Jump to content
Dogomania

[Białystok] Piękny czarny labrador już NIE SZUKA domu - zostaje u Kariny1002!!!


Iwona&Wiki

Recommended Posts

[quote name='samoglow']kochana - juz nie wiem czy jestes lepsza w licytowaniu, czy w adoptowaniu, ale serce masz tak wielkie, ze nie wiem gdzie Ci sie miesci !!!:loveu: :p :multi:[/quote]

:oops: Cóż mam powiedziec:oops: jeszcze parę takich komplementów, a zabiorę całe schronisko (tylko gdzie?)


Ps.Bo ja się zapatrzyłam na Marleyową Pancię:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonitwa']Oby takich ludzi było więcej- świat byłby o wiele piękniejszy![/quote]
Nie,nie .. ja to "wariatka" jestem, a świat jest już dośc szalony;)

Ps.No i masz... już usiedziec nie mogę,już Malutką "tulkac" mi się chce, a kto wory będzie pakował i budowy pilnował...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

mam nawet nazwe [B]Schronisko Raj u Angeliki :evil_lol: [/B], a miejsce, to ten jeszcze nie urzadzony ogrod, oczywiscie i zatrudnisz Kinge, a ja wam bede allegro wystawiac i wierszowane reklamy ukladac, a Karinka bedzie Twoja filia pod Bialymstokiem i .........no tak, chyba sie rozpedzilam:cool3: [quote name='Angelika8']:oops: Cóż mam powiedziec:oops: jeszcze parę takich komplementów, a zabiorę całe schronisko (tylko gdzie?)


Ps.Bo ja się zapatrzyłam na Marleyową Pancię:p[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']Kinga, TZ urobiony:eviltong:, jeżeli sunia potrzebuje domciu to u nas go ma. Tylko trochę czasu. Oczywiście koszty pokryjemy, więc jeżeli jest w schronie hotelik
to jak najbardziej. Nie będę chodzic,oglądac i się "zastanawiac",bo nam na wyglądzie nie zależy,a Bidula i tak "marniutka" jest.Ja taka głupia Baba jestem, jeżeli poszłabym to z Małą wróciła:p (nawet gdyby mi jej nie wydali:evil_lol:,dopiero potem zastanawiałabym się co z Nią zrobic:hmmmm: )choc bardzo chcę ją pogłaskac.Dla nas jest ważne,czy toleruje inne zwierzęta, w tym koty (niektóre psiaki mają nienawiśc wrodzoną:evil_lol:) i dzieci,ale myślę,że nie jesteśmy tego w stanie teraz stwierdzic,bo Ona miała inne problemy.
[/quote]

o kurczę :mdleje:
to się chyba nazywa szybki rozwój akcji...:lol:
...i teraz to ja dopiero zacznę siwieć z nerwów, czy wszystko się uda... ;)

[B]Angelika [/B]- ja bedę dziś, najpóźniej jutro w schronie, to pogadam z kierowniczką o Fridzie, a potem - bardzo, bardzo Cię proszę, żebyś Ty do niej zadzwoniła - ale ze sprawami logistycznymi to my się już chyba przeniesiemy na pw, żeby choć ciut miejsca dla Marleya zrobić :evil_lol:

... w każdym razie - jeszcze się nie cieszę, żeby nie zapeszyć - ale jestem bardzo wzruszona... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Może byc taki?: czarny labek juz w domu ale inne koszalińskie ciągle szukają :evil_lol: .

:p[/quote]

[B]Karina [/B]- widzisz, jako filia sprawdzasz się doskonale :klacz:

jak się wszystko - tfu tfu - z Angeliką i Fridą uda - będziemy opijać prężną działalność na linii: Koszalin - Białystok :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]Karina [/B]- widzisz, jako filia sprawdzasz się doskonale :klacz:

jak się wszystko - tfu tfu - z Angeliką i Fridą uda - będziemy opijać prężną działalność na linii: Koszalin - Białystok :lol:[/quote]

Zrobimy tak jak w Finlandii, gdzie to z powodów odległościowych cięzko się spotkać:

