Jump to content
Dogomania

Gucio:-BYŁ Najbrzydszy*Skazany na Śmierć*Okazał się Najpiękniejszy-nadal szuka Domu


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie moja propozycja jest następująca:Mogę przewieźć Gucia z Łodzi do Krakowa, jednak nie jestem w stanie sfinansować w całości tej podróży. Obliczyliśmy koszt przejazdu w tą i spowrotem na ok. 150 zł. Jeżeli mnie wspomożecie to nie ma problemu.Dysponuje czasem w piatek lub w sobotę, jak wygodniej.Wtedy Edit musiała by odebrać Gucia z Krakowa.Nie mam też warunków aby przenocować Gucia w domu, więc najlepiej byłoby gdybym mogła go odebrać z dworca w piątek lub w sobote rano - południe i od razu ruszyć w drogę.Co Wy na to, cioteczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyszka']Słuchajcie moja propozycja jest następująca:Mogę przewieźć Gucia z Łodzi do Krakowa, jednak nie jestem w stanie sfinansować w całości tej podróży. Obliczyliśmy koszt przejazdu w tą i spowrotem na ok. 150 zł. Jeżeli mnie wspomożecie to nie ma problemu.Dysponuje czasem w piatek lub w sobotę, jak wygodniej.Wtedy Edit musiała by odebrać Gucia z Krakowa.Nie mam też warunków aby przenocować Gucia w domu, więc najlepiej byłoby gdybym mogła go odebrać z dworca w piątek lub w sobote rano - południe i od razu ruszyć w drogę.Co Wy na to, cioteczki?[/quote]

wiesz jak dla mnie ok tylko Grinajs będzie go mieć chyba w niedzielę w Łodzi.... już mnie krew zalewa a zresztą będzie tu jutro amelka to ona będzie wiedzieć dokładnie co i jak
tak Grinajs będzie z Guciem w niedzielę w Łodzi

Link to comment
Share on other sites

to jeszcze raz ja! Amelko proszę skontaktuj się z Grinajs albo daj mi jej numer telefonu na PW bo żeby nie wiem co musimy tą sprawę załatwić w ten weekend bo ja mam transport (mam nadzieję że kolega się nie wycofa, no ale to ja już go będę czarować) tylko Grinajs musi wiedzieć... to jest moja ostatnia szansa żeby Gucia przetransportować w dogodnych warunkach...
I jeszcze jedna sprawa do innych forumowiczek: czy pomogłybyście mi Amelce i Grinajs zdobyć część pieniędzy na podróż dla Gucia??? proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edit23']to jeszcze raz ja! Amelko proszę skontaktuj się z Grinajs albo daj mi jej numer telefonu na PW bo żeby nie wiem co musimy tą sprawę załatwić w ten weekend bo ja mam transport (mam nadzieję że kolega się nie wycofa, no ale to ja już go będę czarować) tylko Grinajs musi wiedzieć... to jest moja ostatnia szansa żeby Gucia przetransportować w dogodnych warunkach...
I jeszcze jedna sprawa do innych forumowiczek: czy pomogłybyście mi Amelce i Grinajs zdobyć część pieniędzy na podróż dla Gucia??? proszę o pomoc[/quote]


OOooo super wiesci :)
Dziewczyny w jakim kierunku jedziecie? Potrzebny nam strasznie transport ze Szczecina do Tczewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...