Jump to content
Dogomania

ROTKA,była bezdomną,ciężarną suczką TERAZ MA DOM!!!


Romka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

10995556_1617541348461428_86612921749033

 

10525626_1617541425128087_16134155347188

 

 

Długo błąkała się po ulicach miasta a kiedy okazało się,że urodzi szczenięta zgłoszono ją do schroniska.W schronisku pokazała wolontariuszom jak cudny ma charakter.Łagodna,ufna,kontaktowa.Lubi ludzi i lubi z nimi przebywać.Ładnie chodzi na smyczy.A spacery uwielbia,puszczona luzem wraca natychmiast przywołana.Suczka dogaduje się z innymi zwierzętami.Jest mądrym,wrażliwym stworzeniem,któremu do szczęscia brakuje dobrego,kochającego domu.Rotka ma 4 lata ,jest zdrowa,wysterylizowana,zaszczepiona przeciwko wsciekliźnie,odrobaczona i zaczipowana.Suczka nie może mieszkać w kojcu ani w budzie na podwórku.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

 

Dzisiaj rozmawiałam z Panią z Poznania, która była zainteresowana Rotką.........Pani poinformowała mnie, ze miała dość czekania za wizytą, za decyzją schroniska i psem......

 

Pani poinformowała mnie, że ma już pieska, bo  mąż wczoraj przyniósł do domu szczeniaczka .

 

Po tej informacji życzyłam Pani miłego wieczoru. To tyle  z mojej  strony.

 

Niestety nie ma Rotka szczęścia, oj nie ma................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

5 maja nasza słodka Rotka pojechała do domu.Była to adopcja ze schroniska.

 

Dom w Łowiczu.Rotka będzie mieszkała w domu z ogrodem ale będzie spała w domu.Będzie jedynym psem u pani,której po długiej chorobie odszedł psiak.Mam nadzieję,że to dobry dom i będą cię tam kochać...powodzenia malutka...

 

 

Zmieniam tytuł wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...