Jump to content
Dogomania

Gucio:-BYŁ Najbrzydszy*Skazany na Śmierć*Okazał się Najpiękniejszy-nadal szuka Domu


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gutek pokaz sie na pierwszej kochany:loveu:

podbijamy ten wątek,podbijamy...aż dziw bierze,ze nie zajrzała tu greven badz inna osoba i nie zaczęła nam zwracać uwag o głupim podbijaniu.
Zegnam sie z dogo na długi czas,bo mam dosyć tego co sie zaczeło niedobrego dziać na innych wątkach(wole zdecydowanie działać na własną rękę po za dogo jak robiłam to przez lata ratujac zwierzakom życie i znajdujac im domy).Tylko żal mi,że wspaniałym osobom,którym nieobojętny jest los zwierzaków z małą szansą na adopcje jak np.nasz Gutek(bo to przeciez wg niektórych zwykły bury starszy kundel...) dostaje sie w d*** i za co? Tylko dlatego że [B]aż tak bardzo poswiecaja się ratowaniu zwierzaków,tych co maja najmniejsze szanse na dom.[/B]Ze przeżywają ich obecne i dalsze losy bo są pełni empatii?

I błagam "obcy" ludzie nie piszcie mi JAKA TO JA JESTEM na pw i zebym przestała bronić ameli bo nie mam racji itp.Tak to już jest,ze dobrym ludziom zawsze ktos musi dac w 4 litery.Tylko czemu?Z zazdrości?z zemsty za nic?
Dziekuję serdecznie za wspólne spędzone kilka miesięcy tu na dogo.Za kazde ciepłe słowo.Za wszystko co dobre.Za uratowane wspólnymi silami psiaki i za wiarę w dobro.:p

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Gucio trafil do hoteliku - byl pogryziony, utykal na łapke, chował sie do budy, nie chcial podejs do krat...Pieknie zachowywał sie u weterynarza jak i w samochodzie :) Do boksu wszedl ochoczo i byl baardzo zadowolony,że ma swoja bude. Amelko,jutro nie moge pojechac, Pan wyda Ci Gucia bez problemu - ma obrozke (numerek trzeba oddac do schronu), nie ma smyczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grinajs']Gutek pokaz sie na pierwszej kochany:loveu:

podbijamy ten wątek,podbijamy...aż dziw bierze,ze nie zajrzała tu greven badz inna osoba i nie zaczęła nam zwracać uwag o głupim podbijaniu.
Zegnam sie z dogo na długi czas,bo mam dosyć tego co sie zaczeło niedobrego dziać na innych wątkach(wole zdecydowanie działać na własną rękę po za dogo jak robiłam to przez lata ratujac zwierzakom życie i znajdujac im domy).Tylko żal mi,że wspaniałym osobom,którym nieobojętny jest los zwierzaków z małą szansą na adopcje jak np.nasz Gutek(bo to przeciez wg niektórych zwykły bury starszy kundel...) dostaje sie w d*** i za co? Tylko dlatego że [B]aż tak bardzo poswiecaja się ratowaniu zwierzaków,tych co maja najmniejsze szanse na dom.[/B]Ze przeżywają ich obecne i dalsze losy bo są pełni empatii?

I błagam "obcy" ludzie nie piszcie mi JAKA TO JA JESTEM na pw i zebym przestała bronić ameli bo nie mam racji itp.Tak to już jest,ze dobrym ludziom zawsze ktos musi dac w 4 litery.Tylko czemu?Z zazdrości?z zemsty za nic?
Dziekuję serdecznie za wspólne spędzone kilka miesięcy tu na dogo.Za kazde ciepłe słowo.Za wszystko co dobre.Za uratowane wspólnymi silami psiaki i za wiarę w dobro.:p[/quote]a warto sie takimi osobami w ogole przejmowac? ignorancja boli najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

to chyba było najlepsze wyjście dla gutka...
dobra robota amelko,ale jeszcze długa droga przed nami...
grinajs...jesli takie osoby jak ty będą wycofywać sie z dogo zostanie prawie sama szukowina typu grev....
dlaczego...to jej arogancki sposób wyrażania sie powodują takie sytuacje jak na wątku lolusia:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grinajs']Gutek pokaz sie na pierwszej kochany:loveu:

podbijamy ten wątek,podbijamy...aż dziw bierze,ze nie zajrzała tu greven badz inna osoba i nie zaczęła nam zwracać uwag o głupim podbijaniu.
Zegnam sie z dogo na długi czas,bo mam dosyć tego co sie zaczeło niedobrego dziać na innych wątkach(wole zdecydowanie działać na własną rękę po za dogo jak robiłam to przez lata ratujac zwierzakom życie i znajdujac im domy).Tylko żal mi,że wspaniałym osobom,którym nieobojętny jest los zwierzaków z małą szansą na adopcje jak np.nasz Gutek(bo to przeciez wg niektórych zwykły bury starszy kundel...) dostaje sie w d*** i za co? Tylko dlatego że [B]aż tak bardzo poswiecaja się ratowaniu zwierzaków,tych co maja najmniejsze szanse na dom.[/B]Ze przeżywają ich obecne i dalsze losy bo są pełni empatii?

I błagam "obcy" ludzie nie piszcie mi JAKA TO JA JESTEM na pw i zebym przestała bronić ameli bo nie mam racji itp.Tak to już jest,ze dobrym ludziom zawsze ktos musi dac w 4 litery.Tylko czemu?Z zazdrości?z zemsty za nic?
Dziekuję serdecznie za wspólne spędzone kilka miesięcy tu na dogo.Za kazde ciepłe słowo.Za wszystko co dobre.Za uratowane wspólnymi silami psiaki i za wiarę w dobro.:p[/quote]
[SIZE=4][COLOR=Red][B]Monia[/B][/COLOR][/SIZE], jest mi bardzo przykro, ale tak już jest,że są takie osoby na dogo ,ktore naprawde kochaja zwierzeta,ale sa tez takie,które nienawidza ludzi,zli,zgorzkniali i tylko dlatego uciekaja w swiat zwierzat,bo one nie odpyskuja, mozna nimi porzadzic,itd.Ty jestes za dobra,za wrażliwa do tego swiata,masz za wielkie serce i dlatego wszytko przezywasz i dlatego tak bardzo Cie to boli,nawet jak nie dzieje sie krzywda Tobie,tylko kolezance,to płaczesz i serce Cie boli.To w sumie przeze mnie odchodzisz,nie stałas
biernie,stawałas zawsze po mojej stronie,walczyłas o dobro i prawde.
Byłaś b.dzielna ,choc po cichu płakałas z powodu ludzkiej głupoty i nienawisci.I to za co Cię uwielbiam,to,ze [B]jestes naprawdę Wspaniałym Człowiekiem[/B]-[B]kochasz nie tylko zwierzaki ale i ludzi[/B]-jesteś wrażliwa na krzywde wszystkich.
Ja[I] też Moniu,odejde z dogo,[B]powoli już odchodzę[/B][/I],odkąd zaczełam być tak atakowana tez mam dość,będę nadal pomagac zwierzakom,ale tak jak dawniej-w realu,po cichu i bez poklasku-jak dawniej,gdy robiłam dzień po dniu swoje,a przynajmniej byłam anonimowa.Wtedy miałam więcej czasu i spokoju.Nie musialam siedzieć w necie i odpierac ataków grew,która od rana do nocy nic nie robi,tylko siedzi w Necie.Niestety,na razie nie moge jeszcze tego zrobic i wycofac sie z powodu Lolka i ludzi,którzy wpłacili
na niego kase,nie mogę
ich zawieźć.
[B]Za to,że jesteś kochana i walczysz o te stare,bure kundelki,na które większość "przyjaciół zwierząt" nawet nie spojrzy,za to wszystko Ci DZIĘKUJE i przepraszam za wszystkie przykrości,które od zawistnych ludzi Cię na tym forum spotkały.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak,życie pokazuje kto jest kim!!
Dopiero wtedy poznajemy prawdziwe oblicza,a to tak boli!!
Wydawałoby sie,że wszystkie jesteśmy podobne,wrażliwe itp.
Ja jestem tak załamana jak Grinajs i Amelka i pewnie jeszcze kilka dziewczyn z wątków Amelki.
Dziewczyny!
Apeluję do Was - nie poddawajmy sie!!
Niech dobro zwycięża zło!!!
Nie może być tak,aby zimne konformistki zaczęły rządzić w świecie skrzywdzonych zwierząt!!!
Jak ktoś chce być złośliwy,to niech to się nie odbija na losie i tak juz skrzywdzonych zwierząt!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...