Umówimy się, że konkretnego dnia, o konkretnej godzinie, każdy usiądzie przy stole, chwyci małe co nieco w dłonie i wypije :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']- a ponieważ mnie od najbliższej niedzieli do 15 sierpnia nie będzie ani pod telefonem, ani w necie [/quote]

Kingo, kochana, czyżbyś wyjeżdżała na wczasy ?? :crazyeye:
Może jeszcze ze swoim zwierzyńcem ??:crazyeye:

To może zdradzisz mi (na PW) gdzie przyjmują taką zgraję :evil_lol: , bo ja tak bym chciała gdzieś wyjechać i nie mam pomysłow gdzie przyjmą nas z otwartymi "ręcami" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Kingo, kochana, czyżbyś wyjeżdżała na wczasy ?? :crazyeye:
Może jeszcze ze swoim zwierzyńcem ??:crazyeye:

" :evil_lol:[/quote]

o, tak, kochana Karino - wyjezdżam :p :loveu:
bez-bez-bez zwierzyńca :eviltong:

z dwiema sukami to jeszcze jeździliśmy, i to dość dużo i daleko - przy czym jednej sie nie chciało wyłazić z samochodu, a druga się panicznie bała - w efekcie mój mąż spędził 2 tygodnie na Słowacji... w samochodzie :diabloti: - pilnował suk, które nie miały zacięcia turystycznego :niewiem:
więc powiedzieliśmy: basta :mad:

a jak jeszcze nastał Lipton - przypomnieliśmy sobie o teściach, którzy z pewnością zamienią na jakiś czas mieszkanie w wieżowcu na obszerny dom na wsi... :p

rok temu tydzień wytrzymali - wiec w tym roku fundujemy im dwa tygodnie agroturystyki :lol:

a swoją drogą - to Pascal wydał ostatnio przewodnik po Polsce pt: Cztery Łapy - dla tych, co to chcieliby uroki ojczyzny zgłębiać większa bandą :lol:

( a propos wyjazdu - dziś o 3.00 nad ranem rezerwowałam campingi przez net - i choroba jasna - rezerwację od razu automatycznie przetłumaczono na ichni język rodzimy - i właśnie dostałam jakąś długą odpowiedź w języku, z którego ani-ani-ani słowa nie rozumiem :crazyeye: - co mnie wprawiło we frustrację i przekonanie, ze czasem warto siedzieć na swojej wsi i sie nie ruszać :razz: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']
a swoją drogą - to Pascal wydał ostatnio przewodnik po Polsce pt: Cztery Łapy - dla tych, co to chcieliby uroki ojczyzny zgłębiać większa bandą :lol:
[/quote]


Taaaaaa ???? :crazyeye:

To lecę do sklepu internetowego szukać.

U mnie z tymi rodzicami to na razie ciiiii, bo rodzice nic nie wiedzą o Marleyu :p . Ale w sumie chrzest opiekuńczy przeszły, jak pojechaliśmy na koncert Red Hotów do Katowic, to przyjechały dwie mamy i się zajmowały Jonatanem, Pytią, Gają i 4 szczeniakami.

No ale Marley to jak conajmniej 4 szczeniaki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Nigdzie nie ma tego przewodnika. :mad:

[B]Kinga[/B], jestes pewna, że Ci się to nie przyśniło??? :evil_lol:[/quote]

o Matko jedyna :shake:
szukasz jak mój syn - czyli beznadziejnie :shake:

... czy jak mówię: Cztery Łapy? - to [U]musi[/U] być cztery łapy? :evil_lol:

tytuł brzmi - sprawdziłam:
Polska na czterech łapach.
Wyd. Pascal, cena - w księgarni Pascala: 29,90

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']o kurczę :mdleje:
to się chyba nazywa szybki rozwój akcji...:lol:
...i teraz to ja dopiero zacznę siwieć z nerwów, czy wszystko się uda... ;)

