Jump to content
Dogomania

III WIOSENNE MIĘDZYNARODOWE WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW


J23

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwszy start Sobota godz:11.00

Klasy - wszystkie dopuszczalne przez regulamin sportów zaprzęgowych

Długość trasy około 10 km, dla skandynawki ok 5 km

Zakwaterowanie: Hotel Borowianka, Stanica Harcerska - Zielona Polana-rezerwacja we własnym zakresie

Patronat : TVP3 Poznań, TK Proart, Głos Wielkopolski, Gazeta Ostrowska

NAGRODA : rama do wózka 3 kołowego

Szczegółowych informacji udzieli na pewno Robert Pawlicki 605401137

powodzenia J23

Link to comment
Share on other sites

hurrrrrrrrrra :laola: :laola: :laola:

znowu rodzina bedzie w komplecie ;-))

bo mam nadzieje, ze i Grzesku sie "odwahnie" :D

Lidka na pewno bedzie za :wink:

szkoda basiu, ze nie jedziesz. Ale moze w ten ostatni weekend marca w koncu sie nie miniemy :D

mike, my bierzemy chyba i wozek i rowery, zobaczymy na miejscu jak sie sytuacja rozwinie, moze oboje wystartujemy....

jezzu, jak sie ciesze.... z tych krociutkich wskrzeszen ;-)

(tylko ta pelna kieszen sie nie zgadza ;-) :cry:

Link to comment
Share on other sites

PaYooK, Fair Play, Jola dziękujemy za miłe spotkanie i do zobaczenia wkrótce.

Psy, mimo, że były przekonane o tym, że jak co niedzielę jedziemy do lasku młocińskiego, dzielnie zniosły 12-to godzinną wycieczkę. Dla niezorientowanych czas podróży z domu do lasku wynosi do 15 minut.

Było miło, było słońce, był las, była plaża, była woda, było zdecydowanie cieplej niż w W-wie i następnym razem przyjedziemy wcześniej.

Ps.

Bardzo pozdrawiamy i dziękujęmy panom policjantom, z drogówki z okolic Sieradza, za "łagodny wymiar kary". Niemałą zasługę miał w tym urok Darmy i Kazaka.

Link to comment
Share on other sites

Emblemat zrobiła Ewa, trochę to trwało, ale za to jaka sepia!!!

Jedyna na forum?

12 stopni w W-wie...

My w Ostrowie chodziliśmy bez kurtek.

Pozdrów Basię. O psach zawsze porozmawiamy na forum, a o góralkach na czacie u PaYooKa.

Muszę sprawdzić w poprzednich postach, ale z tego co pamiętam szybszy pisał, że koło Makowa Mazowieckiego (bodaj za tydzień) będą zawody. Jeżeli tak, ja jadę.

Wszystkim polecam zawody psich zaprzęgów. Nawet w charakterze obserwatorów. Pasjonujące!!!

Link to comment
Share on other sites

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

... a mnie nie było....

Magda mi sie rozchorowała. Z dziećmi jej w domu zostawić nie mogłem, wziąć ze soba też nie, co miałem robić.... :sadCyber:

... pozostało tylko :drinking:

... ale za to idę sobie dzisiaj kupić na pocieszenie nowy rower z amortyzatorami z przodu i z tyłu... bedzie na następne zawody. :roll:

Link to comment
Share on other sites

cześć wszystkim

ja jak zwykle kogoś przegapiłam, i tym razem było to Greg. Jak to sie stało ??? ;-) Przepraszam przepraszam przepraszam - Jole wypatrzyłam jak tylko przyjechała......

może powinnam taką tabliczkę na czole sobie przypinać, albo dorwać się do mikrofonu ?????

co tam tez nie będę owijać w bawełnę, było miło zobaczyć i Jolę I FP i Paya w całej okazałości. Ja też troche zdjęć, jak tylko wywołam to puszczę w obieg.

Mike i Grześ trochę smutno było bez was i waszej gromadki, a i moje 4 haszczaki z chęcią by was znowu zobaczyły ;-))) Po stokroć żałuję, że sie nie zobaczyliśmy, chociaż w nocy trochę było przy kominku zimno ;-)))) ale za to w dzień!!!!! - pogoda jak malina, w sobotę to sobie wszyscy buźki opalilismy jak ta lala, a dzień miał iście piknikowy charrrakter.

Co do zawodów, to troszku było na trasie pomyłek ;-))

ale jakos wszyscy dotarli wcześniej ;-)) lub później ;-)) do celu.

Specjalnie wzięlismy i rower i wózek, bo czekalismy na was ;-), w końcu jednak Domin wystartował w D Z Edkiem i MOrfeuszem, i pierwszego dnia był tuż za Anią Pasierb. Drugiego dnia jakieś miał już lepszy czas, (sprawdzałam na trasie) ale dwa kilosy przed metą osiołek pomylił drogę ;-) i dorzucił sobie jakieś 800 metrów do czasu. Suma sumarum i tak był znowu za Anią. ;-)

mam nadzieję, że Madzia się wykuruje, i że grypa pójdzie sobie od was i Grześka precz jak najdalej. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...