Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

Marta - chyle czolo przed Devisem:loveu: Wyobrazam sobie jaka jestes dumna (ja tam bym sie puszyla jak paw:cool3: )
Ja jutro jak nie bedzie lalo, zabieram glaba do Wloclawka na trening, zeby mi wstydu gamon nie przyniosl na zawodach - on tam troche umie, ale do takich jak Devisa wynikow mu daleko - JESZCZE RAZ OGROMNE GRATULACJE!!!
Ogolocilam dzis Lucyne z futra:crazyeye: , biega sobie golusienka i jakos jej to nie przeszkadza. Wielbicielom krotkich fryzur trzeba przyznac racje, ze taki wlos latwiej utrzymac w czystosci, no i sucz nabrala mi takiej lekkosci. No i po raz kolejny stwierdzam, ze to calkiem przyzwoita sucz:lol: - czyjka w miare dluga, grzbiecik prosciutki, ogonek wysoko osadzony, katy fajne i ten jej wyraz, eh to jest niepowtarzalne - no i oczywiscie jest najwspanialsza, bo moja;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:lol: Devisek tez lysiutki jest, wloski na lapkach krotkie, ale zadowolony chlopak,
Czapla Devis to taki nierowny jest strasznie, no i jeszcze mu sie nie zdarzylo zeby biegal tak szybko na zawodach jak na treningu-tchorz:lol:
IraKa szkoda ze Cie nie bylo bo fajne tory byly, ja juz w A2 ale nie wiem czy to nie wstyd bedzie;)

Link to comment
Share on other sites

Marta - nie narzekaj na Devisa, rowny czy nie, to i tak lepsze niz chec pozarcia kazdego "wroga", choc i tak jest juz zdecydowanie lepiej niz bylo.
Pobiegal sobie wczoraj gamon calkiem slusznie i ja tez no i oczywiscie mam zakwasy:roll: , jutro to sie pewnie nie rusze - coz, starosc...:lol: Oczywiscie doszlam do wniosku, ze prowadze go beznadziejnie, ruszam sie jak mucha w smole, a niewyzyty Niunio z racji mojej powolnosci czasem przejmuje inicjatywe. Cos czuje, ze na tych zawodach, to bedzie calkowita klapa:roll:

Zaneta - do Lodzi nie zglaszalam zadnego potwora, chyba ze bedzie mi sie chcialo, to pojade czysto towarzysko. Mysle o Radomiu, bo to tak w polowie drogi miedzy Plockiem a Rzeszowem, moze sie jeszcze uda namowic Wladka od Twojego dzieciecia, zobaczymy.

Marta - a gdzie obiecane zdjecia?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich po obfitych Świętach,
Marta- wielkie gratulacje dla Devisa,
Żaneta - ja będe w Opolu, to może się poznamy osobiście:lol: , ale do Łodzi raczej nie- dość mam daleko,
Czapla-dobrze myslisz z ta odległością- bardzo licze na Twój przyjazd, może mój małżonek tez pojedzie- bo się za Toba stesknił, no zobaczymy, a Włódziu, jak się odezwie to bede go namawiać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a dziekuje ze gratulacje, obiecuje ze niedlugo bede miec zdjecia na plycie to zamieszcze, a wogole to chyba Devisowi watek zamieszcze osobny na galerii, wtedy wstawie wiecej zdjec,
a w jaki dzien wystawiane sa kerraki w Lodzi- w sobote czy w niedziele i ile jest z Lodzi do Plocka?

Link to comment
Share on other sites

Czpala a biegasz z Niuniem na pileczke? jakby ze mna poszedl to chetnie bym sobie po zawodach z nim cos przebiegla, bo mnie interesuje jak inne kerraki biegaja, a zasuwac to musisz, no chyba ze nauczysz psa pracy na odleglosc, my podstawowe tego elementy robimy na treningu, ale na zaowdach i tak wole zasuwac bo on sie jak jest wydygany to na odleglosc nie pojdzie,
a TuathaDea bedzie na zawodach?
ja jeszcze sie nie zglosilam bo nie wiem czy na jeden czy na dwa dni, lada chwila sie dowiem

Link to comment
Share on other sites

Zebra - ja tez sie stesknilam za Twoim malzonkiem:eviltong: :lol: i nawet mozesz mu dac ode mnie buziora:buzi:
Marta - Niunio nie zupelnie biega na pileczke, ma taka swoja marchewe i jak ja bedziesz miala, to spokojnie pobiegnie z Toba. Jesli wezme ze soba Lucyne, to ta tez z Toba poleci pod warunkiem, ze bedziesz miala w reku kawalek kielbachy, a Sasanka to z nikim i za nic nie poleci, nawet ze mna, bo glab totalny:lol:
Z Plocka do Lodzi jest ze 120 km i dosc ciezko sie jedzie, tak trzeba miec zaplanowane 2 godziny na jazde.
TuathaDea bedzie na zawodach,
hmm chyba odpowiedzialam na wszystko.

