Jump to content
Dogomania

missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer


missieek

Recommended Posts

[quote name='kanna']kenny nie mam czym jechać po malucha....bardzo prosimy o pomoc w transporcie..
zwrócimy koszty paliwa....

ciotki kochane...może ktoś z waszych znajomych ma jutro czas i auto...sprawa cholernie pilna!!![/QUOTE]

kanna ale gdzie on jest ?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że poznam :)
Rano jedziemy jeszcze do hoteliku odwiedzić Żabkę z Agamiką i Jagienką, ale myślę, że bez problemu zdążę na 12

Zostało mi jeszcze kilka obróżek i szelek z bazarku od Taks, część obiecałam zawieźć do hoteliku, ale pomyślałam, że może u Missieek też by się parę przydało - zabrać ze sobą?

Czy mam coś jeszcze zabrać - Kenny, Ty już byłaś na takiej akcji, podpowiedz- jakieś ręczniki papierowe na siuśki, kocyk no sama nie wiem co by się mogło przydać

Link to comment
Share on other sites

no więc ręczniki papierowe jak najbardziej potrzebne są zawsze. a ma ktoś może jakiś kocyk na którym maluchy mogłyby kimać sobie na widoku ? to zawsze działa na ludzi a i im będzie wygodniej :D missieek nie ma kocyka a by się przydał. potrzebne też będą jakieś zabaweczki, żeby nam maluchy nie umarły z nudów......
fizia u missieek przyda się wszystko. przy takiej ilości psów wszystko się kończy i ulega zniszczeniu błyskawicznie.
wysyłam Ci na PW mój telefon, jak co dzwoń.

Link to comment
Share on other sites

hmm ja chyba nie mam żadnego ładnego kocyka, ale mam taki duży, bordowy ręcznik z motywem świątecznym - nieużywany :) i ewentualnie drugi, taki plażowy z kubusiem puchatkiem :) mogę wziąć, jakby się okazało, że nic lepszego nie mamy

z zabaweczek mam tylko jakieś pluszaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...