Jump to content
Dogomania

Częstochowa - Krajowa 2.09.2007


ARISEK

Recommended Posts

[quote name='Judit']Może ktoś podać stawkę seterów gordonów? ;)
I czy był jakiś czerwono-biały Irlandczyk? :)[/quote]
Gordony:

suki/młodzież
584.AFRODYTA Czarno-Rude Piękności
pośrednia
585.BESA Oleśnickie Stawy
otwarta
586.NABRA Z Żurawiej Doliny


Irlandczyki były dwa mahoniowe -obie suki młodzież:
582.Meldor AUBURN BEAUTY
583.GINGER UNCJA Z Orańskiego Wzgórza

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']Dzięki wielkie :)
A ktoś zna ich wyniki?[/quote]
Wiem tylko tyle że AFRODYTA Czarno-Rude Piękności ZW Mł i NJwR :).

Na wystawie byłam tylko pooglądać ale jeśli nie będę musiała wystawiać w Częstochowie to do niej nie pojadę.
Organizacja fatalna tak jak napisały poprzedniczki. Nie sprawdzali książeczek zdrowia, na parkingu sprzedawali szczeniaki mimo iż straż miejska chodziła ale chyba tylko była tam do ozdoby :roll:. Ringi malusieńkie i ciasno rozłożone.Mało miejsca dla psów i dla wystawców aby sie rozłożyć. Najgorzej było chyba z tymi ringami na samym początku ale dalej też nie było aż tak super. W hali nie byłam więc nie wiem jak tam było.

Mimo wszystko Gratulacje dla wystawiających :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']A ja mogę prosić o stawkę cavalier king charles spanieli?[/quote]

[B]Psy[/B]
[B]kl. pośrednia[/B]
[B]PEPERMOON[/B] Sylena
[B]SMYK[/B] Końskie Marzenie

[B]kl. championów[/B]
[B]ENTER[/B] Złodziejska Zgraja

[B]Suki[/B]
[B]kl. młodzieży[/B]
[B]GERDY[/B] Sylena

[B]kl. pośrednia[/B]
[B]AMELKA[/B] z Sarniej Góry
[B]LUKRECJA[/B] z Sarniej Góry
[B]MONA [/B]Złodziejska Zgraja
[B]OFELIA [/B]Kingbjan

[B]kl. otwarta[/B]
[B]ADRIA[/B] Santana Gwelian

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']A czy ktoś z Was zna wyniki finałów - a konkretnie BOG V?????
Pzdr[/quote]


I Akita amerykanska i BIS, drugi siberian.. a trzecie nie pamietam:eviltong:


Ja BOS z Cockerka i ukończony Młodzieżowy Championat z Siberianem + NJWR:)

a ma moze ktos jakies fotki z Bisa dziewczynki z czarno-srebrnym sznaucerem?:):P:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']psy
kl.mł.
DRAGO Potok Kubikowski
kl.pośrednia
Dragviken's HANNIBAL OF SAMSON
suki
kl.otwarta
ORIANA Gorczańska Opowieść
kl.ch.
PANDORA SUPRISE Nord-Stern[/quote]


[SIZE=4][COLOR=royalblue]DZIĘKUJĘ BAAAAAAAARDZO[/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:




pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

To ja się chwalę

[SIZE=3][COLOR=red][B]Sheina, dosk, zw mł, NJwR[/B][/COLOR][/SIZE] (mimo iz w wyniku namieszania organizatorów przyznany został psu) [SIZE=3][COLOR=red][B]oraz BOB !!!!![/B][/COLOR][/SIZE] oraz na grupie I wybrana do ścisłej 4 :) niestety obeszlismy sie smakiem pudła :)

[COLOR=red][B]Sheina w wieku 9 miesiecy i 2 tygodni ukończyła Młodzieżowego Championa :)[/B][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=black]Jeżeli chodzi o samą wystawę to przyznaję 10 punktów na najgorsza wystawę w Polsce :mad: :shake: katastrofa :angryy: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']To ja się chwalę

[SIZE=3][COLOR=red][B]Sheina, dosk, zw mł, NJwR[/B][/COLOR][/SIZE] (mimo iz w wyniku namieszania organizatorów przyznany został psu) [SIZE=3][COLOR=red][B]oraz BOB !!!!![/B][/COLOR][/SIZE] oraz na grupie I wybrana do ścisłej 4 :) niestety obeszlismy sie smakiem pudła :)
[/QUOTE]

BRAWO!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']do tego na dodatek ANI JEDNEGO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO !!!!!!!!
na moje pytanie o jedzonko dla ludzi... skierowano mie poza teren do ogródka gdzie tylko piwo było......
fajnie... niema co...[/quote]


to fakt;/ dobrze ze chociaz były w srodku automaty z piciem:roll: opoznienia w sedziowaniach i wogole:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Ja tylko wspomne, ze Agnieszka z Raptusem niesamowicie zaszalała na wystawie i mam nadzieje, ze sama szybko sie pochwali!!!!!
[SIZE=5][COLOR=red]GRATULACJE!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]
no cóż..nieskromnie - dziś nam ładnie poszło - Raptus: Zw. Mł, N.Junior, BOB i BOG-3... i to tyle z pozytywów- podpisuję się pod innymi komentarzami : ORGANIZACJA KOSZMARNA!!!!! Po pierwsze nie mogliśmy trafić - ani jednego drogowskazu gdzie jechać (gdyby nie zaczepiony taksówkarz to nie wiem ile byśmy kluczyli), po drugie - żadnego porządnego punktu gastronomicznego, a po trzecie i najważniejsze, co wkurzyło mnie totalnie - to to że BIS-y zaczęły się przed zakończeniem sędziowania na wszystkich ringach i np BIS junior przeprowadzono jak ja jeszcze czekałam na porównanie z suczką:angryy: :angryy: w ten sposób mając Best Junior nie mogłam walczyć na finałach:angryy: jak poszłam zrobić lekką awanturę do organizatorów to usłyszałam że " oni nie mogą tak długo tu siedzieć" i "że prosili przecież sędziów na ringach żeby się pośpieszyli":shake: DRAMAT i porażka - Niech ZK w Częstochowie zastanowi się nad organizacją na przyszły rok bo ja np. jestem ZDEGUSTOWANA bardzo:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...