Link to comment
Share on other sites

ok to jak nie masz nic przeciwko to bym Twoje psiory przetestowala jak bedzie gdzie- z czystej ciekawosci:)
Flaire napisala ze kerraki sa w sobote wystawiane wiec w najgorszym wypadku przyjade do Ciebie wieczorem w sobote, chce pogodzic jedno i drugie- i pokazy -jesli oczywiscie beda no i zawody, choc wiem ze sedzia bedzie dosc postawny wiec moze byc z moim psem problem ale co tam, pobawimy sie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Uwaga - to mój pierwszy kontakt z wszystkimi miłośnikami kerraków i całej psiej sforki.
Bardzo lubię czytać Wasze wątki i mam nadzieję, że mnie również przyjmiecie do Swojego grona. Moje imię już kilkakrotnie gościło na tym forum z czego bardzo się cieszę.
Nie mogę nie podziękować Majce dzięki której Milka znalazła się w moim domu i oczywiście Magdzie, która bezinteresownie szkoli mnie w strzyżeniu mojej kochanej suni.
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam!:loveu:
Niestety jeszcze nie potrafię dodać zdjęcia mojej Milki ale mam nadzieję, że dojdę i do tego.

Link to comment
Share on other sites

Władek - Witamy W końcu! :multi:
Marta - Jeszcze raz (tym razem na forum) gratki dla Was obojga :multi: :multi: :multi: :multi:
Żaneta - Ja będę w Łodzi z Aisą i w Radomiu z Aisą i Amikiem:roll: A co słychować w ogóle? Jak tam Mieszko?

A z tymi łysymi kerrakami... Czaplo, aż się ciśnie na usta : A nie mówiliśmy ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Wladku - witamy w koncu:lol: im nas wiecej tym weselej i zawsze to jakies swieze spojrzenie. Pisz jak najwiecej o swojej Milce, mnie juz wici doszly o jej swietnym charakterku i sadze, ze to w duzej mierze Twoja zasluga:loveu:

Majaa - ja nigdy nie mowilam, ze nie ma zalet posiadanie lysego kerraka, tyle, ze mi to estetycznie nie bardzo odpowiada:lol: nawet nie wiesz jak sie Lucynie dostaje od lysoli i brzydali;) :lol:
I do Radomia sie chyba jednak przejade zeby w koncu obejrzec sobie Amika.
Wladku - dasz sie namowic na ten Radom? Milke tez bym chetnie poznala:p

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie!!!! Bardzo ciesze sie że udału Ci sie zalogowac i cos napisać, pisz jak najczęściej:lol:
Czapla- czyli na Radom jesteśmy umówione- to teraz namawiaj TuthaDea:evil_lol: , a ja mam nadzieję, że Włodek pojedzie ze mną:lol: .
A tej Łodzi to juz Wam zazdroszczę:placz: , ale ja mam dość daleko i tylko w tamtym roku mój małżonek dał sie namówić na taki wyjazd, ale wiedział po co jedzie- maluch miał skończyc Mł. Ch. - inaczej chyba wracałybysmy autobusem:cool3: .
A ja sie ciesze na Opole, mam nadzieje poogladać i poznać nowych kerrakomaników:lol: .

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry wszystkim.
Dawno nie pisałem, ale każdy oczekujacy na przychówek wie jaki to stres. Nareszcie się urodziły i zrobiły nam wielkanocnego zajączka. Dunia jest mamusią 5 piesków i 2 suczek. Pieski, raczej byczki, ważyły prawie po 400 gram. Dziewczynki jak przystało na damy po 250 gram. Całe szczęście że towarzystwo jest zdrowe a mamusia dzielnie nimi się opiekuje. Trochę było problemów z pierwszym szczeniaczkiem, którego długo nie mogła urodzić a w Niedzielę Wielkanocą na pomoc weterynaryjną nie można było liczyć.
Gokaiba

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Gokaiby no a przede wszystkim dla dzielnej mamusi:multi: Ladne stadko sie wyklulo, bedziesz mial wesolo jak dzieciarnia podrosnie:evil_lol:
przylaczam sie do prosby Marty o fotki - cudnie wyglada mamusia z maluszkami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Będę w Łodzi .... Aisa też ....... Ale czy pójdziemy po ringu czy zaliczymy kompromitację.... hmmmmmm:razz:
Najgrzeczniejszy z moich psów ( o ile takie są, no może za wyjątkiem canario, który jest grzeczny, bo ...... mu się po prostu nie chce być niegrzecznym :cool3: ) ostatnio postanowił, że zrobi wszystko, jak Pańcia chce za wyjątkiem porządnego biegania przy nodze :-( Trzeba popracować ...... znów ......

Link to comment
Share on other sites

Oj Maja - widziała kilka razy na ringu Twoja Aise- i mysle że jej nie doceniasz, napewno pokaże się z jak najlepszej strony:multi: .
No i myślę , że zdacie relacje jak co i komu:cool3:
Gokaiba- ja równiez gratuluje Mamusi i czekam jak wszyscy na zdjatka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie mowil, ze psy, to hobby dla leniwych - ja jeszcze mam zakwasy po poniedzialkowym treningu, jest juz lepiej, ale w wekeend i tak poprawie:razz: , jak strzyge bestie, to kregoslup cierpi.
A Aisa sie pokarze, choc oczywiscie pocwiczyc nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...