Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

zapraszam na bazarek:)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225731-%C5%9Aliczne-damskie-i-dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Rozi-i-Czili-do-25-04-2012-godz-21-00?p=18952021#post18952021"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225731-%C5%9Aliczne-damskie-i-dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Rozi-i-Czili-do-25-04-2012-godz-21-00?p=18952021#post18952021[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='mila-ada']Dzisiaj byliście z dużymi psiakami?:crazyeye: Szkoda, że nie wiedzieliśmy- była taka piękna pogoda. Na ND tylko mikropsy[/QUOTE]
Kaję możemy zaliczyć do mikropsów ;)

Tylko niestety pogodę nam brzydką zapowiadają :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila-ada']Dzisiaj byliście z dużymi psiakami?:crazyeye: Szkoda, że nie wiedzieliśmy- była taka piękna pogoda. Na ND tylko mikropsy:placz:[/QUOTE]

zorganizowałysmy się popołudniu - jakoś tak nam spotkanie wyszło :)


a tak nawiasem to może już ustalimy datę psiowo-szkoleniowo-pogadankowo-ogniskowego spotkania ?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Kochani ...... to tak REZERWUJCIE sobie NIEDZIELĘ :)

[/SIZE][B][SIZE=4]spotkanie pierwsze czas zacząć :) - TRESTNO 22 kwiecień godzina 14.00-ta
[/SIZE]
[/B][SIZE=3]proszę zabrać ze soba kiełbaski - bedzie ognisko :) moze jakis kocyk dla tych którzy boją się piachu i natury( i mrówków) :evil_lol: do siedzenia, oraz bardzo ważne - smaczki które motywuja Wasze psy do pracy, coś tam poćwiczymy.
Jeśli któryś z psów ma problem z przebywaniem w stadzie poprosze o zabranie kagańca.

Tak myslałam nad tematem spotkania i wymysliłam ze jak na pierwszy raz to sobie podyskutujemy o roli szkolenia, jego przydatnosci, oczekiwaniach właścicieli względem szkolących, i rezultatach poszkoleniowych
Może wspolnie z własnego doświadczenia poopowiadamy o naszych "psich problemach" i jak im zaradziliśmy.
Podpowiemy tez Tym którzy bedą potrzebować pomocy :)


Przewidywany jest GOŚĆ SPECJALNY :)

nasz spacer-spotkanie może wykluczyć jedynie deszcz !!!! żadne niskie temperatury nie bedą usprawiedliwieniem nie stawienia się :)
proszę też wstępnie o paluszki w gorę zainteresowanych. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WEIMAR'][COLOR=#3E3E3E][INDENT]ma może ktoś namiary na niedrogie mieszkanie/pokój do wynajęcia we Wrocku? najchętniej od dogomaniaka lub u dogomaniaków[/INDENT]
[/COLOR]
[/QUOTE]
Wiem, że Bogna od podengo szukała kogoś do mieszkania, okolice Magnolii, ale nie wiem za ile ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros'][SIZE=3]Kochani ...... to tak REZERWUJCIE sobie NIEDZIELĘ :)

[/SIZE][B][SIZE=4]spotkanie pierwsze czas zacząć :) - TRESTNO 22 kwiecień godzina 14.00-ta
[/SIZE]
[/B][SIZE=3]proszę zabrać ze soba kiełbaski - bedzie ognisko :) moze jakis kocyk dla tych którzy boją się piachu i natury( i mrówków) :evil_lol: do siedzenia, oraz bardzo ważne - smaczki które motywuja Wasze psy do pracy, coś tam poćwiczymy.
Jeśli któryś z psów ma problem z przebywaniem w stadzie poprosze o zabranie kagańca.

Tak myslałam nad tematem spotkania i wymysliłam ze jak na pierwszy raz to sobie podyskutujemy o roli szkolenia, jego przydatnosci, oczekiwaniach właścicieli względem szkolących, i rezultatach poszkoleniowych
Może wspolnie z własnego doświadczenia poopowiadamy o naszych "psich problemach" i jak im zaradziliśmy.
Podpowiemy tez Tym którzy bedą potrzebować pomocy :)


Przewidywany jest GOŚĆ SPECJALNY :)

nasz spacer-spotkanie może wykluczyć jedynie deszcz !!!! żadne niskie temperatury nie bedą usprawiedliwieniem nie stawienia się :)
proszę też wstępnie o paluszki w gorę zainteresowanych. [/SIZE][/QUOTE]

podtrzymuje i poproszę SERIO SERIO o glosy KTO z Was będzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...