Jump to content
Dogomania

Funia pojechała do swojego domku! Zauroczyła nowych właścicieli :)


Czarodziejka

Recommended Posts

Czarodziejko, je chyba nie kumata jestem, to Ninka ma w końcu domek czy nie?
A Funi już zrobiłam allegro, ze starymi fotkami, jutro (dzisiaj) dodam te nowe :)
Co do przepukliny pępkowej - moja Pinia ma, i wet powiedzial ,że to tylko kwestia estetyczna, nic groźnego i przy jej urodzie ;) nie warto narażać na zabieg.
No ale Ninka jest piękna, to co innego ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Katya, dzięki.
Możesz dodać, że Funia jest bardzo lękliwa, pokorna i łaskawa. Kiedy ją wołam to podchodzi prawie czołgając się, ale w oczach ma figielki. Kiedy w brutalny sposób właściciel wyrzucił to maleństwo z samochodu, na pewno szukało ono schronienia w wiejskich zagrodach. Niestety, sunia miała cieczkę, więc była przepędzana, bo psy za nią biegały. Była tak słaba i wycieńczona, głodna i zmarznięta, że nie opierała się i taką struchlałą psy nieustannie pokrywały. Przez jakiś czas polowała na myszy ( do dziś jej to pozostało :mad:) i to chyba było jedyne jej pożywienie ( o żabach wstyd wspomnieć). Funia za okazane jej serce odwdzięcza się tysiąckrotnie, jest w stanie rzucić się w obronie ukochanego właściciela nawet na wielkiego Rexa, kiedy ten dostaje zasłużoną burę za coś tam. Ona solidarnie przechodzi do czynu - ja przemawiam i grożę palcem, a Funia tarmosi bok, albo podgardle Rexa :D Ona bardzo, bardzo potrzebuje być kochana, przytulana, głaskana. Jest maleńka i leciutka i na pewno nie utyje ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przed chwilką Ninka pojechała do domku - wykąpana i zakropiona przeciwko pchełkom z aktualną książeczką zdrowia. Bardzo się wystraszyła najzadu trzech cioć, trzęsła się rozczulająco i całą naszą rozmowę spędziła śpiąc na moich kolanach ;)
Nowa pani i jej rodzice na pewno Ninkę do siebie przekonają, bo jest przecież ich wyczekiwaną z niecierpliwością sunieczką.
Funi też się może trafi dom, bo kiedy Moriaaa zobaczyła, że to takie maleństwo, to orzekła, iż domek chyba jest :D Ma już Funior nową reklamową fotkę, na której okrutnie się trzęsie, bo wszycsy na nią patrzą i jeszcze ją trzymają na rękach ;) Fotka jest w aparacie Morii.
Teraz czekamy na zdjęcia Ninusi z nowego domku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Właśnie przed chwilką Ninka pojechała do domku - wykąpana i zakropiona przeciwko pchełkom z aktualną książeczką zdrowia. Bardzo się wystraszyła najzadu trzech cioć, trzęsła się rozczulająco i całą naszą rozmowę spędziła śpiąc na moich kolanach ;)
Nowa pani i jej rodzice na pewno Ninkę do siebie przekonają, bo jest przecież ich wyczekiwaną z niecierpliwością sunieczką.
Funi też się może trafi dom, bo kiedy Moriaaa zobaczyła, że to takie maleństwo, to orzekła, iż domek chyba jest :D Ma już Funior nową reklamową fotkę, na której okrutnie się trzęsie, bo wszycsy na nią patrzą i jeszcze ją trzymają na rękach ;) Fotka jest w aparacie Morii.
Teraz czekamy na zdjęcia Ninusi z nowego domku![/quote]
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...