Jump to content
Dogomania

Piękny husky Arktik - juz ma dom !! :)


sisia0

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='peppermint']Na ile wiem to jest osoba w 99% zdeklarowana adoptować Arktika i po niego przyjechać. Jednak nie wiadomo co ze stanem zdrowia Arktika..[/quote]

nic nie piszę, żeby nie zapeszać.....rozmowy trwają...


Arktik nie czuje się lepiej przynajmniej nie wygląda na poprawę i jest to bardzo smutne..... bo ja już nie wiem co z nim robić aby mu było lepiej

Link to comment
Share on other sites

Do jestem-wredna. Bidulo, wszyscy tak się zajęli psem, że nikt nie zauważa Twoich postów. ;) Przyślij mi fotkę na maila i ja wystawię Twoją maskotkę na allegro. Albo napisz do oktawia6. To super dziewczyna, wystawiała mi bazarki. Z allegro miałam o wiele mniejszy odzew. Na 11 czy 12 aukcji sprzedałam tylko na trzech. Chyba bazarek byłby lepszy. Niedługo mikołajki, może dziewczyny kupią maskotkę. Jak nie sprzedasz tutaj to wystawimy aukcję. Pozdrawiam serdecznie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

choroba to fakt, jest ciezej ale ten pies ma niesamowity urok w sobie, jakbym byla blisko niego moze juz by byl moj, niedlugo przeprowadzam sie do domu z ogrodem, jakby byl blisko.. moze za misiac udalo by mi sie przkeonac mame na drugiego psiaka.. ale coz pies jest daleko :(

Link to comment
Share on other sites

trasport 500km :( wogole zalezy czy pies znajdzie do tego czasu dom. Narazie niech szuka u kazdego przeprowadze sie do miesiaca moze predzej, wtedy mame bede meczyc o psa :) jezeli byla by mozliwosc jeszcze o Arktika, neichce nic obiecywac ale walczyc mozna :) czas pokaze, Jak narazie:

Ludzie Patrzcie Jaki On Jest Piekny!! Dla tekiego psiaka szukajcie domu!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...