Jump to content
Dogomania

LEŚNY,14-letni ślepy pies,porzucony w lesie pod schroniskiem...odszedł za Tęczowy Most.


Romka

Recommended Posts

Ma 14 lat,jest baaardzo starym psem.Nie widzi,jest zagubiony.Jest w schronisku od czwartku ubiegłego tygodnia.Tego bezradnego i bezbronnego psiaka,ktoś podrzucił pod schronisko.Gdyby nie kobieta ,która przypadkowo była w lesie,nikt z pracowników schroniska nie wiedziałby,że w leśnej alejce niedaleko schroniska leży stary,wyziębiony pies.Leśny już nie ruszał się,nie reagował.Szybka pomoc lekarska,ogrzanie psiaka i dobre jedzenie sprawiły,że jego stan poprawił się.Leśny to pewnie ofiara przedświątecznych porządków.Na święta przecież wszystko musi być nowe,pewnie także nowy pies...Żal patrzeć na tego przerażonego psa.Je z podkulonym ogonem,bezradnie kręci się po boksie.Reaguje tylko na dotyk wolontariuszy i coś pysznego w misce.Pewnie schronisko to będzie jego ostatni  "dom" .Zrobimy wszystko ,żeby czuł się kochany.Gdyby jednak ktoś chciał pomóc małemu podaję dane do kontaktu:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz m.gorzynska @ wp.pl
 
ddd3b7b78ab1fe4c773e3b0c15d9133e,10,19,0
 
122e0921cbccfe17f8ffcbb3fc4494ff,10,19,0
 
96df98f8e5d44ede21d4447ba12550dc,10,19,0
 
29ff0753467fd5875b3d0ac5231bfe5a,10,19,0
 
f2a29ec6955fc3549244fa713b346a50,10,19,0
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Leśny nie żyje. Wczoraj odszedł...

Tak,Leśny odszedł...rano znaleziono go w budzie...już nie żył...

 

Mam nadzieję,że czuł,jak był ważny dla wolontariuszy.Każda z nas miała dla małego coś dobrego.Marysia pierwszy spacer w schronisku,ja zawsze jakąś parówkę.Poznawał nas po głosie.Nawet kiedy był już w boksach ogólnych,pilnowałyśmy,żeby był w boksie ze spokojnym psiakiem,żeby miał jak najlepiej...mam nadzieję malutki,że czułeś się kochany...teraz tam gdzie jesteś jest już tylko dobrze...

 

Żegnaj kochanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...