczyć, że Brysiu ma władzę w ogonku, ale może z jakichś względów  nie podnosi go.

 

Czy ktoś spotkał się już z takim psiaczkiem, który nigdy nie podnosi ogonka ?

Link to comment
Share on other sites

Nie próbowałam podnosić go (sprawdzę przy okazji), ale mam wrażenie, że ogonek sprawny, tylko Bryś go z jakiegoś powodu nie podnosi. Nawet jak koopkę robi to ogonek jest bezwładny. To wygląda tak jak przy zapchanych gruczołach. On jak się cieszy, to całym ciałem: podskakuje, szczeka itd. A ogonek ni drgnie, tylko majta się przy tych ruchach. Spróbuję filmik zrobić, żeby Wam to pokazać.

 

Z tego co widzę na zdjęciach ze Szczebrzeszyna to on już wtedy ten ogonek taki miał. A może to po tym jak samochód go stuknął?

Zapytam weta przy okazji jaki może być powód takiego czegoś.

Link to comment
Share on other sites

Nie próbowałam podnosić go (sprawdzę przy okazji), ale mam wrażenie, że ogonek sprawny, tylko Bryś go z jakiegoś powodu nie podnosi. Nawet jak koopkę robi to ogonek jest bezwładny. To wygląda tak jak przy zapchanych gruczołach. On jak się cieszy, to całym ciałem: podskakuje, szczeka itd. A ogonek ni drgnie, tylko majta się przy tych ruchach. Spróbuję filmik zrobić, żeby Wam to pokazać.

 

Z tego co widzę na zdjęciach ze Szczebrzeszyna to on już wtedy ten ogonek taki miał. A może to po tym jak samochód go stuknął?

Zapytam weta przy okazji jaki może być powód takiego czegoś.

Murko kochana dopytaj weta o ten Brysiowy ogonek :) Gruczoły miał opróżnione. Czyżby nie do końca ? Prawdopodobne wydaje mi się to powiązanie z potrąceniem Brysia przez samochód, no ale wtedy ogonek byłby jednak bezwładny.

 

Jeśli mogłabyś wstawić filmik obrazujący "zachowanie" ogonka :) to bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

To na pewno nie gruczoły, bo już przy drugim oczyszczaniu wet powiedział, że nic tam prawie nie było. 

...

Tak, pamiętam, że wet już 2 razy dobierał się do gruczołów Brysia :) Pisałam o gruczołach, bo w swoim poprzednim poście napisałaś, że:

 

Nie próbowałam podnosić go (sprawdzę przy okazji), ale mam wrażenie, że ogonek sprawny, tylko Bryś go z jakiegoś powodu nie podnosi. Nawet jak koopkę robi to ogonek jest bezwładny. To wygląda tak jak przy zapchanych gruczołach.

...

 

 

Grzecznie czekamy na filmik :)

Link to comment
Share on other sites

elik...po nocy siedzimy na dogo?????....... :)

Brys to zdrowy i szczesliwy psiak,nic tylko domu mu potrzeba......

W Szczebrzeszynie to tez nie podchodzil do mnie blisko,doskakiwal i odskakiwal

musialam kucac i go wolac,to podchodzil

ale nie zawsze,nieraz podchodzil i od razu podawal lapke.i przytulalam go,bo bardzo to lubil

zastanawialam sie dlaczego on nie proszony podaje lapke,i nie raz myslalam,ze on tak robi ze strachu,zeby go ktos nie uderzyl,to sie zabezpiecza,i podaje lapke.

Ale to takie moje odczucie,nie wiem czy tak Brysiu sobie mysli........

a teraz tez z checia bym go przytulila

ciesze sie,ze u Murki,w domku,na kanapie sobie spi... :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To bardzo prawdopodobne, że on to robi ze strachu, który jeszcze w nim mieszka :(  Bardzo, bardzo się cieszę, że udało Ci się  wybawić go z tej meliny :)

 

Dzisiaj konto Brysia zasiliła wpłata Pani Joanna B. z F.B. - 35,00 zł.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za filmik :)  Ależ on jest słodki :D

Czy Brysiu zawsze tak się zachowuje, że nie całkiem zbliża się do człowieka, czy może to tylko z uwagi na aparat ?

Mruczy, jak mój Bingo :P

 

On  jest bardzo gadatliwy, jak się cieszy to szczeka i podskakuje dookoła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...