[B]Angelika [/B]- ja bedę dziś, najpóźniej jutro w schronie, to pogadam z kierowniczką o Fridzie, a potem - bardzo, bardzo Cię proszę, żebyś Ty do niej zadzwoniła - ale ze sprawami logistycznymi to my się już chyba przeniesiemy na pw, żeby choć ciut miejsca dla Marleya zrobić :evil_lol:

... w każdym razie - jeszcze się nie cieszę, żeby nie zapeszyć - ale jestem bardzo wzruszona... ;)[/quote]

Jeszcze ja,przepraszam :oops:...Kinga czemu ma się nie udac?? Przeszkoda to tylko 4 tygodnie,ale jeżeli jest hotelik to problem znika. W podobny sposób adoptowaliśmy Lorda:p (naszego kochanego Michola) i jest Ok. Skontaktuję się z P.Kierownik.

Ps. Posłanko dla suni zamówione, nasza sunia też skorzystała i nowe dostała:lol: I OBIECUJĘ,JUŻ NIE BĘDĘ SIĘ TU WCINAC:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']
Ps. Posłanko dla suni zamówione, nasza sunia też skorzystała i nowe dostała:lol: I OBIECUJĘ,JUŻ NIE BĘDĘ SIĘ TU WCINAC:oops:[/quote]

Już zamówiłaś posłanie Fridzie ?? :crazyeye: To się nazywa IC :evil_lol: .
A mój Jonatan jeszcze nie ma, choć jest u nas od trzech lat :oops:

[B]Kinga[/B], to Frida już jest Angeliki, skoro już ma posłanie......

[B]Angelika[/B], wcinaj się, wcinaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Już zamówiłaś posłanie Fridzie ?? :crazyeye: To się nazywa IC :evil_lol: .
A mój Jonatan jeszcze nie ma, choć jest u nas od trzech lat :oops:

[B]Kinga[/B], to Frida już jest Angeliki, skoro już ma posłanie......

[B]Angelika[/B], wcinaj się, wcinaj.[/quote]

Tak,tak Fridzie (Maszy też),choc wiem,że i tak żadne zwierze nie śpi w "posłankach" ,no może przez pierwsze dni,a potem i tak kończą w łóżkach,ale sumienie usprawiedliwione:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']Oj,a może Frida jeszcze nie jest moja,a ja tu taka pewna jestem:oops:[/quote]

[B]Angelika [/B]- ja zaraz podjadę do schronu, bo chcę z kierowniczka porozmawiać osobiście o Fridzie - później napiszę, co i jak - a ty jutro dzwoń ;)

a Fridzie powiem, że już ma dom :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a jaki to jest jezyk? Potrzebna pomoc?;) [quote name='kinga']o, tak, kochana Karino - wyjezdżam :p :loveu:
bez-bez-bez zwierzyńca :eviltong:

z dwiema sukami to jeszcze jeździliśmy, i to dość dużo i daleko - przy czym jednej sie nie chciało wyłazić z samochodu, a druga się panicznie bała - w efekcie mój mąż spędził 2 tygodnie na Słowacji... w samochodzie :diabloti: - pilnował suk, które nie miały zacięcia turystycznego :niewiem:
więc powiedzieliśmy: basta :mad:

a jak jeszcze nastał Lipton - przypomnieliśmy sobie o teściach, którzy z pewnością zamienią na jakiś czas mieszkanie w wieżowcu na obszerny dom na wsi... :p

rok temu tydzień wytrzymali - wiec w tym roku fundujemy im dwa tygodnie agroturystyki :lol:

a swoją drogą - to Pascal wydał ostatnio przewodnik po Polsce pt: Cztery Łapy - dla tych, co to chcieliby uroki ojczyzny zgłębiać większa bandą :lol:

( a propos wyjazdu - dziś o 3.00 nad ranem rezerwowałam campingi przez net - i choroba jasna - rezerwację od razu automatycznie przetłumaczono na ichni język rodzimy - i właśnie dostałam jakąś długą odpowiedź w języku, z którego ani-ani-ani słowa nie rozumiem :crazyeye: - co mnie wprawiło we frustrację i przekonanie, ze czasem warto siedzieć na swojej wsi i sie nie ruszać :razz: )[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...